dzisiaj jest wtorek, 21 maja 2019
Booking.com

Kliknij województwo, aby zobaczyć atrakcje.

Mapa atrakcji dolnośląskie kujawsko-pomorskie lubelskie lubuskie łódzkie małopolskie mazowieckie opolskie podkarpackie podlaskie pomorskie śląskie świętokrzyskie warmińsko-mazurskie wielkopolskie zachodniopomorskie

Kliknij województwo, aby zobaczyć wycieczki.

Mapa wycieczek dolnośląskie kujawsko-pomorskie lubelskie lubuskie łódzkie małopolskie mazowieckie opolskie podkarpackie podlaskie pomorskie śląskie świętokrzyskie warmińsko-mazurskie wielkopolskie zachodniopomorskie

Kliknij województwo, aby zobaczyć noclegi.

Mapa noclegów dolnośląskie kujawsko-pomorskie lubelskie lubuskie łódzkie małopolskie mazowieckie opolskie podkarpackie podlaskie pomorskie śląskie świętokrzyskie warmińsko-mazurskie wielkopolskie zachodniopomorskie

województwo dolnośląskie

zmień:
dolnośląskie

We Wrocławiu, stolicy województwa dolnośląskiego, warto pokazać dzieciom wspaniałe zabytki na Starym Mieście, poszukać zabawnych krasnali oczekujących na turystów w najbardziej zaskakujących miejscach oraz odwiedzić jeden z największych i najciekawszych polskich ogrodów zoologicznych. Większość wartościowych zabytków Dolnego Śląska w miniaturze można obejrzeć w Kowarach w tamtejszym Parku Miniatur. Warto choć przez godzinę poczuć się jak Alicja w Krainie Czarów. Województwo dolnośląskie to również liczne trasy podziemne – kopalnia uranu, kopalnia złota, Jaskinia Niedźwiedzia czy też Kompleks Sztolni Podziemnych Włodarz. Nietuzinkowe wrażenia gwarantowane!

Atrakcje

Noclegi

 • Wrocławski Teatr Lalek

  Wrocławski Teatr Lalek0

  Każdy słyszał o popularnych atrakcjach turystycznych Wrocławia, takich jak Ogród Zoologiczny, Panorama Racławicka czy Sky Tower. Miasto oferuje jednak także mnóstwo innych rozrywek, także kulturalnych. Jedną z mniej znanych i niedocenianych atrakcji Wrocławia, jest Teatr Lalek- miejsce, które warto odwiedzić razem z dziećmi.

  2018-09-07 13:11

  miejscowość:Wrocław

  dostepność atrakcji:cały rok

 • Centrum Kultury AGORA - warsztaty i zajęcia dla dzieci0

  CK Agora we Wrocławiu zaprasza na szereg zajęć artystycznych dla dzieci, młodzieży i rodziców.

  2018-03-07 00:35

  miejscowość:Wrocław

  dostepność atrakcji:

 • Panorama Racławicka z dziećmi0

  Wrocław jest miastem wyjątkowo licznie odwiedzanym przez polskich i zagranicznych turystów. Obowiązkowym punktem zwiedzania miasta jest oddział Muzeum Narodowego Panorama Racławicka.

  2018-02-20 13:09

  miejscowość:Wrocław

  dostepność atrakcji:cały rok szczegóły na stronie: https://www.panoramaraclawicka.pl/

 • Regionalny Ośrodek Edukacji Ekologicznej w Dziewinie

  Regionalny Ośrodek Edukacji Ekologicznej w Dziewinie0

  Bogata oferta programowa Ośrodka, malownicze krajobrazy wsi oraz nowoczesny budynek z infrastrukturą o charakterystyce ekologicznej to świetny sposób na aktywny wypoczynek dzieci, młodzieży i dorosłych. Kadra instruktorska sprawi, że zajęcia staną się dla uczestników nie tylko zabawą, wzbogaconą o walory naukowe.  

  2017-09-11 10:04

  miejscowość:Ścinawa

  dostepność atrakcji:cały rok

 • Krasnale Wrocławskie

  Krasnale Wrocławskie0

  Bez względu na to, w której części Wrocławia się pojawimy, możemy być pewni, że spotkamy dość nietypowych jego mieszkańców. Mowa oczywiście o krasnalach, których liczba oscyluje w granicach trzystu. Nie warto się do niej jednak przyzwyczajać, rośnie bowiem systematycznie. Co więcej, choć wszystkie krasnale charakteryzują się niewielkim wzrostem, każdy ma nieco inny charakter i zainteresowania.

  2016-12-09 14:25

  miejscowość:Wrocław

  dostepność atrakcji:cały rok

 • Prywatne Muzeum Techniki i Budowli z Klocków Lego w Karpaczu

  Prywatne Muzeum Techniki i Budowli z Klocków Lego w Karpaczu0

  Muzeum Techniki i Budowli z Klocków Lego to bez wątpienia świetna zabawa dla dużych i małych. Dwa pietra wypełnione interaktywnymi budowlami oraz makietami, które nie tylko oglądamy ale również ożywiamy, wprawiając w ruch i uruchamiając przeróżne inne efekty za pomocą ponad 50 przycisków i joysticków.

  2016-10-18 22:55

  miejscowość:Karpacz

  dostepność atrakcji:cały rok

 • Muzeum Pana Tadeusza we Wrocławiu

  Muzeum Pana Tadeusza we Wrocławiu0

  Muzeum Pana Tadeusza to miejsce w samym centrum Wrocławia, w którym łączą się historia i współczesność. Naszą misją jest pokazanie rangi dzieła Adama Mickiewicza w zmieniającej się rzeczywistości historycznej i kulturalnej Europy na przestrzeni ostatnich dwustu lat, a także ukazanie poematu „Pan Tadeusz” jako tekstu kształtującego nowoczesne myślenie o tradycji i tożsamości kulturowej. 

  2016-07-15 10:50

  miejscowość:Wrocław

  dostepność atrakcji:cały rok

 • Zamek Chojnik atrakcją Karkonoszy

  Zamek Chojnik atrakcją Karkonoszy0

  Karkonosze to jedne z najciekawszych polskich pasm górskich. To właśnie w Karkonoszach znajdują się powszechnie znane w całym kraju miejscowości jak Karpacz i Szklarska Poręba, to w tych właśnie górach istnieją tak słynne uzdrowiska jak Duszniki Zdrój czy Cieplice Zdrój. W Karkonoszach możesz jednak, niezależnie od piękna natury, podziwiać również wiele zabytków wykonanych ręką człowieka. Jednym z takich miejsc jest słynny zamek Chojnik.

  2016-05-05 07:13

  miejscowość:Zachełmie

  dostepność atrakcji:cały rok

 • Afrykarium we wrocławskim zoo

  Afrykarium we wrocławskim zoo0

  Egzotyczne zwierzęta fascynują nas, z chęcią oglądamy je w telewizji lub na żywo. Wrocławski ogród zoologiczny to miejsce, w którym możesz podziwiać bardzo wiele gatunków w komfortowych warunkach. Afrykarium to miejsce, w którym zobaczysz wielu przedstawicieli fauny z Czarnego Lądu. Sprawdź sam, z jakich powodów to miejsce cieszy się tak ogromną popularnością wśród mieszkańców Wrocławia i turystów odwiedzających stolicę Dolnego Śląska specjalnie w tym celu.

  2016-04-30 00:09

  miejscowość:Wrocław

  dostepność atrakcji:cały rok

 • Hydropolis czyli Muzeum Wody

  Hydropolis czyli Muzeum Wody0

  Woda jest taką substancją, bez której niemożliwe jest istnienie życia. Na co dzień nie przywiązujemy do tego większej wagi, przyzwyczajeni do jej obecności na każde żądanie. Niewiele jednak wiemy o wodzie. Hydropolis, czyli Muzeum Wody, powstałe przed kilkoma miesiącami we Wrocławiu, może zmienić ten stan rzeczy. Czego o wodzie możesz się dowiedzieć w tym szczególnym miejscu?

  2016-04-28 22:42

  miejscowość:Wrocław

  dostepność atrakcji:Cały rok

wyświetlanie rekordów 1 - 10 z 32