dzisiaj jest piątek, 19 lipca 2024
Booking.com

Kliknij województwo, aby zobaczyć atrakcje.

Mapa atrakcji dolnośląskie kujawsko-pomorskie lubelskie lubuskie łódzkie małopolskie mazowieckie opolskie podkarpackie podlaskie pomorskie śląskie świętokrzyskie warmińsko-mazurskie wielkopolskie zachodniopomorskie

Kliknij województwo, aby zobaczyć wycieczki.

Mapa wycieczek dolnośląskie kujawsko-pomorskie lubelskie lubuskie łódzkie małopolskie mazowieckie opolskie podkarpackie podlaskie pomorskie śląskie świętokrzyskie warmińsko-mazurskie wielkopolskie zachodniopomorskie

Kliknij województwo, aby zobaczyć noclegi.

Mapa noclegów dolnośląskie kujawsko-pomorskie lubelskie lubuskie łódzkie małopolskie mazowieckie opolskie podkarpackie podlaskie pomorskie śląskie świętokrzyskie warmińsko-mazurskie wielkopolskie zachodniopomorskie

województwo dolnośląskie

zmień:
dolnośląskie

We Wrocławiu, stolicy województwa dolnośląskiego, warto pokazać dzieciom wspaniałe zabytki na Starym Mieście, poszukać zabawnych krasnali oczekujących na turystów w najbardziej zaskakujących miejscach oraz odwiedzić jeden z największych i najciekawszych polskich ogrodów zoologicznych. Większość wartościowych zabytków Dolnego Śląska w miniaturze można obejrzeć w Kowarach w tamtejszym Parku Miniatur. Warto choć przez godzinę poczuć się jak Alicja w Krainie Czarów. Województwo dolnośląskie to również liczne trasy podziemne – kopalnia uranu, kopalnia złota, Jaskinia Niedźwiedzia czy też Kompleks Sztolni Podziemnych Włodarz. Nietuzinkowe wrażenia gwarantowane!

Atrakcje

Noclegi

 • Park Trampolin GOjump

  Park Trampolin GOjump0

  GOjump i GOair to największy kompleks rozrywkowy w Polsce (łącznie blisko 5000 m2 atrakcji!). Największy park trampolin w Polsce i pierwszy na Dolny Śląsku Park dmuchanych atrakcji (dzieli je tylko 250m). W obu parkach znajdują się szatnie, kodowane szafki, kawiarnie, toaleta dla niepełnosprawnych oraz parking. Bilety kupione przez Internet są aż 5 zł tańsze. Do parków dojedziecie tramwajami nr 11, 23 i 6 lub autobusami N, A. To tylko 15 min. od Galerii Dominikańskiej. 

  2019-06-18 15:08

  miejscowość:Wrocław

  dostepność atrakcji:cały rok

 • Wrocławski Teatr Lalek

  Wrocławski Teatr Lalek0

  Każdy słyszał o popularnych atrakcjach turystycznych Wrocławia, takich jak Ogród Zoologiczny, Panorama Racławicka czy Sky Tower. Miasto oferuje jednak także mnóstwo innych rozrywek, także kulturalnych. Jedną z mniej znanych i niedocenianych atrakcji Wrocławia, jest Teatr Lalek- miejsce, które warto odwiedzić razem z dziećmi.

  2018-09-07 13:11

  miejscowość:Wrocław

  dostepność atrakcji:cały rok

 • Centrum Kultury AGORA - warsztaty i zajęcia dla dzieci0

  CK Agora we Wrocławiu zaprasza na szereg zajęć artystycznych dla dzieci, młodzieży i rodziców.

  2018-03-07 00:35

  miejscowość:Wrocław

  dostepność atrakcji:

 • Panorama Racławicka z dziećmi0

  Wrocław jest miastem wyjątkowo licznie odwiedzanym przez polskich i zagranicznych turystów. Obowiązkowym punktem zwiedzania miasta jest oddział Muzeum Narodowego Panorama Racławicka.

  2018-02-20 13:09

  miejscowość:Wrocław

  dostepność atrakcji:cały rok szczegóły na stronie: https://www.panoramaraclawicka.pl/

 • Regionalny Ośrodek Edukacji Ekologicznej w Dziewinie

  Regionalny Ośrodek Edukacji Ekologicznej w Dziewinie0

  Bogata oferta programowa Ośrodka, malownicze krajobrazy wsi oraz nowoczesny budynek z infrastrukturą o charakterystyce ekologicznej to świetny sposób na aktywny wypoczynek dzieci, młodzieży i dorosłych. Kadra instruktorska sprawi, że zajęcia staną się dla uczestników nie tylko zabawą, wzbogaconą o walory naukowe.  

  2017-09-11 10:04

  miejscowość:Ścinawa

  dostepność atrakcji:cały rok

 • Krasnale Wrocławskie

  Krasnale Wrocławskie0

  Bez względu na to, w której części Wrocławia się pojawimy, możemy być pewni, że spotkamy dość nietypowych jego mieszkańców. Mowa oczywiście o krasnalach, których liczba oscyluje w granicach trzystu. Nie warto się do niej jednak przyzwyczajać, rośnie bowiem systematycznie. Co więcej, choć wszystkie krasnale charakteryzują się niewielkim wzrostem, każdy ma nieco inny charakter i zainteresowania.

  2016-12-09 14:25

  miejscowość:Wrocław

  dostepność atrakcji:cały rok

 • Prywatne Muzeum Techniki i Budowli z Klocków Lego w Karpaczu

  Prywatne Muzeum Techniki i Budowli z Klocków Lego w Karpaczu0

  Muzeum Techniki i Budowli z Klocków Lego to bez wątpienia świetna zabawa dla dużych i małych. Dwa pietra wypełnione interaktywnymi budowlami oraz makietami, które nie tylko oglądamy ale również ożywiamy, wprawiając w ruch i uruchamiając przeróżne inne efekty za pomocą ponad 50 przycisków i joysticków.

  2016-10-18 22:55

  miejscowość:Karpacz

  dostepność atrakcji:cały rok

 • Muzeum Pana Tadeusza we Wrocławiu

  Muzeum Pana Tadeusza we Wrocławiu0

  Muzeum Pana Tadeusza to miejsce w samym centrum Wrocławia, w którym łączą się historia i współczesność. Naszą misją jest pokazanie rangi dzieła Adama Mickiewicza w zmieniającej się rzeczywistości historycznej i kulturalnej Europy na przestrzeni ostatnich dwustu lat, a także ukazanie poematu „Pan Tadeusz” jako tekstu kształtującego nowoczesne myślenie o tradycji i tożsamości kulturowej. 

  2016-07-15 10:50

  miejscowość:Wrocław

  dostepność atrakcji:cały rok

 • Zamek Chojnik atrakcją Karkonoszy

  Zamek Chojnik atrakcją Karkonoszy0

  Karkonosze to jedne z najciekawszych polskich pasm górskich. To właśnie w Karkonoszach znajdują się powszechnie znane w całym kraju miejscowości jak Karpacz i Szklarska Poręba, to w tych właśnie górach istnieją tak słynne uzdrowiska jak Duszniki Zdrój czy Cieplice Zdrój. W Karkonoszach możesz jednak, niezależnie od piękna natury, podziwiać również wiele zabytków wykonanych ręką człowieka. Jednym z takich miejsc jest słynny zamek Chojnik.

  2016-05-05 07:13

  miejscowość:Zachełmie

  dostepność atrakcji:cały rok

 • Afrykarium we wrocławskim zoo

  Afrykarium we wrocławskim zoo0

  Egzotyczne zwierzęta fascynują nas, z chęcią oglądamy je w telewizji lub na żywo. Wrocławski ogród zoologiczny to miejsce, w którym możesz podziwiać bardzo wiele gatunków w komfortowych warunkach. Afrykarium to miejsce, w którym zobaczysz wielu przedstawicieli fauny z Czarnego Lądu. Sprawdź sam, z jakich powodów to miejsce cieszy się tak ogromną popularnością wśród mieszkańców Wrocławia i turystów odwiedzających stolicę Dolnego Śląska specjalnie w tym celu.

  2016-04-30 00:09

  miejscowość:Wrocław

  dostepność atrakcji:cały rok

wyświetlanie rekordów 1 - 10 z 33