dzisiaj jest poniedziałek, 11 grudnia 2017

Kliknij województwo, aby zobaczyć atrakcje.

Mapa atrakcji dolnośląskie kujawsko-pomorskie lubelskie lubuskie łódzkie małopolskie mazowieckie opolskie podkarpackie podlaskie pomorskie śląskie świętokrzyskie warmińsko-mazurskie wielkopolskie zachodniopomorskie

Kliknij województwo, aby zobaczyć wycieczki.

Mapa wycieczek dolnośląskie kujawsko-pomorskie lubelskie lubuskie łódzkie małopolskie mazowieckie opolskie podkarpackie podlaskie pomorskie śląskie świętokrzyskie warmińsko-mazurskie wielkopolskie zachodniopomorskie

Kliknij województwo, aby zobaczyć noclegi.

Mapa noclegów dolnośląskie kujawsko-pomorskie lubelskie lubuskie łódzkie małopolskie mazowieckie opolskie podkarpackie podlaskie pomorskie śląskie świętokrzyskie warmińsko-mazurskie wielkopolskie zachodniopomorskie
Booking.com

województwo małopolskie

zmień:
małopolskie

Województwo małopolskie to obszar niezwykle atrakcyjny turystycznie. Do odwiedzenia Krakowa zachęcać nikogo nie trzeba. W grodzie Kraka historia w wersji dla dzieci w fascynujący sposób łączy się z legendą: wizyta w Smoczej Jamie w poszukiwaniu śladów Smoka Wawelskiego to obowiązkowy punkt programu. W okolicach dawnej stolicy Polski warto odwiedzić dawne kopalnie soli w Bochni i Wieliczce, które przygotowały liczne atrakcje z myślą o dzieciach. Jadąc dalej na południe polecamy Pieniny z tajemniczymi ruinami, malowniczymi wąwozami i wapiennymi skałami. W Tatrach zarówno dzieci jaki i dorośli zachwycą się dziką górską przyrodą i wspaniałymi widokami.

Wycieczki

Noclegi

 • Doliną Małej Łąki ku Czerwonym Wierchom

  Doliną Małej Łąki ku Czerwonym Wierchom0

  Wycieczka w spokojnym tempie, w znacznej mierze w lesie dającym schronienie przed słońcem, bez wybitnych podejść, co pozwala na pokonanie trasy nawet małym piechurom. Zdecydowanie nie dla wózków dziecięcych!

  2017-01-26 00:10

  miejscowość:Zakopane

  długość trasy:

 • Z dziećmi na rowerze do Opactwa Benedyktynów w Tyńcu

  Z dziećmi na rowerze do Opactwa Benedyktynów w Tyńcu0

  Kraków – Tyniec, to łatwa trasa rowerowa, w zasadzie bez wzniesień i w całości prowadząca po ścieżce rowerowej (w większości asfaltowej, choć momentami można jechać nasypem, gdzie prowadzi nas zwykła polna ścieżka). Bez wątpienia nadaje się z powodzeniem dla całej rodziny.

  2016-11-07 00:04

  miejscowość:Kraków

  długość trasy:

 • Na Kopiniec Wielki

  Na Kopiniec Wielki0

  Wycieczka dedykowana rodzicom, którzy noszą swoje pociechy w nosidełkach lub dla młodych piechurów, w dużej mierze prowadzi przez las, podejścia miejscami ze sporym przewyższeniem. Trzeba zachować ostrożność szczególnie po lub w trakcie deszczu, przy zejściu, gdyż podejścia są strome a kamienie śliskie.

  2016-08-05 17:22

  miejscowość:Zakopane

  długość trasy:

 • Na Psią Trawkę

  Na Psią Trawkę0

  Krótka, w spokojnym terenie, z dala od tłumów na tatrzańskich szlakach. Bez spektakularnych widoków, ale za to z górskim charakterem, w sam raz na rozruszanie się lub dzień wolniejszy od długich i trudnych wycieczek. Trasę zrobiliśmy z 5 latkami (całość na własnych nóżkach) oraz 8,5 i 13 mies. maluchami.

  2016-07-28 23:06

  miejscowość:Zakopane

  długość trasy:ok. 6 km

 • Z dzieckiem w Pieniny czyli ... Wąwóz Homole i Wysoka

  Z dzieckiem w Pieniny czyli ... Wąwóz Homole i Wysoka0

  Obowiązkową naszym zdaniem wycieczką z dziećmi w Pieninach jest wizyta w Wąwozie Homole. Nie pamiętam wyjazdu w Pieniny (czy to szkolnego, czy z rodzicami), podczas którego byśmy go nie odwiedzili. I wcale się nam nie znudził!

  2015-08-27 14:55

  miejscowość:Jaworki

  długość trasy:

 • Jak zmysły szaleją w Muszynie - wizyta w Ogrodach Sensorycznych

  Jak zmysły szaleją w Muszynie - wizyta w Ogrodach Sensorycznych0

  Zaczynamy naszą wyprawę na rynku Muszyny - urokliwego miasteczka położonego pośród wzgórz Beskidu Sądeckiego nad rzeką Poprad oraz jej dwoma dopływami: Muszynką i Szczawniczkiem.

  2014-03-27 09:08

  miejscowość:Muszyna

  długość trasy:

 • Wąwozem Szopczańskim na Trzy Korony

  Wąwozem Szopczańskim na Trzy Korony6

  Pieniny to doskonałe miejsce na rodzinne wakacje z dziećmi. Góry nie są wysokie, dostarczają wielu wspaniałych widoków, przyjemnych tras i wielu innych atrakcji urozmaicających pobyt. Wycieczkę na Trzy Korony możemy odbyć na kilka sposobów. My proponujemy sprawdzony wariant przez Wąwóz Szopczański, podejście ze Sromowców Niżnych, w których samochód można zostawić na parkingu przy ul. Szkolnej - wspieramy w ten sposób szkołę.

  2014-03-25 12:22

  miejscowość:Sromowce Niżne

  długość trasy:

 • Babia Góra z dziećmi

  Babia Góra z dziećmi0

  Babia Góra owiana jest złą sławą. Straszy silnymi wiatrami, mgłą i zimnem. Trochę w tym prawdy, ale od czego prognozy pogody, dobre przygotowanie i zdrowy rozsądek.

  2014-01-29 09:44

  miejscowość:Zawoja

  długość trasy:

 • Doliną Strążyską do Wodospadu Siklawica

  Doliną Strążyską do Wodospadu Siklawica1

  Wyruszamy spod bramy TPN. Obok przy ulicy Strążyskiej parkingi dla samochodów lub przystanek komunikacji miejskiej (regularna linia). W sezonie dolinka odwiedzana jest licznie przez turystów indywidualnych i wycieczki/kolonie. Ostatnio droga została trochę wyrównana, regularnie dojeżdża tu auto do bacówki na polanie. Przejście wóżkiem wymagałoby dużo determinacji, nie polecamy tego - zdecydowanie łatwiej wziąć nosidło, chustę. Ta dolinka to bezpieczne miejsce, żeby trochę rozruszać naszego małego turystę.

  2013-12-28 21:18

  miejscowość:Zakopane

  długość trasy:

 • Dolina Chochołowska z dziećmi

  Dolina Chochołowska z dziećmi0

  Dojeżdżamy do parkingu na Siwej Polanie. Z Zakopanego kursują tu regularnie busiki z Dworca Autobusowego. Za szlabanem wyznaczającym wejście do doliny znajduje się przystanek kolejki turystycznej wożącej turystów do polany Huciska (4 km). W ten sposób można sobie skrócić asfaltowy odcinek drogi prowadzącej niemal w całości przez gęsty las. Kolejka przerobiona z ciągnika niestety bardzo hałasuje, więc co wrażliwsze na dźwięki dzieci mogą się wystraszyć… Kolejką można zabrać się bez problemu z wózkiem, nawet takim nie składanym. Ale w sezonie zawsze czeka na ten transport niemała kolejka.

  2013-12-28 16:15

  miejscowość:Zakopane

  długość trasy:

wyświetlanie rekordów 1 - 10 z 19