dzisiaj jest piątek, 19 lipca 2024
Booking.com

Kliknij województwo, aby zobaczyć atrakcje.

Mapa atrakcji dolnośląskie kujawsko-pomorskie lubelskie lubuskie łódzkie małopolskie mazowieckie opolskie podkarpackie podlaskie pomorskie śląskie świętokrzyskie warmińsko-mazurskie wielkopolskie zachodniopomorskie

Kliknij województwo, aby zobaczyć wycieczki.

Mapa wycieczek dolnośląskie kujawsko-pomorskie lubelskie lubuskie łódzkie małopolskie mazowieckie opolskie podkarpackie podlaskie pomorskie śląskie świętokrzyskie warmińsko-mazurskie wielkopolskie zachodniopomorskie

Kliknij województwo, aby zobaczyć noclegi.

Mapa noclegów dolnośląskie kujawsko-pomorskie lubelskie lubuskie łódzkie małopolskie mazowieckie opolskie podkarpackie podlaskie pomorskie śląskie świętokrzyskie warmińsko-mazurskie wielkopolskie zachodniopomorskie

Ośrodek wypoczynkowy idealny na zielone szkoły - Ośrodek Wypoczynkowy Zawojka

2019-12-17 10:04

Udogodnienia w pokojach

Zawojka posiada 20 pokoi, które są w stanie pomieścić 60 osób. Każdy z pokoi jest wyposażony w TV, prywatną łazienkę oraz ma dostęp do sieci WiFi. Z naszej bazy noclegowej korzystają grupy zorganizowane, które planują kilkudniowy pobyt w górach oraz grupy dzieci i młodzieży, które przyjeżdżają do Zawoi na zieloną szkołę.

Smaczna i domowa kuchnia

Zawojka samodzielnie przygotowywane posiłki i dysponuje własnym zapleczem gastronomicznym, dzięki czemu może zapewnić zróżnicowane śniadania i kolacje w formie bufetu szwedzkiego, oraz pyszne obiady z deserem. Różnego rodzaju diety, takie jak bezglutenowa, czy wegetariańska nie stanowią problemu.
Posiłki są podawane w przestronnej sali restauracyjnej, dostosowanej do potrzeb dzieci i młodzieży.

Lokalizacja

Ośrodek położony jest w miejscu, które oddaje całe piękno polskich gór - w Zawoi – tuż u stóp Babiej Góry, zwanej Królową Beskidów. Dzięki takiemu położeniu można wybrać się na pieszą wędrówkę po Beskidzkich szlakach, które urzekają turystów swoim pięknem.

Zawoja ma do zaoferowania liczne atrakcje dla dzieci i młodzieży o walorach edukacyjnych. Wizyta w góralskiej Bacówce i pokaz wyrabiania oscypków, ekspozycja stała Muzeum Babiogórskiego Parku Narodowego i Ogród Doświadczeń, warsztaty manualne i spotkanie z góralami zawojskimi to tylko nieliczne atrakcje, które będą Wam towarzyszyć podczas pobytu w Zawojce!

Komentarze

Zalogowani użytkownicy nie muszą wpisywać kodu bezpieczeństwa. Zarejestruj się teraz lub zaloguj się jeśli masz już konto.