dzisiaj jest sobota, 13 lipca 2024
Booking.com

Kliknij województwo, aby zobaczyć atrakcje.

Mapa atrakcji dolnośląskie kujawsko-pomorskie lubelskie lubuskie łódzkie małopolskie mazowieckie opolskie podkarpackie podlaskie pomorskie śląskie świętokrzyskie warmińsko-mazurskie wielkopolskie zachodniopomorskie

Kliknij województwo, aby zobaczyć wycieczki.

Mapa wycieczek dolnośląskie kujawsko-pomorskie lubelskie lubuskie łódzkie małopolskie mazowieckie opolskie podkarpackie podlaskie pomorskie śląskie świętokrzyskie warmińsko-mazurskie wielkopolskie zachodniopomorskie

Kliknij województwo, aby zobaczyć noclegi.

Mapa noclegów dolnośląskie kujawsko-pomorskie lubelskie lubuskie łódzkie małopolskie mazowieckie opolskie podkarpackie podlaskie pomorskie śląskie świętokrzyskie warmińsko-mazurskie wielkopolskie zachodniopomorskie

województwo dolnośląskie

zmień:
dolnośląskie

We Wrocławiu, stolicy województwa dolnośląskiego, warto pokazać dzieciom wspaniałe zabytki na Starym Mieście, poszukać zabawnych krasnali oczekujących na turystów w najbardziej zaskakujących miejscach oraz odwiedzić jeden z największych i najciekawszych polskich ogrodów zoologicznych. Większość wartościowych zabytków Dolnego Śląska w miniaturze można obejrzeć w Kowarach w tamtejszym Parku Miniatur. Warto choć przez godzinę poczuć się jak Alicja w Krainie Czarów. Województwo dolnośląskie to również liczne trasy podziemne – kopalnia uranu, kopalnia złota, Jaskinia Niedźwiedzia czy też Kompleks Sztolni Podziemnych Włodarz. Nietuzinkowe wrażenia gwarantowane!

Atrakcje

Noclegi

 • Park Trampolin GOjump

  Park Trampolin GOjump0

  GOjump i GOair to największy kompleks rozrywkowy w Polsce (łącznie blisko 5000 m2 atrakcji!). Największy park trampolin w Polsce i pierwszy na Dolny Śląsku Park dmuchanych atrakcji (dzieli je tylko 250m). W obu parkach znajdują się szatnie, kodowane szafki, kawiarnie, toaleta dla niepełnosprawnych oraz parking. Bilety kupione przez Internet są aż 5 zł tańsze. Do parków dojedziecie tramwajami nr 11, 23 i 6 lub autobusami N, A. To tylko 15 min. od Galerii Dominikańskiej. 

  2019-06-18 15:08

  miejscowość:Wrocław

  dostepność atrakcji:cały rok

 • Wrocławski Teatr Lalek

  Wrocławski Teatr Lalek0

  Każdy słyszał o popularnych atrakcjach turystycznych Wrocławia, takich jak Ogród Zoologiczny, Panorama Racławicka czy Sky Tower. Miasto oferuje jednak także mnóstwo innych rozrywek, także kulturalnych. Jedną z mniej znanych i niedocenianych atrakcji Wrocławia, jest Teatr Lalek- miejsce, które warto odwiedzić razem z dziećmi.

  2018-09-07 13:11

  miejscowość:Wrocław

  dostepność atrakcji:cały rok

 • Centrum Kultury AGORA - warsztaty i zajęcia dla dzieci0

  CK Agora we Wrocławiu zaprasza na szereg zajęć artystycznych dla dzieci, młodzieży i rodziców.

  2018-03-07 00:35

  miejscowość:Wrocław

  dostepność atrakcji:

 • Panorama Racławicka z dziećmi0

  Wrocław jest miastem wyjątkowo licznie odwiedzanym przez polskich i zagranicznych turystów. Obowiązkowym punktem zwiedzania miasta jest oddział Muzeum Narodowego Panorama Racławicka.

  2018-02-20 13:09

  miejscowość:Wrocław

  dostepność atrakcji:cały rok szczegóły na stronie: https://www.panoramaraclawicka.pl/

 • Krasnale Wrocławskie

  Krasnale Wrocławskie0

  Bez względu na to, w której części Wrocławia się pojawimy, możemy być pewni, że spotkamy dość nietypowych jego mieszkańców. Mowa oczywiście o krasnalach, których liczba oscyluje w granicach trzystu. Nie warto się do niej jednak przyzwyczajać, rośnie bowiem systematycznie. Co więcej, choć wszystkie krasnale charakteryzują się niewielkim wzrostem, każdy ma nieco inny charakter i zainteresowania.

  2016-12-09 14:25

  miejscowość:Wrocław

  dostepność atrakcji:cały rok

 • Muzeum Pana Tadeusza we Wrocławiu

  Muzeum Pana Tadeusza we Wrocławiu0

  Muzeum Pana Tadeusza to miejsce w samym centrum Wrocławia, w którym łączą się historia i współczesność. Naszą misją jest pokazanie rangi dzieła Adama Mickiewicza w zmieniającej się rzeczywistości historycznej i kulturalnej Europy na przestrzeni ostatnich dwustu lat, a także ukazanie poematu „Pan Tadeusz” jako tekstu kształtującego nowoczesne myślenie o tradycji i tożsamości kulturowej. 

  2016-07-15 10:50

  miejscowość:Wrocław

  dostepność atrakcji:cały rok

 • Afrykarium we wrocławskim zoo

  Afrykarium we wrocławskim zoo0

  Egzotyczne zwierzęta fascynują nas, z chęcią oglądamy je w telewizji lub na żywo. Wrocławski ogród zoologiczny to miejsce, w którym możesz podziwiać bardzo wiele gatunków w komfortowych warunkach. Afrykarium to miejsce, w którym zobaczysz wielu przedstawicieli fauny z Czarnego Lądu. Sprawdź sam, z jakich powodów to miejsce cieszy się tak ogromną popularnością wśród mieszkańców Wrocławia i turystów odwiedzających stolicę Dolnego Śląska specjalnie w tym celu.

  2016-04-30 00:09

  miejscowość:Wrocław

  dostepność atrakcji:cały rok

 • Hydropolis czyli Muzeum Wody

  Hydropolis czyli Muzeum Wody0

  Woda jest taką substancją, bez której niemożliwe jest istnienie życia. Na co dzień nie przywiązujemy do tego większej wagi, przyzwyczajeni do jej obecności na każde żądanie. Niewiele jednak wiemy o wodzie. Hydropolis, czyli Muzeum Wody, powstałe przed kilkoma miesiącami we Wrocławiu, może zmienić ten stan rzeczy. Czego o wodzie możesz się dowiedzieć w tym szczególnym miejscu?

  2016-04-28 22:42

  miejscowość:Wrocław

  dostepność atrakcji:Cały rok

 • "Z kamerą wśród zwierząt" czyli... ZOO we Wrocławiu0

  A oto niezwykłe ZOO. Dlaczego – zapytacie? Niezwykłe, bo już za czasów dzieciństwa Waszych rodziców jego mieszkańcy występowali w telewizji! W programie „Z kamerą wśród zwierząt” Państwo Gucwińscy opowiadali o mieszkających tam zwierzętach, ich upodobaniach i zabawach. Teraz Wy możecie zobaczyć je na żywo! Do tego jest to najstarszy (istnieje od 1865 r.) i największy ogród zoologiczny w Polsce. Daje schronienie 4 500 zwierzętom reprezentującym ponad 800 gatunków!

  2012-10-10 13:43

  miejscowość:Wrocław

  dostepność atrakcji:cały rok

 • 1
wyświetlanie rekordów 1 - 9 z 9