dzisiaj jest sobota, 13 lipca 2024
Booking.com

Kliknij województwo, aby zobaczyć atrakcje.

Mapa atrakcji dolnośląskie kujawsko-pomorskie lubelskie lubuskie łódzkie małopolskie mazowieckie opolskie podkarpackie podlaskie pomorskie śląskie świętokrzyskie warmińsko-mazurskie wielkopolskie zachodniopomorskie

Kliknij województwo, aby zobaczyć wycieczki.

Mapa wycieczek dolnośląskie kujawsko-pomorskie lubelskie lubuskie łódzkie małopolskie mazowieckie opolskie podkarpackie podlaskie pomorskie śląskie świętokrzyskie warmińsko-mazurskie wielkopolskie zachodniopomorskie

Kliknij województwo, aby zobaczyć noclegi.

Mapa noclegów dolnośląskie kujawsko-pomorskie lubelskie lubuskie łódzkie małopolskie mazowieckie opolskie podkarpackie podlaskie pomorskie śląskie świętokrzyskie warmińsko-mazurskie wielkopolskie zachodniopomorskie

województwo pomorskie

zmień:
pomorskie

Województwo pomorskie to w okresie wakacyjnym najbardziej popularne rejony wśród turystów. Odwiedzając Trójmiasto warto stanąć za sterami „Daru Pomorza”, odbyć rejs po porcie gdyńskim, przespacerować się po sopockim molo i pokłonić się Neptunowi na gdańskiej starówce. Nie mniej ciekawe są również okolice Trójmiasta oferujące szerokie piaszczyste plaże i gwar nadmorskich kurortów. Miłośnikom ciszy i spokoju polecamy Kaszuby z malowniczymi jeziorami polodowcowymi, sztucznymi zalewami, rzekami dla amatorów kajakarstwa i leśnymi drogami dla rowerzystów. Dzieci będą zachwycone po wizycie w skansenie kaszubskim we Wdzydzach, gdzie dom stanął na głowie oraz w manufakturze garncarstwa rodu Neclów w Chmielnie, gdzie własnoręcznie ulepią kubek z gliny.

Atrakcje

Noclegi

 • Największa Motylarnia w Polsce – oryginalny pomysł wakacji nad morzem

  Największa Motylarnia w Polsce – oryginalny pomysł wakacji nad morzem0

  Planujesz przyszłe wakacje spędzić nad polskim morzem i poszukujesz najciekawszych rozrywek, jakie Cię tam czekają? Pragniesz przeżyć niezapomnianą przygodę bez konieczności wyjazdu za granicę?

  2022-12-18 22:23

  miejscowość:Władysławowo

  dostepność atrakcji:

 • Farma Alexa czyli witajcie w prawdziwie wiejskiej przygodzie!

  Farma Alexa czyli witajcie w prawdziwie wiejskiej przygodzie!0

  To tegoroczne hasło przewodnie pierwszego w Polsce rolniczego parku rozrywki – Farma Alexa! Na sezon 2022 Alex i jego przyjaciel Franek przygotowali swoją farmę w zupełnie nowej odsłonie.

  2022-07-26 00:01

  miejscowość:Charbrowo

  dostepność atrakcji:

 • Kolejowy Odjazd Sopot - park kolei miniaturowej

  Kolejowy Odjazd Sopot - park kolei miniaturowej0

  Kolejowy Odjazd Sopot to park kolei miniaturowej, w którym wszyscy (od 0 lat) możemy jeździć na pociągach. Rozrywka ta jest szczególnie popularna w USA oraz UK. Do naszego kraju jakoś nie miała okazji zawitać w szerszym wydaniu, ale od sierpnia 2021 roku, możemy przetestować miniaturowe pociągi na naszym trójmiejskim podwórku. Pomysł, podpatrzony właśnie w Wielkiej Brytanii, został zrealizowany w Sopocie przez grupę zapaleńców, którzy stworzyli nie tylko pociągi i wagony, ale też całą kolejową infrastrukturę towarzysząca.

  2022-07-13 15:13

  miejscowość:Sopot

  dostepność atrakcji:

 • Footgolf Kaszëbë w Swarzewie koło Pucka

  Footgolf Kaszëbë w Swarzewie koło Pucka0

  Footgolf Kaszëbë powstał latem 2019 roku w Swarzewie koło Pucka. Aktywny wypoczynek dla całej rodziny. To pierwsze pole footgolfowe na Kaszubach Północnych, zaledwie 5 km od Władysławowa.

  2019-07-11 14:53

  miejscowość:Swarzewo

  dostepność atrakcji:

 • Faktoria Handlowa w Pruszczu Gdańskim

  Faktoria Handlowa w Pruszczu Gdańskim0

  Rekonstrukcja Faktorii Handlowej i Międzynarodowego Szlaku Bursztynowego z okresu wpływów rzymskich w Pruszczu Gdańskim, to wyjątkowy produkt turystyczno-archeologicznym w skali całego kraju.

  2018-08-15 15:09

  miejscowość:Pruszcz Gdański

  dostepność atrakcji:cały rok

 • Most zwodzony na Jeziorze Charzykowskim - Małe Swornegacie

  Most zwodzony na Jeziorze Charzykowskim - Małe Swornegacie0

  Niewiele jest takich miejsc w Polsce - obiekt inżąynierii lądowej/wodnej, który jest atrakcją dla sdzieci, a jednocześnie punktem wd trakcie wycieczki rowerowej po doskonałych trasach, dostosowanych rodzinom z dziećmi. Most zwodzony, znany naszym dzieciakom dotychczas tylko z bajek mieliśmy okazję zobaczyć podczas majowego wyjazdu rowerowego na Kaszuby.

  2018-05-16 15:07

  miejscowość:Małe Swornegacie

  dostepność atrakcji:

 • Centrum Hewelianum w Gdańsku - atrakcja nie tylko na niepogodę

  Centrum Hewelianum w Gdańsku - atrakcja nie tylko na niepogodę0

  Jedno z ciekawszych miejsc, parków edukacyjnych, centrum nauki w jakim byliśmy. Niesamowite miejsce na mapie Trójmiasta, do którego warto zajść!

  2018-02-05 01:28

  miejscowość:Gdańsk

  dostepność atrakcji:cały rok

 • Footgolf Przywidz czyli golf i piłka w jednym

  Footgolf Przywidz czyli golf i piłka w jednym0

  Footgolf Przywidz powstał latem 2016 roku jako pierwsze takie miejsce w Polsce. Jest to nowy sposób na spędzenie czasu na świeżym powietrzu dla całej rodziny. 

  2017-01-23 09:17

  miejscowość:Przywidz

  dostepność atrakcji:

 • Wyspa Sobieszewska. Przyrodniczy raj w Trójmieście

  Wyspa Sobieszewska. Przyrodniczy raj w Trójmieście0

  Miejsce idealne dla miłośników przyrody, ciszy, spokojnego rodzinnego wypoczynku a także osób, które chcą pozwiedzać Trójmiasto i nie przepłacić za nocleg! Wyspa to dzielnica Gdańska, oddalona od centrum o 15km, kursują tu trzy linie autobusów miejskich. Na Wyspie znajduje się sporo kwater i domków, niewiele ośrodków i pensjonatów.

  2014-05-17 21:27

  miejscowość:Gdańsk

  dostepność atrakcji:cały rok

 • Żuławska Wioska Ceramiczna

  Żuławska Wioska Ceramiczna0

  Po wizycie w warownym zamku Krzyżaków proponujemy, abyście zrelaksowali się w miejscu przyjaznym wyobraźni i sprawnym rękom. Ceramika Malbork zaprasza turystów od lat 3 do 103 do zwiedzania Żuławskiej Wioski Ceramicznej i własnoręcznych prób na kole garncarskim.

  2014-03-08 19:40

  miejscowość:Malbork

  dostepność atrakcji:

wyświetlanie rekordów 1 - 10 z 29