dzisiaj jest czwartek, 20 czerwca 2019
Booking.com

Kliknij województwo, aby zobaczyć atrakcje.

Mapa atrakcji dolnośląskie kujawsko-pomorskie lubelskie lubuskie łódzkie małopolskie mazowieckie opolskie podkarpackie podlaskie pomorskie śląskie świętokrzyskie warmińsko-mazurskie wielkopolskie zachodniopomorskie

Kliknij województwo, aby zobaczyć wycieczki.

Mapa wycieczek dolnośląskie kujawsko-pomorskie lubelskie lubuskie łódzkie małopolskie mazowieckie opolskie podkarpackie podlaskie pomorskie śląskie świętokrzyskie warmińsko-mazurskie wielkopolskie zachodniopomorskie

Kliknij województwo, aby zobaczyć noclegi.

Mapa noclegów dolnośląskie kujawsko-pomorskie lubelskie lubuskie łódzkie małopolskie mazowieckie opolskie podkarpackie podlaskie pomorskie śląskie świętokrzyskie warmińsko-mazurskie wielkopolskie zachodniopomorskie

województwo pomorskie

zmień:
pomorskie

Województwo pomorskie to w okresie wakacyjnym najbardziej popularne rejony wśród turystów. Odwiedzając Trójmiasto warto stanąć za sterami „Daru Pomorza”, odbyć rejs po porcie gdyńskim, przespacerować się po sopockim molo i pokłonić się Neptunowi na gdańskiej starówce. Nie mniej ciekawe są również okolice Trójmiasta oferujące szerokie piaszczyste plaże i gwar nadmorskich kurortów. Miłośnikom ciszy i spokoju polecamy Kaszuby z malowniczymi jeziorami polodowcowymi, sztucznymi zalewami, rzekami dla amatorów kajakarstwa i leśnymi drogami dla rowerzystów. Dzieci będą zachwycone po wizycie w skansenie kaszubskim we Wdzydzach, gdzie dom stanął na głowie oraz w manufakturze garncarstwa rodu Neclów w Chmielnie, gdzie własnoręcznie ulepią kubek z gliny.

Atrakcje

Noclegi

 • Najkrótsza podziemna trasa turystyczna w Polsce … czyli Groty Mechowskie

  Najkrótsza podziemna trasa turystyczna w Polsce … czyli Groty Mechowskie0

  Groty Mechowskie to najkrótsza podziemna trasa turystyczna w Polsce, jedyna taka jaskinia na całym Niżu Europejskim, powstała w okresie najmłodszego zlodowacenia. 

  2013-04-26 19:39

  miejscowość:Mechowo

  dostepność atrakcji:

 • Wiatraki i tabaka czyli... Muzeum - Kaszubski Park Etnograficzny im. Teodory i Izydora Gulgowskich

  Wiatraki i tabaka czyli... Muzeum - Kaszubski Park Etnograficzny im. Teodory i Izydora Gulgowskich 0

  Co wolicie: mielenie tabaki, noszenie wody w nosidłach, mielenie zboża w żarnach, tłuczenie zboża w stępie, pranie i maglowanie, tkanie szmaciaka, obróbka drewna. Albo pisanie gęsim piórem, gryflem na kamiennej tabliczce lub stalówką, nauka śpiewania "Kaszëbsczé nótë". A może chodzenie na szczudłach i w "korkach", przeciąganie liny, toczenie obręczy, strzelanie z procy, drewniane zabawki: na biegunach, na kółkach, pływające, fruwające itp. Albo…STOP! Propozycji jest jeszcze całe zatrzęsienie, bo to znów tajemnicze Kaszuby, a konkretnie Wdzydze Kiszewskie, Muzeum - Kaszubski Park Etnograficzny.

  2013-04-11 16:40

  miejscowość:Wdzydze Kiszewskie

  dostepność atrakcji:cały rok

 • Spacer po dnie oceanu czyli... Ocean Park we Władysławowie

  Spacer po dnie oceanu czyli... Ocean Park we Władysławowie0

  "Ocean Park we Władysławowie to spotkanie z największymi wielorybami, przerażającymi rekinami, żółwiami olbrzymimi, przesympatycznymi delfinami oraz czterdziestką innych zwierząt morskich i oceanicznych" - w ten sposób do odwiedzenia Ocean Parku zachęcają nas właściciele atrakcji. Przeczytajcie, jak dzień spędzony wśród oceanicznych zwierząt wspomina Monika, Mama dwóch córek: sześcioletniej i kilkumiesięcznej.

  2013-03-28 19:55

  miejscowość:Władysławowo

  dostepność atrakcji:czynny od 26 kwietnia 2013

 • Pod Brachiosaurusem czyli... Łeba Park

  Pod Brachiosaurusem czyli... Łeba Park0

  Morza szum, ptaków śpiew, morska plaża pośród drzew…? Morze, i owszem, jest niedaleko, ptaki też są, ale to nie plaża jest tym razem główną atrakcją.

  2013-03-12 14:24

  miejscowość:Łeba

  dostepność atrakcji:20 kwietnia - 30 września

 • Powrót do przeszłości motoryzacji czyli... Gdyńskie Muzeum Motoryzacji

  Powrót do przeszłości motoryzacji czyli... Gdyńskie Muzeum Motoryzacji0

  Pewnego dnia Marty McFly i jego zwariowany przyjaciel Dr Emmett Brown wsiedli do Wehikułu Czasu i rozpoczęli swą podróż w czasoprzestrzeni, przenosząc się raz w przyszłość raz w przeszłość wspaniałym DeLoreanem. My też proponujemy Wam podróż w czasie. Cofniemy się do lat dwudziestych ubiegłego wieku, gdy po brukowanych wąskich gdyńskich uliczkach majestatycznie sunęły lśniące samochody, a w nich siedzieli panowie w melonikach i panie w olbrzymich strojnych kapeluszach, a między automobilami pędziły (jak na owe czasy!) rozmaite motocykle. Taka podróż w czasie jest możliwa – wystarczy odwiedzić niezwykłe miejsce stworzone przez prawdziwego pasjonata motoryzacji, Witolda Ciążkowskiego.

  2013-03-12 13:24

  miejscowość:Gdynia

  dostepność atrakcji:cały rok

 • Hej, żegluj żeglarzu! czyli... Statek-muzeum "Dar Pomorza"

  Hej, żegluj żeglarzu! czyli... Statek-muzeum "Dar Pomorza"0

  „(…) Pływał raz marynarz, który żywił się wyłącznie pieprzem; sypał pieprz do konfitury i do zupy mlecznej. Hej, ha! (…)*” Czy już czujecie mokrą, słoną bryzę na twarzy, wiatr we włosach, uciekający pokład pod stopami , a w uszach zachrypnięty głos bosmana śpiewającego szanty? Aby lepiej wczuć się w morski klimat wejdźcie na pokład legendarnego żaglowca – „Dar Pomorza”.

  2013-03-11 18:39

  miejscowość:Gdynia

  dostepność atrakcji:luty - listopad

 • Miejski Ogród Zoologiczny "Wybrzeża", Gdańsk - Oliwa0

  Wyjce, lutungi, mandryle z czerwonymi noskami, Tofik, Gucio, Ludek i Vaclav - 4 żyrafy, niebieskie araruny i mnóstwo innych zwierzaków czeka na odwiedziny w największym polskim Zoo. I weźcie sobie do serca informację o jego rozmiarach, bo to aż 120 hektarów i co najmniej 5 godzin chodzenia! ZOO w Gdańsku-Oliwie to punkt na mapie nadmorskich atrakcji, który zdecydowanie warto odwiedzić podczas wakacji z dziećmi nad morzem.

  2013-03-11 14:48

  miejscowość:Gdańsk

  dostepność atrakcji:cały rok

 • Ognia! czyli... ORP "Błyskawica"

  Ognia! czyli... ORP "Błyskawica"0

  Niszczyciel ORP "Błyskawica" to legenda wśród polskich okrętów wojennych. W służbie Marynarki Wojennej pływał od 1937 do 1976 roku.

  2013-03-11 14:02

  miejscowość:Gdynia

  dostepność atrakcji:maj - listopad

 • W klumpach przez Kaszuby czyli... Muzeum Kaszubskie im. F. Tredera

  W klumpach przez Kaszuby czyli... Muzeum Kaszubskie im. F. Tredera0

  „(…)To są hôci, to są ptôci. To są prusci półtrojôci. To je kleka, to je wół. To je całe, a to pół.(…)*” Ani wymówić ani zaśpiewać, choć język powinien być już Wam znany, a jeśli nie, to szybciutko pakujcie plecaki do samochodu i całą rodziną jedźcie na Kaszuby!

  2013-03-11 13:11

  miejscowość:Kartuzy

  dostepność atrakcji:cały rok

 • Stolemem być czyli... Kaszubski Park Miniatur0

  Na Kaszubach widzieliście już dom stojący na głowie i najdłuższą deskę na świecie, ale to nie wszystkie niespodzianki, jakimi ta tajemnicza kraina zaskakuje. Tym razem dajemy Wam możliwość poczucia się jak kaszubskie stolemy (czyli trolle), które dzięki swym sporym rozmiarom i sile przenosiły ogromne głazy. My nie chcemy, byście przenosili skały, ale byście poczuli się właśnie jak olbrzymy. W Kaszubskim Parku Miniatur macie ku temu wyśmienitą okazję.

  2013-03-10 21:21

  miejscowość:Strysza Buda

  dostepność atrakcji:cały rok

wyświetlanie rekordów 11 - 20 z 25