dzisiaj jest wtorek, 21 maja 2024
Booking.com

Kliknij województwo, aby zobaczyć atrakcje.

Mapa atrakcji dolnośląskie kujawsko-pomorskie lubelskie lubuskie łódzkie małopolskie mazowieckie opolskie podkarpackie podlaskie pomorskie śląskie świętokrzyskie warmińsko-mazurskie wielkopolskie zachodniopomorskie

Kliknij województwo, aby zobaczyć wycieczki.

Mapa wycieczek dolnośląskie kujawsko-pomorskie lubelskie lubuskie łódzkie małopolskie mazowieckie opolskie podkarpackie podlaskie pomorskie śląskie świętokrzyskie warmińsko-mazurskie wielkopolskie zachodniopomorskie

Kliknij województwo, aby zobaczyć noclegi.

Mapa noclegów dolnośląskie kujawsko-pomorskie lubelskie lubuskie łódzkie małopolskie mazowieckie opolskie podkarpackie podlaskie pomorskie śląskie świętokrzyskie warmińsko-mazurskie wielkopolskie zachodniopomorskie

Największa Motylarnia w Polsce – oryginalny pomysł wakacji nad morzem

2022-12-18 22:35

Zapraszamy do Motylarni Władysławowo – do miejsca, gdzie spełniają się sny! Największy tego typu obiekt w Polsce stanowi dom dla owadów z niemal wszystkich zakątków świata.

Nasze motyle hodujemy od poczwarek po dorosłe osobniki. Możesz obserwować życie wspaniałych tropikalnych owadów. Dla wycieczek grupowych oferujemy pomoc przewodników, którzy przeprowadzą sesje edukacyjne na temat tych fascynujących stworzeń.

Motylarnia  Władysławowo to niesamowita atrakcja dla rodziny nad morzem.

Zachwyci nie tylko najmłodszych – gwarantujemy wspaniałą rozrywkę dla każdego bez względu na wiek! Jeżeli chcesz, możesz wynająć obiekt w celu zorganizowania sesji fotograficznej, dzięki czemu uwiecznisz najważniejsze chwile Twojego życia na tle niczym ze snu na jawie.

  • Nasze motyle rodzą się i żyją w środowisku identycznym do ich naturalnego. Motylarnię Władysławowo wypełniają imponujące tropikalne rośliny, a wewnątrz obiektu zawsze panuje przyjemna atmosfera.
  • Poznaj dziesiątki gatunków motyli i ciem z Afryki, Azji, Australii czy Ameryk, obserwując, jak przelatują tuż przed Twoimi oczami. Jeśli będziesz mieć szczęście, owady usiądą Ci na ubraniach! Gwarantujemy, że jest to niezapomniane przeżycie.
  • Możliwość wynajęcia motylarni na czas sesji zdjęciowej to genialny pomysł dla nowożeńców czy innych osób, którzy zapragną zachować te przepiękne wspomnienia na wiecznych fotografiach.
  • Zabierz do motylarni Władysławowo swoich podopiecznych! Lekcja o motylach to świetny pomysł na wycieczkę szkolną czy kolonijną, co czyni motylarnię znakomitą atrakcją we Władysławowie.

Jesteś zainteresowany spędzeniem wakacji w sposób inny niż zazwyczaj?

Zachęcamy do zapoznania się z najważniejszymi informacjami, które znajdziesz na oficjalnej stronie internetowej motylarni Władysławowo: https://www.motylarnia-wladyslawowo.pl/.

Poznasz tam ceny oferowanych przez nas usług, a także dowiesz się, gdzie nas znaleźć i w jakich godzinach jesteśmy otwarci. Przeczytasz także o niektórych z naszych okazów. Zapraszamy do Największej Motylarni w Polsce!

MOTYLARNIA PORT WŁADYSŁAWOWO

UL: Portowa 22

84-120 Władysławowo

Tel: 574 859 264

Komentarze

Zalogowani użytkownicy nie muszą wpisywać kodu bezpieczeństwa. Zarejestruj się teraz lub zaloguj się jeśli masz już konto.