dzisiaj jest czwartek, 20 czerwca 2019
Booking.com

Kliknij województwo, aby zobaczyć atrakcje.

Mapa atrakcji dolnośląskie kujawsko-pomorskie lubelskie lubuskie łódzkie małopolskie mazowieckie opolskie podkarpackie podlaskie pomorskie śląskie świętokrzyskie warmińsko-mazurskie wielkopolskie zachodniopomorskie

Kliknij województwo, aby zobaczyć wycieczki.

Mapa wycieczek dolnośląskie kujawsko-pomorskie lubelskie lubuskie łódzkie małopolskie mazowieckie opolskie podkarpackie podlaskie pomorskie śląskie świętokrzyskie warmińsko-mazurskie wielkopolskie zachodniopomorskie

Kliknij województwo, aby zobaczyć noclegi.

Mapa noclegów dolnośląskie kujawsko-pomorskie lubelskie lubuskie łódzkie małopolskie mazowieckie opolskie podkarpackie podlaskie pomorskie śląskie świętokrzyskie warmińsko-mazurskie wielkopolskie zachodniopomorskie

województwo pomorskie

zmień:
pomorskie

Województwo pomorskie to w okresie wakacyjnym najbardziej popularne rejony wśród turystów. Odwiedzając Trójmiasto warto stanąć za sterami „Daru Pomorza”, odbyć rejs po porcie gdyńskim, przespacerować się po sopockim molo i pokłonić się Neptunowi na gdańskiej starówce. Nie mniej ciekawe są również okolice Trójmiasta oferujące szerokie piaszczyste plaże i gwar nadmorskich kurortów. Miłośnikom ciszy i spokoju polecamy Kaszuby z malowniczymi jeziorami polodowcowymi, sztucznymi zalewami, rzekami dla amatorów kajakarstwa i leśnymi drogami dla rowerzystów. Dzieci będą zachwycone po wizycie w skansenie kaszubskim we Wdzydzach, gdzie dom stanął na głowie oraz w manufakturze garncarstwa rodu Neclów w Chmielnie, gdzie własnoręcznie ulepią kubek z gliny.

Atrakcje

Noclegi

 • Co słychać w piasku czyli... Farma Strusi Afrykańskich w Garczynie

  Co słychać w piasku czyli... Farma Strusi Afrykańskich w Garczynie0

  Słyszeliście o kurach i kogutach żyjących od 60 do 70 lat, ważących od 100 do 150 kg, biegających do 60 km/h, wysokich na 2 – 2,8 metra i wytrzymujących spadki temperatur do minus 41 stopni Celcjusza? Czy to możliwe, żeby chodziło o kury i koguty znane Wam z wiejskiego podwórka? Macie racje – to niemożliwe. Przedstawiamy Wam strusie afrykańskie z Farmy Strusi w Garczynie na Kaszubach.

  2013-03-07 16:13

  miejscowość:Garczyn

  dostepność atrakcji:cały rok

 • Dwa i pół miliona kilometrów szyn czyli... Muzeum Kolejnictwa w Kościerzynie

  Dwa i pół miliona kilometrów szyn czyli... Muzeum Kolejnictwa w Kościerzynie0

  Tu, gdzie dziś znalazło miejsce swego dożywotniego spoczynku kilkanaście starych parowozów, dawno temu, w 1885 roku nie było nawet stacji kolejowej – szyny musiano doprowadzić do Kościerzyny z miejscowości o wdzięcznej nazwie Pszczółki. Dziś natomiast jest tu znany w Polsce Skansen Parowozownia Kościerzyna. Co w nim zobaczymy?

  2012-10-27 21:50

  miejscowość:Kościerzyna

  dostepność atrakcji:cały rok

 • Park Linowy "Jumpy Park"0

  Mali agenci, komandos, Spiderman, Superman i Batman – postaci z filmów, komiksów, kreskówek, ale nie tylko. Pod tymi nazwami kryją się pełne wyzwań, przeszkód i kontrolowanych niebezpieczeństw trasy w malborskim parku linowym – Jumpy Park, których łączna trasa to ponad 1 150 metrów.

  2012-10-27 19:56

  miejscowość:Malbork

  dostepność atrakcji:kwiecień - wrzesień

 • Glina, gliną, o glinie czyli... Muzeum Ceramiki Kaszubskiej Neclów

  Glina, gliną, o glinie czyli... Muzeum Ceramiki Kaszubskiej Neclów0

  Wokół sama glina – tak krótko można by opisać miejsce, do którego chcemy Was zaprosić. Glina w postaci surowej (np. składowana na wolnym powietrzu, aby się zmroziła i skruszała) albo przegniatana przez walec albo już w swej docelowej postaci – garnka, dzbanuszka, miski. Otoczeni gliną żyją od pokoleń Państwo Neclowie – rodzina słynąca od dziesięciu pokoleń z wyrobu najwyższej jakości glinianych naczyń.

  2012-10-27 17:16

  miejscowość:Chmielno

  dostepność atrakcji:cały rok

 • „Dziunia” wśród ławic czyli... Muzeum Rybołówstwa na Helu

  „Dziunia” wśród ławic czyli... Muzeum Rybołówstwa na Helu0

  Po wizycie u sympatycznych foczek możecie pozostać w klimacie morsko - muzealnym i zajrzeć do Muzeum Rybołówstwa, położonego w sąsiedztwie Fokarium. Mieści się ono w nietuzinkowym miejscu, bo w starym zabytkowym poewangelickim kościele pod wezwaniem św. Piotra i Pawła, położonym w centrum miasta, tuż obok portu.

  2012-10-27 16:41

  miejscowość:Hel

  dostepność atrakcji:luty - grudzień

wyświetlanie rekordów 21 - 25 z 25