dzisiaj jest wtorek, 21 maja 2024
Booking.com

Kliknij województwo, aby zobaczyć atrakcje.

Mapa atrakcji dolnośląskie kujawsko-pomorskie lubelskie lubuskie łódzkie małopolskie mazowieckie opolskie podkarpackie podlaskie pomorskie śląskie świętokrzyskie warmińsko-mazurskie wielkopolskie zachodniopomorskie

Kliknij województwo, aby zobaczyć wycieczki.

Mapa wycieczek dolnośląskie kujawsko-pomorskie lubelskie lubuskie łódzkie małopolskie mazowieckie opolskie podkarpackie podlaskie pomorskie śląskie świętokrzyskie warmińsko-mazurskie wielkopolskie zachodniopomorskie

Kliknij województwo, aby zobaczyć noclegi.

Mapa noclegów dolnośląskie kujawsko-pomorskie lubelskie lubuskie łódzkie małopolskie mazowieckie opolskie podkarpackie podlaskie pomorskie śląskie świętokrzyskie warmińsko-mazurskie wielkopolskie zachodniopomorskie

województwo pomorskie

zmień:
pomorskie

Województwo pomorskie to w okresie wakacyjnym najbardziej popularne rejony wśród turystów. Odwiedzając Trójmiasto warto stanąć za sterami „Daru Pomorza”, odbyć rejs po porcie gdyńskim, przespacerować się po sopockim molo i pokłonić się Neptunowi na gdańskiej starówce. Nie mniej ciekawe są również okolice Trójmiasta oferujące szerokie piaszczyste plaże i gwar nadmorskich kurortów. Miłośnikom ciszy i spokoju polecamy Kaszuby z malowniczymi jeziorami polodowcowymi, sztucznymi zalewami, rzekami dla amatorów kajakarstwa i leśnymi drogami dla rowerzystów. Dzieci będą zachwycone po wizycie w skansenie kaszubskim we Wdzydzach, gdzie dom stanął na głowie oraz w manufakturze garncarstwa rodu Neclów w Chmielnie, gdzie własnoręcznie ulepią kubek z gliny.

Atrakcje

Noclegi

 • Dom ślepczyków i żółwiaków czyli... Akwarium Gdyńskie

  Dom ślepczyków i żółwiaków czyli... Akwarium Gdyńskie0

  Trzypiętrowy dom pełen dziwnych stworzeń – ślepczyków jaskiniowych, węgorzy elektrycznych, żółwiaków chińskich, muren, meduz i wszystkie je można prawie że dotknąć. Co to za miejsce? Nad samym morzem, przy Skwerze Kościuszki, czyli głównym deptaku Gdyni, mieści się Akwarium Gdyńskie.

  2014-02-25 15:35

  miejscowość:Gdynia

  dostepność atrakcji:cały rok

 • Powrót do przeszłości motoryzacji czyli... Gdyńskie Muzeum Motoryzacji

  Powrót do przeszłości motoryzacji czyli... Gdyńskie Muzeum Motoryzacji0

  Pewnego dnia Marty McFly i jego zwariowany przyjaciel Dr Emmett Brown wsiedli do Wehikułu Czasu i rozpoczęli swą podróż w czasoprzestrzeni, przenosząc się raz w przyszłość raz w przeszłość wspaniałym DeLoreanem. My też proponujemy Wam podróż w czasie. Cofniemy się do lat dwudziestych ubiegłego wieku, gdy po brukowanych wąskich gdyńskich uliczkach majestatycznie sunęły lśniące samochody, a w nich siedzieli panowie w melonikach i panie w olbrzymich strojnych kapeluszach, a między automobilami pędziły (jak na owe czasy!) rozmaite motocykle. Taka podróż w czasie jest możliwa – wystarczy odwiedzić niezwykłe miejsce stworzone przez prawdziwego pasjonata motoryzacji, Witolda Ciążkowskiego.

  2013-03-12 13:24

  miejscowość:Gdynia

  dostepność atrakcji:cały rok

 • Hej, żegluj żeglarzu! czyli... Statek-muzeum "Dar Pomorza"

  Hej, żegluj żeglarzu! czyli... Statek-muzeum "Dar Pomorza"0

  „(…) Pływał raz marynarz, który żywił się wyłącznie pieprzem; sypał pieprz do konfitury i do zupy mlecznej. Hej, ha! (…)*” Czy już czujecie mokrą, słoną bryzę na twarzy, wiatr we włosach, uciekający pokład pod stopami , a w uszach zachrypnięty głos bosmana śpiewającego szanty? Aby lepiej wczuć się w morski klimat wejdźcie na pokład legendarnego żaglowca – „Dar Pomorza”.

  2013-03-11 18:39

  miejscowość:Gdynia

  dostepność atrakcji:luty - listopad

 • Ognia! czyli... ORP "Błyskawica"

  Ognia! czyli... ORP "Błyskawica"0

  Niszczyciel ORP "Błyskawica" to legenda wśród polskich okrętów wojennych. W służbie Marynarki Wojennej pływał od 1937 do 1976 roku.

  2013-03-11 14:02

  miejscowość:Gdynia

  dostepność atrakcji:maj - listopad

 • 1
wyświetlanie rekordów 1 - 4 z 4