dzisiaj jest sobota, 25 czerwca 2022
Booking.com

Kliknij województwo, aby zobaczyć atrakcje.

Mapa atrakcji dolnośląskie kujawsko-pomorskie lubelskie lubuskie łódzkie małopolskie mazowieckie opolskie podkarpackie podlaskie pomorskie śląskie świętokrzyskie warmińsko-mazurskie wielkopolskie zachodniopomorskie

Kliknij województwo, aby zobaczyć wycieczki.

Mapa wycieczek dolnośląskie kujawsko-pomorskie lubelskie lubuskie łódzkie małopolskie mazowieckie opolskie podkarpackie podlaskie pomorskie śląskie świętokrzyskie warmińsko-mazurskie wielkopolskie zachodniopomorskie

Kliknij województwo, aby zobaczyć noclegi.

Mapa noclegów dolnośląskie kujawsko-pomorskie lubelskie lubuskie łódzkie małopolskie mazowieckie opolskie podkarpackie podlaskie pomorskie śląskie świętokrzyskie warmińsko-mazurskie wielkopolskie zachodniopomorskie

województwo pomorskie

zmień:
pomorskie

Województwo pomorskie to w okresie wakacyjnym najbardziej popularne rejony wśród turystów. Odwiedzając Trójmiasto warto stanąć za sterami „Daru Pomorza”, odbyć rejs po porcie gdyńskim, przespacerować się po sopockim molo i pokłonić się Neptunowi na gdańskiej starówce. Nie mniej ciekawe są również okolice Trójmiasta oferujące szerokie piaszczyste plaże i gwar nadmorskich kurortów. Miłośnikom ciszy i spokoju polecamy Kaszuby z malowniczymi jeziorami polodowcowymi, sztucznymi zalewami, rzekami dla amatorów kajakarstwa i leśnymi drogami dla rowerzystów. Dzieci będą zachwycone po wizycie w skansenie kaszubskim we Wdzydzach, gdzie dom stanął na głowie oraz w manufakturze garncarstwa rodu Neclów w Chmielnie, gdzie własnoręcznie ulepią kubek z gliny.

Atrakcje

Noclegi

 • Footgolf Kaszëbë w Swarzewie koło Pucka

  Footgolf Kaszëbë w Swarzewie koło Pucka0

  Footgolf Kaszëbë powstał latem 2019 roku w Swarzewie koło Pucka. Aktywny wypoczynek dla całej rodziny. To pierwsze pole footgolfowe na Kaszubach Północnych, zaledwie 5 km od Władysławowa.

  2019-07-11 14:53

  miejscowość:Swarzewo

  dostepność atrakcji:

 • Faktoria Handlowa w Pruszczu Gdańskim

  Faktoria Handlowa w Pruszczu Gdańskim0

  Rekonstrukcja Faktorii Handlowej i Międzynarodowego Szlaku Bursztynowego z okresu wpływów rzymskich w Pruszczu Gdańskim, to wyjątkowy produkt turystyczno-archeologicznym w skali całego kraju.

  2018-08-15 15:09

  miejscowość:Pruszcz Gdański

  dostepność atrakcji:cały rok

 • Most zwodzony na Jeziorze Charzykowskim - Małe Swornegacie

  Most zwodzony na Jeziorze Charzykowskim - Małe Swornegacie0

  Niewiele jest takich miejsc w Polsce - obiekt inżąynierii lądowej/wodnej, który jest atrakcją dla sdzieci, a jednocześnie punktem wd trakcie wycieczki rowerowej po doskonałych trasach, dostosowanych rodzinom z dziećmi. Most zwodzony, znany naszym dzieciakom dotychczas tylko z bajek mieliśmy okazję zobaczyć podczas majowego wyjazdu rowerowego na Kaszuby.

  2018-05-16 15:07

  miejscowość:Małe Swornegacie

  dostepność atrakcji:

 • Centrum Hewelianum w Gdańsku - atrakcja nie tylko na niepogodę

  Centrum Hewelianum w Gdańsku - atrakcja nie tylko na niepogodę0

  Jedno z ciekawszych miejsc, parków edukacyjnych, centrum nauki w jakim byliśmy. Niesamowite miejsce na mapie Trójmiasta, do którego warto zajść!

  2018-02-05 01:28

  miejscowość:Gdańsk

  dostepność atrakcji:cały rok

 • Footgolf Przywidz czyli golf i piłka w jednym

  Footgolf Przywidz czyli golf i piłka w jednym0

  Footgolf Przywidz powstał latem 2016 roku jako pierwsze takie miejsce w Polsce. Jest to nowy sposób na spędzenie czasu na świeżym powietrzu dla całej rodziny. 

  2017-01-23 09:17

  miejscowość:Przywidz

  dostepność atrakcji:

 • Wyspa Sobieszewska. Przyrodniczy raj w Trójmieście

  Wyspa Sobieszewska. Przyrodniczy raj w Trójmieście0

  Miejsce idealne dla miłośników przyrody, ciszy, spokojnego rodzinnego wypoczynku a także osób, które chcą pozwiedzać Trójmiasto i nie przepłacić za nocleg! Wyspa to dzielnica Gdańska, oddalona od centrum o 15km, kursują tu trzy linie autobusów miejskich. Na Wyspie znajduje się sporo kwater i domków, niewiele ośrodków i pensjonatów.

  2014-05-17 21:27

  miejscowość:Gdańsk

  dostepność atrakcji:cały rok

 • Żuławska Wioska Ceramiczna

  Żuławska Wioska Ceramiczna0

  Po wizycie w warownym zamku Krzyżaków proponujemy, abyście zrelaksowali się w miejscu przyjaznym wyobraźni i sprawnym rękom. Ceramika Malbork zaprasza turystów od lat 3 do 103 do zwiedzania Żuławskiej Wioski Ceramicznej i własnoręcznych prób na kole garncarskim.

  2014-03-08 19:40

  miejscowość:Malbork

  dostepność atrakcji:

 • AQUAPARK Sopot

  AQUAPARK Sopot0

  Sopot to miasto typowo turystyczne. Obowiązkowe pukty programu to spacer po chyba najsłyniejszym w Polsce Molo oraz oglądanie witryn sklepowych na słynnym Monciaku, czyli głównej ulicy w Sopocie ze sklepami, barami i krzywym domkiem. Gdy jednak aura nie sprzyja zwiedzaniu, warto wybrać się do Aquaparku Sopot. Przeczytajcie jak dzień spędzony w parku wodnym w Sopocie  wspomina zaprzyjaźniona z "Dzieciakami" Monika. Do Aquaparku udała się  z mężem i dwójką dzieci - 6 lat i 9 miesięcy.

  2014-03-03 22:57

  miejscowość:Sopot

  dostepność atrakcji:cały rok

 • Dom ślepczyków i żółwiaków czyli... Akwarium Gdyńskie

  Dom ślepczyków i żółwiaków czyli... Akwarium Gdyńskie0

  Trzypiętrowy dom pełen dziwnych stworzeń – ślepczyków jaskiniowych, węgorzy elektrycznych, żółwiaków chińskich, muren, meduz i wszystkie je można prawie że dotknąć. Co to za miejsce? Nad samym morzem, przy Skwerze Kościuszki, czyli głównym deptaku Gdyni, mieści się Akwarium Gdyńskie.

  2014-02-25 15:35

  miejscowość:Gdynia

  dostepność atrakcji:cały rok

 • Oko w oko z foką czyli... Fokarium Stacji Morskiej Instytutu Oceanografii Uniwersytetu Gdańskiego

  Oko w oko z foką czyli... Fokarium Stacji Morskiej Instytutu Oceanografii Uniwersytetu Gdańskiego 0

  Unda ze Sztokholmu, swego poprzedniego domu, przywiozła prawdziwie arystokratyczne maniery - jest dumna i wyniosła wobec reszty swoich towarzyszy, a podczas karmienia dopomina się o specjalne traktowanie, naśladując głosem syrenę statku oraz klepiąc się przednią płetwą po bokach. Agata ma jasne, bogato udekorowane małymi ciemnymi plamkami futerko. Znana jest ze swojej nieśmiałości i zazwyczaj trzyma się na uboczu. Bubas, Agata, Ania i Ewa są… no właśnie, o kim mowa? Odpowiedź znajdziecie na najwęższym skrawku polskiego wybrzeża – na Helu w Fokarium Stacji Morskiej Instytutu Oceanografii Uniwersytetu Gdańskiego

  2013-06-03 10:19

  miejscowość:Hel

  dostepność atrakcji:cały rok

wyświetlanie rekordów 1 - 10 z 26