dzisiaj jest wtorek, 27 września 2022
Booking.com

Kliknij województwo, aby zobaczyć atrakcje.

Mapa atrakcji dolnośląskie kujawsko-pomorskie lubelskie lubuskie łódzkie małopolskie mazowieckie opolskie podkarpackie podlaskie pomorskie śląskie świętokrzyskie warmińsko-mazurskie wielkopolskie zachodniopomorskie

Kliknij województwo, aby zobaczyć wycieczki.

Mapa wycieczek dolnośląskie kujawsko-pomorskie lubelskie lubuskie łódzkie małopolskie mazowieckie opolskie podkarpackie podlaskie pomorskie śląskie świętokrzyskie warmińsko-mazurskie wielkopolskie zachodniopomorskie

Kliknij województwo, aby zobaczyć noclegi.

Mapa noclegów dolnośląskie kujawsko-pomorskie lubelskie lubuskie łódzkie małopolskie mazowieckie opolskie podkarpackie podlaskie pomorskie śląskie świętokrzyskie warmińsko-mazurskie wielkopolskie zachodniopomorskie

Wypoczynek nad morzem dla rodzin z dziećmi - jak wybrać?

2021-03-10 00:36

Rodzinne wakacje to niewątpliwe wyzwanie organizacyjne. Każdą podróż rozpoczyna wielogodzinne pakowanie, przygotowywanie posiłków i droga pełna niespodzianek. Przyjazd na miejsce docelowe to pierwsza chwila wytchnienia i nadzieja na niezapomnianą przygodę. Przygodę, w której nie ma miejsca na przykre doświadczenia, niedogodności czy ograniczenia. Chcąc uniknąć rozczarowania warto więc przyjrzeć się opiniom i recenzjom pozostałych gości.

Primavera Jastrzębia Góra to obiekt, który od lat cieszy się wyjątkowo dobrą opinią najbardziej wymagających klientów, ale również rzetelnych serwisów rezerwacyjnych i najmłodszych wczasowiczów. Primavera oferuje szereg udogodnień dla rodziców z dziećmi w każdym wieku. W swojej ofercie posiada bogate zaplecze techniczne, które ułatwia rodzicom całodobową opiekę nad swoimi pociechami. Możliwość wypożyczenia łóżeczka, wanienki, zabezpieczenia do kontaktów, podgrzewaczy do butelek, a nawet elektronicznej niani to miły ukłon w stronę rodzin, które zdecydowały się na spędzenie urlopu w Primaverze.

Do dyspozycji gości oddano nowoczesny Park Wodny, który wyposażony został w zjeżdżalnie, basen zewnętrzny, brodzik, a także niesamowite wodne zabawki. W czasie niepogody wszyscy żądni podwodnych przygód skorzystać mogą z zadaszonego basenu, w którym nie ma miejsca na nudę! Dodatkowo, Primavera może się pochwalić ogromnym, wielofunkcyjnym placem zabaw, prywatnym salonem gier, sympatycznym zakątkiem zwierząt, doskonałymi animacjami i świetnie dopracowywaną wystawą makiet, a na długiej liście atrakcji znajduje się również Playland – raj dla dzieci o powierzchni ponad 250 m2. To zdecydowany faworyt wśród najmłodszych gości. Zjeżdżalnie, baseny z piłeczkami i cała armia zabawek! Kolorowy świat, w którym nigdy nie zabraknie prawdziwej rozrywki. To wszystko sprawia, że Primavera Jastrzębia Góra stała się całoroczną przystanią dla tysięcy zadowolonych wczasowiczów!

Co istotne dla rodziców – w Primavera wszystkie posiłki są tak skomponowane, aby były pyszne oraz zdrowe. Nie musicie się martwić, że dzieci będą grymasić na mały wybór smakołyków. W obiekcie funkcjonuje filozofia PrimaLife – co w skrócie oznacza zdrowy styl życia, którego podstawą jest harmonijne przenikanie się podstawowych obszarów, takich jak dieta, aktywność fizyczna, pielęgnacja oraz psychologia. Primavera realizuje te filozofię na każdym kroku swojej działalności – to jeden z niezaprzeczalnych atutów.

Kompleksowe rozwiązania są wyróżnikiem wśród innych obiektów wypoczynkowych. Odpowiedzialność hotelu za pobyt najmłodszych gości nie kończy się jedynie na zapewnieniu im miejsca do kapitalnej zabawy. W Primaverze przez cały rok działa mini przedszkole, w którym potrzebujący chwili oddechu rodzice mogą pozostawić swoje dziecko. To miejsce pełne kolejnych niespodzianek i pięknych przygód dostępnych codziennie od 9.00. Wasze dzieci będą zachwycone zabawą z nowymi przyjaciółmi, a Ty w tym czasie możesz odpocząć dokładnie tak jak lubisz. W SPA, na basenie, albo po prostu na dobrym obiedzie.

Primavera Jastrzębia Góra - czuj się zaproszony!

Komentarze

Zalogowani użytkownicy nie muszą wpisywać kodu bezpieczeństwa. Zarejestruj się teraz lub zaloguj się jeśli masz już konto.