dzisiaj jest wtorek, 02 czerwca 2020
Booking.com

Kliknij województwo, aby zobaczyć atrakcje.

Mapa atrakcji dolnośląskie kujawsko-pomorskie lubelskie lubuskie łódzkie małopolskie mazowieckie opolskie podkarpackie podlaskie pomorskie śląskie świętokrzyskie warmińsko-mazurskie wielkopolskie zachodniopomorskie

Kliknij województwo, aby zobaczyć wycieczki.

Mapa wycieczek dolnośląskie kujawsko-pomorskie lubelskie lubuskie łódzkie małopolskie mazowieckie opolskie podkarpackie podlaskie pomorskie śląskie świętokrzyskie warmińsko-mazurskie wielkopolskie zachodniopomorskie

Kliknij województwo, aby zobaczyć noclegi.

Mapa noclegów dolnośląskie kujawsko-pomorskie lubelskie lubuskie łódzkie małopolskie mazowieckie opolskie podkarpackie podlaskie pomorskie śląskie świętokrzyskie warmińsko-mazurskie wielkopolskie zachodniopomorskie

województwo mazowieckie

zmień:
mazowieckie

Województwo mazowieckie kojarzy się przede wszystkim z Warszawą.  Stolica Polski to doskonałe miejsce na rodzinne wycieczki. Warto wybrać się na spacer po Parku Łazienkowskim, parku w Wilanowie, pobłądzić staromiejskimi uliczkami czy też odetchnąć od zgiełku miasta udając się na wycieczkę po Puszczy Kampinoskiej. Warszawa ma również do zaoferowania małym turystom ciekawe muzea, parki linowe, kina, zoo oraz liczne place zabaw. Nie sposób narzekać tu na nudę. Po zapoznaniu się z atrakcjami oferowanymi przez stolicę warto wybrać się nieco dalej poza miasto, na przykład na północ. Kurpie zachwycają kolorowym folklorem oraz kuszą balsamicznym powietrzem borów sosnowych i nietuzinkowym krajobrazem piaszczystych wydm.

Atrakcje

Noclegi

 • Wioska Wikingów w Warszawie czyli... Warownia Jomsborg0

  Wojem najemnym służącym Bolesławowi Chrobremu chyba będzie dziś trudno zostać, ale warto spróbować poczuć się jak oni – Jomsborczycy - znani jako niezwykle dzielni wojownicy, ale zarazem wielcy zbóje, w szeregach których szukali schronienia wszelkiego rodzaju zabijacy, często ścigani prawem w rodzinnych stronach za wykroczenia… Możecie za to zajrzeć na warszawski Żoliborz, gdzie grupa pasjonatów stworzyła unikalne na skalę europejską miejsce. To Warownia JOMSBORG.

  2013-04-17 14:05

  miejscowość:Warszawa

  dostepność atrakcji:sezon wiosenno - letni

 • Bujamy w obłokach czyli... wizyta w Niebie Kopernika

  Bujamy w obłokach czyli... wizyta w Niebie Kopernika0

  Niebo w gębie; być w siódmym niebie; mieć niebo u stóp – te określenia pewnie znacie, a o Niebie Kopernika słyszeliście? To jedno z najnowocześniejszych planetariów w Europie. Odbywają się tu pokazy nieba, projekcje filmów 3D, wykłady i spotkania.

  2012-12-10 13:04

  miejscowość:Warszawa

  dostepność atrakcji:cały rok

 • Popołudniowa gimnastyka mózgu czyli... z wizytą w Centrum Nauki Kopernik

  Popołudniowa gimnastyka mózgu czyli... z wizytą w Centrum Nauki Kopernik0

  Dlaczego sól jest słona? Dlaczego woda jest mokra? Dlaczego trawa jest zielona?...ciekawość to cecha ludzka, szczególnie rozwinięta u dzieci, choć nie tylko. Nic tak nie nauczy i nie rozwieje wątpliwości jak możliwość samodzielnego sprawdzenia, zrobienia, popsucia (w celach naukowych) i to wszystko pod kontrolą doświadczonych osób. Rodzicu – jeśli nie czujesz się na siłach samodzielnie udzielić dziecku odpowiedzi na jego pytania – zaprowadź je do Centrum Nauki Kopernik.

  2012-12-07 14:50

  miejscowość:Warszawa

  dostepność atrakcji:cały rok

 • Z butlą w głębinach czyli... Muzeum Nurkowania0

  Seledynowa, przejrzysta woda, muszle, barwne ryby, egzotyczna roślinność, maska, płetwy, wygodny kombinezon piankowy i butla z tlenem – tak chyba każdy wyobraża sobie współczesne nurkowanie. Ale zapewniam Was, że nie zawsze nurkowanie wyglądało tak przyjemnie!

  2012-12-07 12:08

  miejscowość:Warszawa

  dostepność atrakcji:cały rok

 • Muzeum diabła warte czyli... Muzeum Diabła Polskiego "Przedpiekle"0

  „Nie taki diabeł straszny, jak go malują” – słyszeliście takie powiedzenie? A widzieliście kiedyś tą małą rogatą bestyjkę? Pewnie nie i na wszelki wypadek się go boicie. Ale świat należy do odważnych, dlatego proponujemy, byście wraz z rodzicami odwiedzili "Przedpiekle".

  2012-10-04 11:35

  miejscowość:Warszawa

  dostepność atrakcji:cały rok

 • Szczęście na Szczęśliwicach czyli... Park Szczęśliwicki0

  Lubicie chodzić do parku? Jeśli tak, to polecamy Park Szczęśliwicki.

  2012-10-03 21:03

  miejscowość:Warszawa

  dostepność atrakcji:cały rok

 • Koleją w ubiegły wiek czyli... Stacja Muzeum

  Koleją w ubiegły wiek czyli... Stacja Muzeum0

  Jak każde większe miasto, tak i Warszawa, zaprasza miłośników kolei do swojego Muzeum Kolejnictwa, które od 2016 r. nosi nazwę Stacja Muzeum, bo to miejsce szczególne dla historii kolejnictwa w Polsce.

  2012-10-03 13:29

  miejscowość:Warszawa

  dostepność atrakcji:cały rok

 • Nie masz cwaniaka nad warszawiaka czyli... Pomnik Kapeli Praskiej

  Nie masz cwaniaka nad warszawiaka czyli... Pomnik Kapeli Praskiej0

  Pałac Kultury, Zamek Królewski i Kolumna Zygmunta, galerie handlowe – czy to wszystko, z czym kojarzy się turystom wizyta w Warszawie? Pewnie tak, a nie powinna, bo stolica to także jej prawy brzeg i klimatyczna dzielnica Praga. To tam, na placyku u zbiegu ulic Floriańskiej i Kłopotowskiego, wśród odnowionych praskich kamienic (samych w sobie wartych odwiedzenia), stoi jedyny w Warszawie, grający pomnik Warszawskiej Kapeli Podwórkowej.

  2012-10-02 12:31

  miejscowość:Warszawa

  dostepność atrakcji:cały rok

wyświetlanie rekordów 11 - 18 z 18