dzisiaj jest sobota, 13 lipca 2024
Booking.com

Kliknij województwo, aby zobaczyć atrakcje.

Mapa atrakcji dolnośląskie kujawsko-pomorskie lubelskie lubuskie łódzkie małopolskie mazowieckie opolskie podkarpackie podlaskie pomorskie śląskie świętokrzyskie warmińsko-mazurskie wielkopolskie zachodniopomorskie

Kliknij województwo, aby zobaczyć wycieczki.

Mapa wycieczek dolnośląskie kujawsko-pomorskie lubelskie lubuskie łódzkie małopolskie mazowieckie opolskie podkarpackie podlaskie pomorskie śląskie świętokrzyskie warmińsko-mazurskie wielkopolskie zachodniopomorskie

Kliknij województwo, aby zobaczyć noclegi.

Mapa noclegów dolnośląskie kujawsko-pomorskie lubelskie lubuskie łódzkie małopolskie mazowieckie opolskie podkarpackie podlaskie pomorskie śląskie świętokrzyskie warmińsko-mazurskie wielkopolskie zachodniopomorskie

województwo mazowieckie

zmień:
mazowieckie

Województwo mazowieckie kojarzy się przede wszystkim z Warszawą.  Stolica Polski to doskonałe miejsce na rodzinne wycieczki. Warto wybrać się na spacer po Parku Łazienkowskim, parku w Wilanowie, pobłądzić staromiejskimi uliczkami czy też odetchnąć od zgiełku miasta udając się na wycieczkę po Puszczy Kampinoskiej. Warszawa ma również do zaoferowania małym turystom ciekawe muzea, parki linowe, kina, zoo oraz liczne place zabaw. Nie sposób narzekać tu na nudę. Po zapoznaniu się z atrakcjami oferowanymi przez stolicę warto wybrać się nieco dalej poza miasto, na przykład na północ. Kurpie zachwycają kolorowym folklorem oraz kuszą balsamicznym powietrzem borów sosnowych i nietuzinkowym krajobrazem piaszczystych wydm.

Atrakcje

Noclegi

 • Smart Kids Planet

  Smart Kids Planet0

  Smart Kids Planet to obowiązkowy punkt w planie zwiedzania Warszawy z dziećmi. To pierwsze w Polsce interaktywne i innowacyjne Centrum Mądrej Zabawy dla dzieci 0-10 lat, które znajduje się na 2400 m2 ikonicznego PGE Narodowego. To tutaj także znajduje się jedyna w tej części Europy strefa multimedialna, w której dziecięce kolorowanki zyskują życie na interaktywnym ekranie.

  2020-07-05 00:06

  miejscowość:Warszawa

  dostepność atrakcji:cały rok

 • Tor Pump Track przy Górce Kazurka na Ursynowie

  Tor Pump Track przy Górce Kazurka na Ursynowie0

  Dla wszystkich dzieci, które lubią szaleństwa na rowerze i hulajnodze polecamy tor pum track zlokalizowany przy popularnej Górce Kazurka.

  2019-05-25 10:49

  miejscowość:Warszawa

  dostepność atrakcji:cały rok

 • Muzeum Geologiczne w Warszawie - poznaj dzieje Ziemi

  Muzeum Geologiczne w Warszawie - poznaj dzieje Ziemi0

  Geologia potrafi być ciekawa! I może zainteresować dzieciaki! Tak było podczas zajęć zorganizowanych w Muzeum Geologicznym. 

  2018-09-24 10:10

  miejscowość:Warszawa

  dostepność atrakcji:cały rok

 • Park linowy w Powsinie

  Park linowy w Powsinie0

  Dzieciaki lubią parki linowe! A jeszcze gdy wizytę w parku linowym połączyć z wycieczką rowerową...

  2016-12-14 07:33

  miejscowość:Warszawa

  dostepność atrakcji:Park czynny codziennie przez cały rok

 • Muzeum dla dzieci w Państwowym Muzeum Etnograficznym w Warszawie

  Muzeum dla dzieci w Państwowym Muzeum Etnograficznym w Warszawie0

  Etnografia dla dzieci? W muzeum? Tak, w Muzeum dla Dzieci, całkowicie dedykowanym dzieciom. Tutaj wspólnie z dziećmi poznasz korzenie kultury polskiej, dzieci wezmą udział w niebanalnych warsztatach tematycznych

  2016-10-21 07:29

  miejscowość:Warszawa

  dostepność atrakcji:cały rok

 • Muzeum Domków Lalek, Gier i Zabawek

  Muzeum Domków Lalek, Gier i Zabawek0

  Nostalgiczna wyprawa w przeszłość dla dzieci w wieku od 5 do 105 lat. Ponad 100 historycznych domów, sklepików i pokoi dla lalek. Unikatowa kolekcja zabawek sakralnych. Dziesiątki uroczych wnętrz, tysiące maleńkich drobiazgów. Niezliczona ilość godzin wspaniałej zabawy, która dawno przeminęła, ale której czar urzeka nas do dziś.

  2016-08-19 22:37

  miejscowość:Warszawa

  dostepność atrakcji:cały rok

 • Park Rozrywki Julinek pod Warszawą

  Park Rozrywki Julinek pod Warszawą0

  Park Rozrywki Julinek jest największą tego typu atrakcją w regionie Mazowsza i jednym z największych w Polsce! W miejscu niegdyś kojarzonym wyłącznie ze stacjonarną bazą cyrkową, słynną na całą Europę, obecnie funkcjonuje niezwykły Park Rozrywki. Od otwarcia w maju 2015 odwiedziło go już ponad 100 000 osób! Szereg atrakcji zapewnia całodzienną rozrywkę dla całej rodziny!

  2016-07-29 15:06

  miejscowość:Julinek

  dostepność atrakcji:cały rok

 • Centrum Edukacji Przyrodniczo-Leśnej w Lesie Kabackim

  Centrum Edukacji Przyrodniczo-Leśnej w Lesie Kabackim0

  Działalność Centrum koncentruje się przede wszystkim na realizacji warsztatów dla grup przedszkolnych oraz szkolnych. W soboty organizowane są także zajęcia otwarte, w których mogą uczestniczyć, po wcześniejszym zapisaniu się, także osoby indywidualne. Niezależnie od terminów warsztatów, odwiedzić można całkiem interesującą ekspozycję przed budynkiem. Atrakcja zlokalizowana jest w Lesie Kabackim, ale dojechać do niej można samochodem od strony Powsina, znajduje się tam parking dla kilkunastu samochodów.

  2016-02-14 23:57

  miejscowość:Warszawa

  dostepność atrakcji:

 • Boulder Bar w Warszawie - ścianka wspinaczkowa i urodziny dla dzieci

  Boulder Bar w Warszawie - ścianka wspinaczkowa i urodziny dla dzieci0

  Zapraszamy do aktywnego spędzenia czasu a także do zorganizowania urodzin na ściance bulderowej. Gwarantujemy dobrą, bezpieczną zabawę zarówno dla najmłodszych jak i starszych. Czeka Was moc wrażeń i niezapomniane wspomnienia, a aktywnie spędzone u nas chwile zaowocują zdrowym wysiłkiem i szczerym uśmiechem.

  2015-11-14 10:43

  miejscowość:Warszawa

  dostepność atrakcji:cały rok

 • Agrozabawa w Dolinie Bobrów nad Świdrem

  Agrozabawa w Dolinie Bobrów nad Świdrem0

  Gospodarstwo agroturystyczne „Dolina Bobrów”, które położone jest nad rzeką Świder w miejscowości Wólka Dłużewska na Mazowszu, oferuje wiele atrakcji dla rodzin z dziećmi. Od Warszawy dzieli je jedynie 45 km.

  2014-04-12 21:51

  miejscowość:Wólka Dłużewska

  dostepność atrakcji:cały rok

wyświetlanie rekordów 1 - 10 z 37