dzisiaj jest wtorek, 23 lipca 2024
Booking.com

Kliknij województwo, aby zobaczyć atrakcje.

Mapa atrakcji dolnośląskie kujawsko-pomorskie lubelskie lubuskie łódzkie małopolskie mazowieckie opolskie podkarpackie podlaskie pomorskie śląskie świętokrzyskie warmińsko-mazurskie wielkopolskie zachodniopomorskie

Kliknij województwo, aby zobaczyć wycieczki.

Mapa wycieczek dolnośląskie kujawsko-pomorskie lubelskie lubuskie łódzkie małopolskie mazowieckie opolskie podkarpackie podlaskie pomorskie śląskie świętokrzyskie warmińsko-mazurskie wielkopolskie zachodniopomorskie

Kliknij województwo, aby zobaczyć noclegi.

Mapa noclegów dolnośląskie kujawsko-pomorskie lubelskie lubuskie łódzkie małopolskie mazowieckie opolskie podkarpackie podlaskie pomorskie śląskie świętokrzyskie warmińsko-mazurskie wielkopolskie zachodniopomorskie

Komentarze

Gość - Karol 2016-03-17 00:37

Pieniny są idealne dla rodzin z dziećmi! Atrakcyjne widoki, urozmaicone trasy, przewyższenia i długość w sam raz dla małych nóżek!

Dzięki za fajny wpis!

Gość - Bożena 2017-06-27 14:07

Witam, mam pytanie czy wszędzie dostaniemy się z wózkiem ? Mamy syna 7-letniego i córeczkę 4 miesięczną. Czy np. na wąwóz Homole ma sens w ogóle zabierać wózek czy lepiej nosidełko ? To nasze pierwsze wakacje w górach z takim maluszkiem i nie wiemy czego się spodziewać :)

Gość - Ola 2017-06-30 12:18

Homole tylo z nosidelkiem! Wozek byscie niesli. :)

Gość - DWP 2017-07-04 02:01

Pieniny są z reguły dla dzieci w nosidłach. Jedyna znana nam trasa "wózkowa" to wzdłuż Dunajca - pieszo-rowerowa oraz częściowo Dolina Białej Wody. Latem jest tam (wzdłuż Dunajca) znaczny ruch rowerzystów ale widoki przepiękne!

Gość - Marcelina 2017-07-05 14:54

Pieniny są przepiękne byliśmy z dzieciakami tam tydzień temu i naprawdę dobrze się bawiliśmy i sporo zobaczylismy. Natura jest niesamowicie piękna. Na ten weekend planujemy do Leszna jechać do tunelu aerodynamicznego i ogólnie odwiedzić to miasto.

Zalogowani użytkownicy nie muszą wpisywać kodu bezpieczeństwa. Zarejestruj się teraz lub zaloguj się jeśli masz już konto.