dzisiaj jest środa, 22 maja 2024
Booking.com

Kliknij województwo, aby zobaczyć atrakcje.

Mapa atrakcji dolnośląskie kujawsko-pomorskie lubelskie lubuskie łódzkie małopolskie mazowieckie opolskie podkarpackie podlaskie pomorskie śląskie świętokrzyskie warmińsko-mazurskie wielkopolskie zachodniopomorskie

Kliknij województwo, aby zobaczyć wycieczki.

Mapa wycieczek dolnośląskie kujawsko-pomorskie lubelskie lubuskie łódzkie małopolskie mazowieckie opolskie podkarpackie podlaskie pomorskie śląskie świętokrzyskie warmińsko-mazurskie wielkopolskie zachodniopomorskie

Kliknij województwo, aby zobaczyć noclegi.

Mapa noclegów dolnośląskie kujawsko-pomorskie lubelskie lubuskie łódzkie małopolskie mazowieckie opolskie podkarpackie podlaskie pomorskie śląskie świętokrzyskie warmińsko-mazurskie wielkopolskie zachodniopomorskie

Góralski domek w Pieninach

2016-02-04 14:20

Do dyspozycji gości są 2 przestronne domki góralskie oraz pokoje z łazienkami w dużym domu.

W każdym z domków znajdują się dwie sypialnie, salon, łazienka z prysznicem oraz aneks kuchenny. Jeden z domków przeznaczony jest na maksymalnie 6 osób, drugi z domków na maksymalnie 7 osób.

Akcja Kompas - baza gospodarstw agroturystycznych przyjaznych rodzinomObiekt zgłoszony w ramach Akcji Kompas

W domu udostępniane są pokoje o różnej liczebności miejsc sypialnych. W każdym pokoju znajduje się łazienka z prysznicem. Do dyspozycji jest też duża kuchnia z pełnym wyposażeniem oraz przestronny pokój jadalno-kominkowy. Na terenie dużego domu gdzie wynajmowane są kwatery dostępne dla gości są:

  • pokoje jedno, dwu, trzy i cztero osobowe,
  • salon (jadalnia) z kominkiem,
  • duża kuchnia z pełnym wyposażeniem,
  • parking,
  • przed domem miejsce na ognisko, grilla, ławy do siedzenia, a dla dzieci niewielki plac zabaw.

W odległości 500 m od domu znajduje się duży, dobrze wyposażony gminny plac zabaw oraz regionalna izba, w której dzieci mogą nauczyć się m.in. tkać dywaniki.

Sromowce Wyżne to spokojna miejscowość, w której odpoczniecie od wielkiego miasta. Jest doskonałą bazą wypadową na górskie wycieczki po Pieninach, spływ Dunajcem czy wycieczki rowerowe w terenie.

Komentarze

Gość - Anka 2018-04-08 01:01

Rozczarowanie to chyba właściwe słowo. Zachęceni opisem właśnie z tej strony wybraliśmy się z mężem i synkiem do "Górala". Otrzymaliśmy pokój inny, niż umówiony(ciasny i ciemny) - na nasz komentarz gospodarz stwierdził "możecie sobie poszukać innego noclegu"(jasne. Po przejechaniu kilkuset km z dwulatkiem, o godzinie 20.00) . Był gburowaty i szukał zaczepki. Pani Ewa bardzo miła, kuchnia całkiem smaczna. A parę km dalej Sromowce Niżne tuż u podnóża Pienin... Nie polecam.

Zalogowani użytkownicy nie muszą wpisywać kodu bezpieczeństwa. Zarejestruj się teraz lub zaloguj się jeśli masz już konto.