dzisiaj jest niedziela, 17 stycznia 2021
Booking.com

Kliknij województwo, aby zobaczyć atrakcje.

Mapa atrakcji dolnośląskie kujawsko-pomorskie lubelskie lubuskie łódzkie małopolskie mazowieckie opolskie podkarpackie podlaskie pomorskie śląskie świętokrzyskie warmińsko-mazurskie wielkopolskie zachodniopomorskie

Kliknij województwo, aby zobaczyć wycieczki.

Mapa wycieczek dolnośląskie kujawsko-pomorskie lubelskie lubuskie łódzkie małopolskie mazowieckie opolskie podkarpackie podlaskie pomorskie śląskie świętokrzyskie warmińsko-mazurskie wielkopolskie zachodniopomorskie

Kliknij województwo, aby zobaczyć noclegi.

Mapa noclegów dolnośląskie kujawsko-pomorskie lubelskie lubuskie łódzkie małopolskie mazowieckie opolskie podkarpackie podlaskie pomorskie śląskie świętokrzyskie warmińsko-mazurskie wielkopolskie zachodniopomorskie

województwo pomorskie

zmień:
pomorskie

Województwo pomorskie to w okresie wakacyjnym najbardziej popularne rejony wśród turystów. Odwiedzając Trójmiasto warto stanąć za sterami „Daru Pomorza”, odbyć rejs po porcie gdyńskim, przespacerować się po sopockim molo i pokłonić się Neptunowi na gdańskiej starówce. Nie mniej ciekawe są również okolice Trójmiasta oferujące szerokie piaszczyste plaże i gwar nadmorskich kurortów. Miłośnikom ciszy i spokoju polecamy Kaszuby z malowniczymi jeziorami polodowcowymi, sztucznymi zalewami, rzekami dla amatorów kajakarstwa i leśnymi drogami dla rowerzystów. Dzieci będą zachwycone po wizycie w skansenie kaszubskim we Wdzydzach, gdzie dom stanął na głowie oraz w manufakturze garncarstwa rodu Neclów w Chmielnie, gdzie własnoręcznie ulepią kubek z gliny.

Atrakcje

 • Footgolf Kaszëbë w Swarzewie koło Pucka

  Footgolf Kaszëbë w Swarzewie koło Pucka0

  Footgolf Kaszëbë powstał latem 2019 roku w Swarzewie koło Pucka. Aktywny wypoczynek dla całej rodziny. To pierwsze pole footgolfowe na Kaszubach Północnych, zaledwie 5 km od Władysławowa.

  2019-07-11 14:53

  miejscowość:Swarzewo

  dostepność atrakcji:

 • Faktoria Handlowa w Pruszczu Gdańskim

  Faktoria Handlowa w Pruszczu Gdańskim0

  Rekonstrukcja Faktorii Handlowej i Międzynarodowego Szlaku Bursztynowego z okresu wpływów rzymskich w Pruszczu Gdańskim, to wyjątkowy produkt turystyczno-archeologicznym w skali całego kraju.

  2018-08-15 15:09

  miejscowość:Pruszcz Gdański

  dostepność atrakcji:cały rok

 • Most zwodzony na Jeziorze Charzykowskim - Małe Swornegacie

  Most zwodzony na Jeziorze Charzykowskim - Małe Swornegacie0

  Niewiele jest takich miejsc w Polsce - obiekt inżąynierii lądowej/wodnej, który jest atrakcją dla sdzieci, a jednocześnie punktem wd trakcie wycieczki rowerowej po doskonałych trasach, dostosowanych rodzinom z dziećmi. Most zwodzony, znany naszym dzieciakom dotychczas tylko z bajek mieliśmy okazję zobaczyć podczas majowego wyjazdu rowerowego na Kaszuby.

  2018-05-16 15:07

  miejscowość:Małe Swornegacie

  dostepność atrakcji:

 • Centrum Hewelianum w Gdańsku - atrakcja nie tylko na niepogodę

  Centrum Hewelianum w Gdańsku - atrakcja nie tylko na niepogodę0

  Jedno z ciekawszych miejsc, parków edukacyjnych, centrum nauki w jakim byliśmy. Niesamowite miejsce na mapie Trójmiasta, do którego warto zajść!

  2018-02-05 01:28

  miejscowość:Gdańsk

  dostepność atrakcji:cały rok

 • Footgolf Przywidz czyli golf i piłka w jednym

  Footgolf Przywidz czyli golf i piłka w jednym0

  Footgolf Przywidz powstał latem 2016 roku jako pierwsze takie miejsce w Polsce. Jest to nowy sposób na spędzenie czasu na świeżym powietrzu dla całej rodziny. 

  2017-01-23 09:17

  miejscowość:Przywidz

  dostepność atrakcji:

 • Poznaj więcej atrakcji z województwa pomorskiego

Wycieczki

 • Wycieczka rowerowa dookoła jeziora Żarnowieckiego

  Wycieczka rowerowa dookoła jeziora Żarnowieckiego0

  Był drugi tydzień wczasów moich dziewczyn (żony i córki), ze względu na pracę dojechałem do nich w drugim tygodniu. Po paru mokrych dniach przyszło słońce i wstępny plan na wycieczkę.

  2018-08-03 16:04

  miejscowość:Dębki

  długość trasy:ok. 75 km

 • Kaszubską Marszrutą do Parku Narodowego Bory Tucholskie

  Kaszubską Marszrutą do Parku Narodowego Bory Tucholskie1

  Jedna z piękniejszych wycieczek rowerowych jaką miałem okazję odbyć. Niewątpliwie ogromny wpływ na to mialo doskonałe towarzystwo (m.in. Kuba i Marta prowadzący blog nastopach.pl), ale także przyroda i cisza jakiej trudno zaznać w wielu popularnych w Polsce miejscach. Naszą bazą wypadową był Dom Turysty w Brusach.

  2016-06-19 11:34

  miejscowość:Swornegacie

  długość trasy:~30 km

  ocena:

 • Kaszubską Marszrutą do Akweduktu w Fojutowie

  Kaszubską Marszrutą do Akweduktu w Fojutowie0

  Niedługa wycieczka rowerowa po Kaszubach, w sam raz dla rodzin z przyczepkami, fotelikami i/lub młodych adeptów turystyki rowerowej. My przejechaliśmy trasę dużą ekipią (5 rodzin z przyczepkami i dziećmi na własnych rowerach, ponad 20 osób), w bardzo miłej atmosferze (mimo 2 burz, które nas złapały po drodze). Naszą bazą wypadową był Dom Turysty w Brusach.

  2016-06-17 21:11

  miejscowość:Rytel

  długość trasy:~27 km

 • Rowerem z dziećmi po Półwyspie Helskim

  Rowerem z dziećmi po Półwyspie Helskim0

  Wycieczkę rowerową wzdłuż Półwyspu Helskiego można odbyć w odcinkach i my tak zrobiliśmy. My wybraliśmy najbardziej malowniczy odcinek od Jastarni do Chałup i z powrotem. Odnosimy też wrażenie, że jest to odcinek z najlepszą nawierzchnią. Wariantów startu i początku jest oczywiście więcej, łącznie z przepłynięciem z lub do Gdyni i pokonanie rowerem części trasy, lub wspomożenie się pociągiem na pewnym odcinku.

  2015-10-12 07:10

  miejscowość:Jastarnia

  długość trasy:27 km - w opisywanym wariancie Jastarnia-Chałupy-Jastarnia

 • Wycieczka rowerowa po Trójmieście i okolicach

  Wycieczka rowerowa po Trójmieście i okolicach0

  10 lat temu pierwszy raz przeszedłem Camino de Santiago (drogę Św. Jakuba) w Hiszpanii. Później jeszcze kilkakrotnie wracałem na ten szlak, poznając Hiszpanię z całkiem innej strony, wtapiając się częstokroć w codzienne życie jej mieszkańców.

  2013-10-23 21:24

  miejscowość:Gdańsk

  długość trasy:21 km

 • Poznaj więcej wycieczek z województwa pomorskiego