dzisiaj jest środa, 17 lipca 2019
Booking.com

Kliknij województwo, aby zobaczyć atrakcje.

Mapa atrakcji dolnośląskie kujawsko-pomorskie lubelskie lubuskie łódzkie małopolskie mazowieckie opolskie podkarpackie podlaskie pomorskie śląskie świętokrzyskie warmińsko-mazurskie wielkopolskie zachodniopomorskie

Kliknij województwo, aby zobaczyć wycieczki.

Mapa wycieczek dolnośląskie kujawsko-pomorskie lubelskie lubuskie łódzkie małopolskie mazowieckie opolskie podkarpackie podlaskie pomorskie śląskie świętokrzyskie warmińsko-mazurskie wielkopolskie zachodniopomorskie

Kliknij województwo, aby zobaczyć noclegi.

Mapa noclegów dolnośląskie kujawsko-pomorskie lubelskie lubuskie łódzkie małopolskie mazowieckie opolskie podkarpackie podlaskie pomorskie śląskie świętokrzyskie warmińsko-mazurskie wielkopolskie zachodniopomorskie

województwo kujawsko-pomorskie

zmień:
kujawsko-pomorskie

Województwo kujawsko – pomorskie to przede wszystkim malownicze pagórki, pola, lasy i liczne jeziora. Region niezwykle ciekawy pod względem etnograficznym jak i historycznym. Toruń słynie z klimatycznego Starego Miasta, wypieku pierników oraz planetarium - jak przystało na miejsce narodzin Mikołaja Kopernika. Bydgoszcz, choć mniej znana i popularna, ma również do zaoferowania kilka atrakcji, takich jak Leśny Park Kultury i Wypoczynku „Myślęcinek” – idealne miejsce na spacer, jazdę na rolkach czy rowerze a zimą na sankach lub nartach. Kujawy inspirują ponadto do spotkań z przeszłością. W Biskupinie warto wziąć udział w odbywającym się we wrześniu festynie archeologicznym oraz przejechać się zabytkową kolejką wąskotorową do pobliskiej Wenecji. Natomiast w Rogowie można podziwiać modele olbrzymich dinozaurów w największym w Polsce parku jurajskim. Moc atrakcji dla dzieci gwarantowana!

Atrakcje

Noclegi

  • Fundacja Zamek Dybów i Gród Nieszawa

    Fundacja Zamek Dybów i Gród Nieszawa0

    Fundacja „Zamek Dybów i Gród Nieszawa” podjęła wyzwanie ratowania dziedzictwa zamku Dybowskiego, którego ruiny wciąż dumnie wznoszą się nad lewym brzegiem Wisły w Toruniu. Głównym celem działania ustanowionej w grudniu 2015 r. Fundacji jest ochrona i restauracja obiektów historycznych oraz pielęgnowanie i krzewienie świadomości historycznej i patriotycznej.

    2018-08-30 10:00

    miejscowość:Toruń

    dostepność atrakcji:

  • Muzeum Mydła i Historii Brudu w Bydgoszczy

    Muzeum Mydła i Historii Brudu w Bydgoszczy0

    Muzeum Mydła i Historii Brudu to niepowtarzalne miejsce na kulturalnej mapie Europy. Swój wyjątkowy charakter zawdzięcza tematyce oraz formie prezentacji z jaką spotykają się odwiedzający. Dzięki swojej formie jest przyjazne dla każdej grupy wiekowej. Odwiedzają Muzeum przedszkola, szkoły, ale również rodziny z dziećmi, seniorzy.

    2017-12-29 23:44

    miejscowość:Bydgoszcz

    dostepność atrakcji:

  • Manufaktura Cukierków w Toruniu

    Manufaktura Cukierków w Toruniu0

    Uwielbiasz słodycze, ich cudowny zapach, bajeczne kolory oraz słodki smak? Jesteś fanem cukierków i lizaków?

    2017-07-24 00:45

    miejscowość:Toruń

    dostepność atrakcji:cały rok

  • Muzeum Piśmiennictwa i Drukarstwa w Grębocinie

    Muzeum Piśmiennictwa i Drukarstwa w Grębocinie0

    Chcesz dowiedzieć się jaki zapach ma farba drukarska? Interesuje Cię jak robi się papier? Czy chciałbyś spróbować swoich sił w pisaniu gęsim piórem? Jeśli tak - Muzeum Piśmiennictwa i Drukarstwa to miejsce stworzone dla Ciebie! Wszystkich zainteresowanych zapraszamy na interaktywne warsztaty z zakresu piśmiennictwa, papiernictwa i drukarstwa. Odbywają się one w gotyckim kościółku św. Barbary w Grębocinie, w niecodziennym otoczeniu.

    2017-01-26 23:42

    miejscowość:Grębocin

    dostepność atrakcji:

  • Park Linowy Włocławek

    Park Linowy Włocławek0

    Włocławski park linowy to przygoda dla całej rodziny. Jeśli szukacie miejsca, w którym Wasze dzieci będą mogły się wyszaleć, to jest to doskonałe miejsce ku temu!

    2016-12-12 08:00

    miejscowość:Włocławek

    dostepność atrakcji:w sezonie - od wiosny do jesieni

  • Muzeum Kolejki Wąstkotorowej w Wenecji

    Muzeum Kolejki Wąstkotorowej w Wenecji0

    Które z dzieci nie chciałoby odbyć podróży kolejką, w dodatku wąskotorową? Jeśli chcecie wraz z dziećmi posłuchać opowieści o kolejce, to zajrzycie do Muzeum Kolei Wąskotorowej w Wenecji a następnie wybierzcie się w podróż Koleją.

    2014-03-24 12:29

    miejscowość:Wenecja

    dostepność atrakcji:cały rok

  • Muzeum Zabawek i Bajek w Toruniu

    Muzeum Zabawek i Bajek w Toruniu0

    Muzeum zajmuje pierwsze piętro urokliwej kamienicy z pruskiego muru, z wieżyczką i ogrodem przy zbiegu ulic Bydgoskiej i Konopnickiej. Bajkowy wygląd budynku współgra z eksponatami, które można w nim oglądać.

    2013-10-28 21:15

    miejscowość:Toruń

    dostepność atrakcji:cały rok 

  • Wycieczko - poznaj Toruń!

    Wycieczko - poznaj Toruń!0

    Wszystkich, którzy w niecodzienny sposób chcą zwiedzić Toruń z dziećmi polecamy Adriannę Sieklicką - kulturoznawcę i jednocześnie rodowitą toruniankę, która zrealizuje autorski program edukacyjny w klimacie toruńskich tajemnic, dla grup wycieczkowych i Rodzin indywidualnych!

    2013-10-23 18:44

    miejscowość:Toruń

    dostepność atrakcji:

  • Miasto dinozaurów czyli... JURAPARK Solec

    Miasto dinozaurów czyli... JURAPARK Solec0

    Jest takie miejsce w Polsce, gdzie w centrum miejskiego parku, obok wiewiórek i ptaków, mieszka… ponad 100 dinozaurów. Aby dotrzeć do każdego z nich musimy podążać specjalnie wytyczoną ścieżką dydaktyczną – dzięki niej spotkamy m.in. tyranozaura, alozaura i diplodoka, wykonane z precyzją i dbałością o najmniejsze szczegóły i poznamy miliony lat dziejów naszej planety – od kambru do dnia dzisiejszego.

    2013-04-19 11:30

    miejscowość:Solec Kujawski

    dostepność atrakcji:cały rok

  • Z głową wśród gwiazd czyli... wizyta w Planeterium Toruń

    Z głową wśród gwiazd czyli... wizyta w Planeterium Toruń0

    Będąc w mieście Mikołaja Kopernika tego miejsca nie można ominąć. To świat wybuchających supernowych, okazałych mgławic i nieodkrytych jeszcze planet.

    2012-12-13 14:03

    miejscowość:Toruń

    dostepność atrakcji:cały rok

wyświetlanie rekordów 1 - 10 z 23