dzisiaj jest piątek, 19 lipca 2024
Booking.com

Kliknij województwo, aby zobaczyć atrakcje.

Mapa atrakcji dolnośląskie kujawsko-pomorskie lubelskie lubuskie łódzkie małopolskie mazowieckie opolskie podkarpackie podlaskie pomorskie śląskie świętokrzyskie warmińsko-mazurskie wielkopolskie zachodniopomorskie

Kliknij województwo, aby zobaczyć wycieczki.

Mapa wycieczek dolnośląskie kujawsko-pomorskie lubelskie lubuskie łódzkie małopolskie mazowieckie opolskie podkarpackie podlaskie pomorskie śląskie świętokrzyskie warmińsko-mazurskie wielkopolskie zachodniopomorskie

Kliknij województwo, aby zobaczyć noclegi.

Mapa noclegów dolnośląskie kujawsko-pomorskie lubelskie lubuskie łódzkie małopolskie mazowieckie opolskie podkarpackie podlaskie pomorskie śląskie świętokrzyskie warmińsko-mazurskie wielkopolskie zachodniopomorskie

województwo podlaskie

zmień:
podlaskie

Województwo podlaskie jest stosunkowo rzadko odwiedzane przez turystów. Rodzinom z dziećmi polecamy jednak te tereny. Świeże powietrze, spacery po lesie oraz możliwość pokazania maluchom tradycyjnej wsi to niewątpliwe atuty tego regionu. Oprócz atrakcji przyrodniczych warto odwiedzić inne ciekawe miejsca jak Park Miniatur Zabytków Podlasia w Hajnówce, odbyć multimedialną podróż do serca Puszczy Białowieskiej w Muzeum Przyrodniczo – Leśnym w Białowieży czy też dowiedzieć się dlaczego należy zmieniać koniom podkowy z letnich na zimowe w Muzeum Kowalstwa i Ślusarstwa w Hajnówce. Obowiązkowym punktem programu jest oczywiście wizyta u „króla puszczy” w Rezerwacie Pokazowym Żubra w Białowieży.

Atrakcje

Noclegi

 • Opowieści Turtula - ścieżka edukacyjna w Suwalskim Parku Krajobrazowym

  Opowieści Turtula - ścieżka edukacyjna w Suwalskim Parku Krajobrazowym0

  Na terenie Dyrekcji Suwalskiego Parku Krajobrazowego w miejscowości Turtul, przygotowano i udostępniono do zwiedzania ścieżkę edukacyjną przedstawiającą bogactwo Suwalszczyzny.

  2021-05-03 14:14

  miejscowość:Turtul

  dostepność atrakcji:

 • Park linowy Lemur Park w Augustowie

  Park linowy Lemur Park w Augustowie0

  Odwiedziliśmy go podczas weekendowego wyjazdu na Pojezierze Augustowskie. Musiał być obowiązkowym punktem programu naszego pobytu.

  2017-07-04 01:38

  miejscowość:Augustów

  dostepność atrakcji:W okresie wiosenno-wakacyjnym - najlepiej zadzwonić i upewnić się czy danego dnia jest czynne.

 • Osada Bociania w Pentowie

  Osada Bociania w Pentowie0

  Sielska atmosfera, spokój, mnóstwo bocianów (w sezonie), dla dzieci mini plac zabaw...

  2017-05-10 16:50

  miejscowość:Pentowo

  dostepność atrakcji:

 • Drezyną przez Puszczę Białowieską

  Drezyną przez Puszczę Białowieską0

  Dzieciaki uwielbiają pociągi, ciuchcie i stacje kolejowe! Dlatego też zwiedzanie pięknej Białowieży i Puszczy Białowieskiej pociągiem napędzanym siłą mięśni czyli drezyną będzie dla nich nielada atrakcją!

  2016-12-30 10:23

  miejscowość:Białowieża

  dostepność atrakcji:

 • Muzeum Wojska w Białymstoku

  Muzeum Wojska w Białymstoku0

  To Muzeum jest inne niż większość tego typu obiektów. To właśnie tutaj można przymierzyć mundur, przełożyć przez ramię karabin czy wreszcie wziąż udział w warsztatach w ramach Muzealnego Placu Zabaw. Tak reklamowała je siostra Sebastiana z mężem po wizycie w Muzeum.

  2016-10-14 10:26

  miejscowość:Białystok

  dostepność atrakcji:cały rok

 • Fabryka Misia czyli największe centrum zabaw dla dzieci!

  Fabryka Misia czyli największe centrum zabaw dla dzieci!0

  Nasze centrum jest nie tylko największe ale również nowe, czyste i bezpieczne w którym dzieci mają szeroki wybór niespotykanych atrakcji oraz zabawek renomowanych światowych marek. To przestrzeń naszpikowana wyjątkowymi i niedostępnymi w innych, podobnych miejscach atrakcjami gwarantującymi prawidłowy rozwój Twojego dziecka. Zapraszamy dzieci do 12 roku życia.

  2016-10-10 12:12

  miejscowość:Białystok

  dostepność atrakcji:

 • Żebra Żubra ... czyli kładką po Puszczy Białowieskiej

  Żebra Żubra ... czyli kładką po Puszczy Białowieskiej0

  "Fajnie to wymyślili" - tak podsumowała kładkę nasza 4,5 letnia córka. Atrakcja zdecydowanie dla małych miłośników przyrody, podczas której można zorganizować mini zagadki na zasadzie: "Co to jest? Płynie w górach i w lesie, jest mokre i żyją w tym ryby".

  2016-05-10 01:17

  miejscowość:Białowieża

  dostepność atrakcji:cały rok

 • Twierdza Osowiec

  Twierdza Osowiec0

  Twierdza Osowiec to gratka dla dorosłych i dzieci, które mają ciągoty wojskowe. A wiadomo, że wszscy chłopcy lubią bawić się w wojnę. Dlatego zwiedzanie Twierdzy Osowiec - Muzeum oraz wybranych fotów stanowi ciekawe urozmaicenie pobytu w Biebrzańskim Parku Narodowym.

  2016-01-13 11:32

  miejscowość:Osowiec Twierdza

  dostepność atrakcji:Poniedziałek-piątek po uprzednim umówieniu z przewodnikiem pod nr telefonu 600 941 954

 • Na miód do króla puszczy czyli... Rezerwat Pokazowy Żubra

  Na miód do króla puszczy czyli... Rezerwat Pokazowy Żubra0

  Jak powinien wyglądać król? Na pewno musi mieć koronę, tron, płaszcz z gronostajów i berło w ręce. Dokoła niego powinno uwijać się grono służby i doradców. A co powiecie na króla, który ma szare futro, rogi zamiast złotej korony, żywi się roślinami i korą drzew, w poszukiwaniu pożywienia podąża za doświadczoną samicą…

  2012-10-08 11:13

  miejscowość:Białowieża

  dostepność atrakcji:cały rok

 • Podlasie w miniaturze czyli... Park Miniatur Zabytków Podlasia

  Podlasie w miniaturze czyli... Park Miniatur Zabytków Podlasia 0

  Podlasie to nie tylko Puszcza Białowieska i żubry. To też kolorowe cerkwie i meczety, które są tu nieodłącznym elementem krajobrazu, a na pozostałym obszarze Polski właściwie nieobecnym. Wszystkim tym, którzy chcieliby obejrzeć z bliska prawosławne świątynie, dom gubernatora i wiele innych budowli, a nie chcą jeździć po całym Podlasiu (my jednak zachęcamy do zwiedzania Podlasia), polecamy wizytę w Parku Miniatur Zabytków Podlasia.

  2012-10-08 10:32

  miejscowość:Hajnówka

  dostepność atrakcji:wiosna, lato

wyświetlanie rekordów 1 - 10 z 12