dzisiaj jest piątek, 12 sierpnia 2022
Booking.com

Kliknij województwo, aby zobaczyć atrakcje.

Mapa atrakcji dolnośląskie kujawsko-pomorskie lubelskie lubuskie łódzkie małopolskie mazowieckie opolskie podkarpackie podlaskie pomorskie śląskie świętokrzyskie warmińsko-mazurskie wielkopolskie zachodniopomorskie

Kliknij województwo, aby zobaczyć wycieczki.

Mapa wycieczek dolnośląskie kujawsko-pomorskie lubelskie lubuskie łódzkie małopolskie mazowieckie opolskie podkarpackie podlaskie pomorskie śląskie świętokrzyskie warmińsko-mazurskie wielkopolskie zachodniopomorskie

Kliknij województwo, aby zobaczyć noclegi.

Mapa noclegów dolnośląskie kujawsko-pomorskie lubelskie lubuskie łódzkie małopolskie mazowieckie opolskie podkarpackie podlaskie pomorskie śląskie świętokrzyskie warmińsko-mazurskie wielkopolskie zachodniopomorskie

Ferie 2018 w Ośrodku Kultury Morskiej Narodowego Muzeum Morskiego

2018-02-06 01:12

– Podczas tegorocznych zimowych ferii w Muzeum połączymy tematykę baśniową z lekcjami geografii i dodamy trochę kreatywności podczas zajęć plastycznych. Zajęcia przygotowane zostały z myślą o uczestnikach indywidualnych jak i grupach zorganizowanych. Przygotowując warsztaty chcieliśmy, aby ich tematyka była zróżnicowana, ale cały czas morska – zaprasza Kamila Jezierewska z Działu Edukacji.

Ferie 2018 w Ośrodku Kultury Morskiej Narodowego Muzeum Morskiego
29.01-9.02.2018 r.

1. Stworki-potworki.
(60 minut, 3-5 lat)
Zajęcia dla najmłodszych wprowadzą dzieci w świat morskich stworzonek – kolorowych rybek, krabów, foczek i ośmiorniczek. Podczas warsztatów poćwiczymy także umiejętności chwytania, przenoszenia i trafiania do celu. Uratujemy zwierzątka zaplątane w sieciach i poszukamy skarbów w skrzyni pełnej muszelek. Dowiemy się również, kto śpiewa w stawie i czy można opalać się na… pływającym liściu.

2. Baśniowa opowieść o Sindbadzie Żeglarzu.
(60 minut, 6-12 lat)
Na wystawie “Łodzie ludów świata” poszukamy łodzi zbudowanej przez szkutników arabskich. Poznamy baśń o Sindbadzie Żeglarzu i stworzymy ilustracje jego przygód, do której inspiracją będzie abstrakcyjna kropla akwareli.

3. Zima na południu.
(60 minut, 6-12 lat)
Jak wygląda zima na półkuli południowej? Czy do dzieci tam mieszkających przychodzi Św. Mikołaj? A może wszystko jest „na opak”? Podczas zajęć zastanowimy się, jak mieszkańcy południowych krain spędzają ferie zimowe oraz jaka jest ich ulubiona pora roku.
Godziny: 10.00-11.00 (grupy zorganizowane - codziennie) oraz 12.00-13.00 (osoby indywidualne – wtorek, czwartek)
Grupy: do 20 osób (minimum 5 osób)
Cena: 6 zł

Tematy: do wyboru poprzez rezerwacje on-line (grupowe).
Rezerwacje indywidualne na adres mailowy: edukacja@nmm.pl

 

Komentarze

Zalogowani użytkownicy nie muszą wpisywać kodu bezpieczeństwa. Zarejestruj się teraz lub zaloguj się jeśli masz już konto.