dzisiaj jest piątek, 19 lipca 2024
Booking.com

Kliknij województwo, aby zobaczyć atrakcje.

Mapa atrakcji dolnośląskie kujawsko-pomorskie lubelskie lubuskie łódzkie małopolskie mazowieckie opolskie podkarpackie podlaskie pomorskie śląskie świętokrzyskie warmińsko-mazurskie wielkopolskie zachodniopomorskie

Kliknij województwo, aby zobaczyć wycieczki.

Mapa wycieczek dolnośląskie kujawsko-pomorskie lubelskie lubuskie łódzkie małopolskie mazowieckie opolskie podkarpackie podlaskie pomorskie śląskie świętokrzyskie warmińsko-mazurskie wielkopolskie zachodniopomorskie

Kliknij województwo, aby zobaczyć noclegi.

Mapa noclegów dolnośląskie kujawsko-pomorskie lubelskie lubuskie łódzkie małopolskie mazowieckie opolskie podkarpackie podlaskie pomorskie śląskie świętokrzyskie warmińsko-mazurskie wielkopolskie zachodniopomorskie

województwo pomorskie

zmień:
pomorskie

Województwo pomorskie to w okresie wakacyjnym najbardziej popularne rejony wśród turystów. Odwiedzając Trójmiasto warto stanąć za sterami „Daru Pomorza”, odbyć rejs po porcie gdyńskim, przespacerować się po sopockim molo i pokłonić się Neptunowi na gdańskiej starówce. Nie mniej ciekawe są również okolice Trójmiasta oferujące szerokie piaszczyste plaże i gwar nadmorskich kurortów. Miłośnikom ciszy i spokoju polecamy Kaszuby z malowniczymi jeziorami polodowcowymi, sztucznymi zalewami, rzekami dla amatorów kajakarstwa i leśnymi drogami dla rowerzystów. Dzieci będą zachwycone po wizycie w skansenie kaszubskim we Wdzydzach, gdzie dom stanął na głowie oraz w manufakturze garncarstwa rodu Neclów w Chmielnie, gdzie własnoręcznie ulepią kubek z gliny.

Wycieczki

Noclegi

 • Wycieczka rowerowa dookoła jeziora Żarnowieckiego

  Wycieczka rowerowa dookoła jeziora Żarnowieckiego0

  Był drugi tydzień wczasów moich dziewczyn (żony i córki), ze względu na pracę dojechałem do nich w drugim tygodniu. Po paru mokrych dniach przyszło słońce i wstępny plan na wycieczkę.

  2018-08-03 16:04

  miejscowość:Dębki

  długość trasy:ok. 75 km

 • Kaszubską Marszrutą do Parku Narodowego Bory Tucholskie

  Kaszubską Marszrutą do Parku Narodowego Bory Tucholskie1

  Jedna z piękniejszych wycieczek rowerowych jaką miałem okazję odbyć. Niewątpliwie ogromny wpływ na to mialo doskonałe towarzystwo (m.in. Kuba i Marta prowadzący blog nastopach.pl), ale także przyroda i cisza jakiej trudno zaznać w wielu popularnych w Polsce miejscach. Naszą bazą wypadową był Dom Turysty w Brusach.

  2016-06-19 11:34

  miejscowość:Swornegacie

  długość trasy:~30 km

  ocena:

 • Kaszubską Marszrutą do Akweduktu w Fojutowie

  Kaszubską Marszrutą do Akweduktu w Fojutowie0

  Niedługa wycieczka rowerowa po Kaszubach, w sam raz dla rodzin z przyczepkami, fotelikami i/lub młodych adeptów turystyki rowerowej. My przejechaliśmy trasę dużą ekipią (5 rodzin z przyczepkami i dziećmi na własnych rowerach, ponad 20 osób), w bardzo miłej atmosferze (mimo 2 burz, które nas złapały po drodze). Naszą bazą wypadową był Dom Turysty w Brusach.

  2016-06-17 21:11

  miejscowość:Rytel

  długość trasy:~27 km

 • Rowerem z dziećmi po Półwyspie Helskim

  Rowerem z dziećmi po Półwyspie Helskim0

  Wycieczkę rowerową wzdłuż Półwyspu Helskiego można odbyć w odcinkach i my tak zrobiliśmy. My wybraliśmy najbardziej malowniczy odcinek od Jastarni do Chałup i z powrotem. Odnosimy też wrażenie, że jest to odcinek z najlepszą nawierzchnią. Wariantów startu i początku jest oczywiście więcej, łącznie z przepłynięciem z lub do Gdyni i pokonanie rowerem części trasy, lub wspomożenie się pociągiem na pewnym odcinku.

  2015-10-12 07:10

  miejscowość:Jastarnia

  długość trasy:27 km - w opisywanym wariancie Jastarnia-Chałupy-Jastarnia

 • Wycieczka rowerowa po Trójmieście i okolicach

  Wycieczka rowerowa po Trójmieście i okolicach0

  10 lat temu pierwszy raz przeszedłem Camino de Santiago (drogę Św. Jakuba) w Hiszpanii. Później jeszcze kilkakrotnie wracałem na ten szlak, poznając Hiszpanię z całkiem innej strony, wtapiając się częstokroć w codzienne życie jej mieszkańców.

  2013-10-23 21:24

  miejscowość:Gdańsk

  długość trasy:21 km

 • Pustynna burza nad polskim morzem – wydmy w Słowińskim Parku Narodowym

  Pustynna burza nad polskim morzem – wydmy w Słowińskim Parku Narodowym0

  Wyjazd nad polskie morze wcale nie musi być nieatrakcyjny, gdy słońce się schowa, a temperatura spadnie poniżej 30 st. C. Bogactwo polskiego wybrzeża to nie tylko piękne, szerokie, piaszczyste plaże. Przekonaliśmy się o tym podczas naszego pierwszego w pełni rodzinnego pobytu nad polskim morzem.

  2013-06-25 15:57

  miejscowość:Łeba

  długość trasy:13 km

 • Wycieczka po wybranych atrakcjach Helu

  Wycieczka po wybranych atrakcjach Helu5

  Proponowana trasa wycieczki wiedzie wybranymi atrakcjami na Helu, pozwalając aktywnie spędzić czas, odpocząć na plaży i zobaczyć pokaz karmienia fok.

  2013-06-03 10:10

  miejscowość:Hel

  długość trasy:

  ocena:

 • W świecie ruchomych dinozaurów

  W świecie ruchomych dinozaurów0

  W Polsce jest kilka fajnych parków, gdzie można zobaczyć prehistoryczne dinozaury, ale jest też taki, w którym można zobaczyć na żywo jak się poruszają - to DinoPark w Malborku.

  2013-04-15 13:05

  miejscowość:Malbork

  długość trasy:

 • Do góry nogami czyli wizyta w Szymbarku

  Do góry nogami czyli wizyta w Szymbarku 0

  Szymbark to mała wioska w powiecie kartuskim i obowiązkowy punkt na mapie turystów odwiedzających okolice Gdańska. To tu zobaczycie najdłuższą deskę, stół noblisty, Dom Sybiraka, prawdziwy bunkier, no i oczywiście najważniejszy punkt wycieczki - domek do góry nogami. Tu możecie również odpocząć, pospacerować, dobrze zjeść (własnoręcznie złowione rybki) i poznać historię Kaszub i nie tylko.

  2013-04-12 11:24

  miejscowość:Szymbark

  długość trasy:

 • 1
wyświetlanie rekordów 1 - 9 z 9