dzisiaj jest poniedziałek, 02 sierpnia 2021
Booking.com

Kliknij województwo, aby zobaczyć atrakcje.

Mapa atrakcji dolnośląskie kujawsko-pomorskie lubelskie lubuskie łódzkie małopolskie mazowieckie opolskie podkarpackie podlaskie pomorskie śląskie świętokrzyskie warmińsko-mazurskie wielkopolskie zachodniopomorskie

Kliknij województwo, aby zobaczyć wycieczki.

Mapa wycieczek dolnośląskie kujawsko-pomorskie lubelskie lubuskie łódzkie małopolskie mazowieckie opolskie podkarpackie podlaskie pomorskie śląskie świętokrzyskie warmińsko-mazurskie wielkopolskie zachodniopomorskie

Kliknij województwo, aby zobaczyć noclegi.

Mapa noclegów dolnośląskie kujawsko-pomorskie lubelskie lubuskie łódzkie małopolskie mazowieckie opolskie podkarpackie podlaskie pomorskie śląskie świętokrzyskie warmińsko-mazurskie wielkopolskie zachodniopomorskie

Komentarze

Gość - Ala 2016-12-12 04:21

Błagam! chyba właściciele sami wpisali tę opinię. Gościliśmy u tych Państwa w tym roku i stanowczo odradzamy. Zawsze spędzaliśmy wczasy na sposób agroturystyczny, ale nie wiemy czy to aby nie był ostatni raz. Schludnie owszem jest - to prawda. Poza tym kuchni brak - pomimo informacji na stronie, tzn. owszem kuchnia jest ale może z niej korzystać tylko sama gospodyni, która jak twierdzi jest na każde zawołanie i o dowolnej porze dnia i nocy może przygotować posiłek - a to oznacza, że gdyby dziecko chciało mleka o 2 w nocy, to trzeba mieć termos. Herbatę pijemy na mieście - zresztą za zaparzenie i kawy i herbaty gospodyni nalicza opłatę. Cennik jest w pokojach.
Zamówiliśmy posiłki na miejscu - gospodyni podczas jedzenia stała nad nami (gospodarz siedział przy stole) i uważnie obserwowali jak jemy. Mój mąż był przy śniadaniu upominany, że już zjadł 3 naleśniki (!) a przecież musi jeszcze wystarczyć dla mnie (zeszłam później na posiłek). Kiedy gospodyni zauważyła, że szykujemy sobie kanapki na drogę (po 1-2 kromki) codziennie na śniadanie kroiła tylko kilka plasterków wędliny. Poza tym permanentna inwigilacja - o której się wraca (bo ja się tak martwiłam i chciałam się położyć) i nieustanne przypominanie o gaszeniu światła (nie żebyśmy zostawiali solarium we wszystkich pomieszczeniach). Wracaliśmy nie później niż o 21 bo mamy małe dziecko, które musiało iść spać.
Pokoje małe i duszne. Działka owszem duża, ale nie można biegać z tyłu bo gospodarz hoduje ogórki i zły pies czyha na łańcuchu, a z przodu gospodyni ma kwiaty i można podeptać. Zatem tez nie można biegać. Można się huśtać jak kto lubi i bawić w piasku.
Stanowczo odradzamy!

dwp 2017-02-20 00:53

Opinię napisaliśmy my, czyli Sebastian i Ania z Dzieciaki w Plecaki, bo tam byliśmy i czuliśmy się naprawdę dobrze. Choć prawdą jest, że gospodarz był przy obiadach - ale nam to akurat nie przeszkadzało, mogliśmy porozmawiać o Puszczy. Pozostałych opisanych minusów (w szczególności złego psa) nie zauważyliśmy, ale dziękujemy za opinię.

Po naszej rekomendacji byli tam jeszcze klienci naszego sklepu i także byli zadowoleni.

Gość - gość- Magda 2017-07-23 17:23

Odwiedziłam ten dom w tym roku ze znajomymi i niestety jesteśmy bardzo zniesmaczeni osobami gospodarzy. Byliśmy upominani i uciszani kilkakrotnie w sposób bardzo niegrzeczny, gospodarzom przeszkadzały nasze rozmowy chociaż nie zachowywaliśmy się głośno, i była godzina 20.30. Są to ludzie zupełnie pozbawienie kultury osobistej. Stanowczo odradzam !!!

Gość - Gość 2017-07-23 17:44

Mogę podpisać się obiema rękoma pod poprzednim komentarzem. Dom jest schludny ale pokoje duszne, gospodarze upominają za wszystko: zdejmowanie obuwia, gaszenie światła, mycie naczyń, rozmowy. Wszystko im przeszkadza. Uwagi wyrażają w bardzo obcesowy i niekulturalny sposób. Szczerze nie polecam tego miejsca.

Gość - Gość z Polski 2017-07-26 08:08 przyznana ocena:

decydowanie odradzam pobyt u tych państwa . Przez cały pobyt czuliśmy się podsłuchiwani. Duszne pokoje i mocno akustyczny dom .Gospodyni bardzo nie miła a wręcz wulgarna.Śniadanie z produktów "Biedronki" mocno wydzielone i zbyt drogie . Po scysji z gospodynią rano nie było ciepłej wody (może przypadek ) .Turyści są tam intruzami !!!!!! Na odchodne zostaliśmy nazwani burakami. Nie zawracajcie sobie głowy ,są lepsze obiekty !!!!!

dwp 2017-10-17 01:07

Dziękujemy za wszystkie komentarze. Oczywiście zostaną na stronie dla innych użytkowników strony.

Zalogowani użytkownicy nie muszą wpisywać kodu bezpieczeństwa. Zarejestruj się teraz lub zaloguj się jeśli masz już konto.