dzisiaj jest piątek, 19 lipca 2024
Booking.com

Kliknij województwo, aby zobaczyć atrakcje.

Mapa atrakcji dolnośląskie kujawsko-pomorskie lubelskie lubuskie łódzkie małopolskie mazowieckie opolskie podkarpackie podlaskie pomorskie śląskie świętokrzyskie warmińsko-mazurskie wielkopolskie zachodniopomorskie

Kliknij województwo, aby zobaczyć wycieczki.

Mapa wycieczek dolnośląskie kujawsko-pomorskie lubelskie lubuskie łódzkie małopolskie mazowieckie opolskie podkarpackie podlaskie pomorskie śląskie świętokrzyskie warmińsko-mazurskie wielkopolskie zachodniopomorskie

Kliknij województwo, aby zobaczyć noclegi.

Mapa noclegów dolnośląskie kujawsko-pomorskie lubelskie lubuskie łódzkie małopolskie mazowieckie opolskie podkarpackie podlaskie pomorskie śląskie świętokrzyskie warmińsko-mazurskie wielkopolskie zachodniopomorskie

Agrokwatera Suszczy Borek

Gospodarze przyjmują swoich gości zawsze z otwartymi rękoma oferując to co mają najlepsze. Żyją w zgodzie z naturą, która odpłaca się im wspaniałymi regionalnymi wyrobami. Gospodarstwo słynie z najznamienitszego miodu dzięki pszczołom, które znoszą do pasieki najlepszy pyłek. W sadzie za domem witają szlachetne odmiany jabłoni i grusz. Poza dorodnymi, zdrowymi owocami w warzywniku kuszą warzywa, które goszczą później na stole gospodarzy.

Wyślij zapytanie o nocleg

Jeśli to jeszcze Państwu nie wystarczy, aby przekonać się do tego miejsca to pragniemy dodać, iż gospodyni sama wytwarza przepyszne sery z mleka koziego. W domu często unosi się zapach świeżo pieczonego chleba i ciasta drożdżowego, z którego ponoć gospodyni słynie. Goście bardzo często zapraszani są do codziennych prac w gospodarstwie. Mogą sami doić kozy, czy zrywać dorodne owoce z drzew i krzewów.. Gospodarstwo ekologiczne zostało zauważone nawet przez Karola Okrasę, który w 2013 r.nagrał tu jeden ze swoich odcinków programu „Okrasa łamie przepisy”.

Poza samymi aspektami kulinarnymi miejsce to oferuje jeszcze wiele innych atrakcji. Sama kwatera dla wielu gości jest już dużym atutem. Kwatera jest wolnostojącym, drewnianym, całorocznym domem z użytkowym poddaszem. Dom jest urządzony w regionalnym stylu, ogrzewany piecem kaflowym (ścianówki). Poddasze jest do wyłącznej dyspozycji gospodarzy, natomiast salonik, łazienka i kuchnia przeznaczone do użytkowania wspólnego. Samo gospodarstwo położone jest w spokojnej wsi Suszczy Borek, leżącej na polanie Puszczy Białowieskiej w okolicach granicy z Puszczą Ladzką. Przez wieś poprowadzony jest bardzo ciekawy rowerowy „Podlaski Szlak Bociani”.

 Akcja Kompas - baza gospodarstw agroturystycznych przyjaznych rodzinom Obiekt zgłoszony w ramach Akcji Kompas

Agrokwatera dostępna jest dla gości przez cały rok. Zimą gospodarze organizują kuligi, latem natomiast przejażdżki zaprzęgiem konnym po urokliwych miejscach. Lubiącym grzybobranie proponują wypady po przepiękne grzyby, w tym niejednokrotnie rydze. 

Gospodarze oferują:

 • budynek na 8 osób maksymalnie,
 • dwa gościnne pokoje,
 • kuchnia z pełnym wyposażeniem,
 • łazienka,
 • pomieszczenie pełniące rolę salonu-jadalni,
 • parking dla gości,
 • plac zabaw dla dzieci.

Dodatkowo:

 • rowery,
 • łódka,
 • miejsce na ognisko.
 • pomoc przy organizacji czasu wolnego,
 • wypożyczenie rowerów i łódki,
 • możliwość przyjazdu z psem i kotem.

Komentarze

Gość - gosia 2015-07-09 18:27 przyznana ocena:

Bylismy na mini wakacjach w Suszczym Borku u p. Wladka nie moglismy trafic lepiej. Do dzis czuje ten chrupiacy chleb pieczony ze zboża właściciela, sery, miód prosto z pasieki, rosół z kury...mogłabym tak wymieniać i wymieniać... to jest to! A moje dziecko bylo po prostu w raju: wypadanie baranów, karmienie kóz, rowery... och wrócimy tam na pewno!

Gość - gosia 2015-07-09 18:29 przyznana ocena:

Bylismy na mini wakacjach w Suszczym Borku u p. Wladka nie moglismy trafic lepiej. Do dzis czuje ten chrupiacy chleb pieczony ze zboża właściciela, sery, miód prosto z pasieki, rosół z kury...mogłabym tak wymieniać i wymieniać... to jest to! A moje dziecko bylo po prostu w raju: wypadanie baranów, karmienie kóz, rowery... och wrócimy tam na pewno!

Zalogowani użytkownicy nie muszą wpisywać kodu bezpieczeństwa. Zarejestruj się teraz lub zaloguj się jeśli masz już konto.