dzisiaj jest wtorek, 21 maja 2024
Booking.com

Kliknij województwo, aby zobaczyć atrakcje.

Mapa atrakcji dolnośląskie kujawsko-pomorskie lubelskie lubuskie łódzkie małopolskie mazowieckie opolskie podkarpackie podlaskie pomorskie śląskie świętokrzyskie warmińsko-mazurskie wielkopolskie zachodniopomorskie

Kliknij województwo, aby zobaczyć wycieczki.

Mapa wycieczek dolnośląskie kujawsko-pomorskie lubelskie lubuskie łódzkie małopolskie mazowieckie opolskie podkarpackie podlaskie pomorskie śląskie świętokrzyskie warmińsko-mazurskie wielkopolskie zachodniopomorskie

Kliknij województwo, aby zobaczyć noclegi.

Mapa noclegów dolnośląskie kujawsko-pomorskie lubelskie lubuskie łódzkie małopolskie mazowieckie opolskie podkarpackie podlaskie pomorskie śląskie świętokrzyskie warmińsko-mazurskie wielkopolskie zachodniopomorskie

województwo dolnośląskie

zmień:
dolnośląskie

We Wrocławiu, stolicy województwa dolnośląskiego, warto pokazać dzieciom wspaniałe zabytki na Starym Mieście, poszukać zabawnych krasnali oczekujących na turystów w najbardziej zaskakujących miejscach oraz odwiedzić jeden z największych i najciekawszych polskich ogrodów zoologicznych. Większość wartościowych zabytków Dolnego Śląska w miniaturze można obejrzeć w Kowarach w tamtejszym Parku Miniatur. Warto choć przez godzinę poczuć się jak Alicja w Krainie Czarów. Województwo dolnośląskie to również liczne trasy podziemne – kopalnia uranu, kopalnia złota, Jaskinia Niedźwiedzia czy też Kompleks Sztolni Podziemnych Włodarz. Nietuzinkowe wrażenia gwarantowane!

Wycieczki

Noclegi

 • Szkolne Schronisko Młodzieżowe "PAŁACYK" w Ścinawie

  Szkolne Schronisko Młodzieżowe "PAŁACYK" w Ścinawie0

  Zapraszamy do pobytu w Szkolnym Schronisku Młodzieżowym „PAŁACYK”, zlokalizowanym w malowniczej i spokojnej miejscowości Ścinawa.Nasze schronisko jest placówką całoroczną o niezwykle wysokim standardzie.

  2019-01-15 22:20

  miejscowość:Ścinawa

  dostepność noclegu:cały rok

 • Michalina w Karkonoszach - dom z duszą

  Michalina w Karkonoszach - dom z duszą0

  Zapraszamy do naszego domu – Michalina – leżącego w śródleśnej, słonecznej dolinie u podnóża Karkonoszy. Zapewniamy miłą, kameralną atmosferę domu, ciszę i otwartą przestrzeń ogrodu, spokój i wypoczynek.

  2016-01-27 15:54

  miejscowość:Piechowice

  dostepność noclegu:cały rok

 • Kowalowe Wzgórze - agroturystyka z klimatem w Kotlinie Kłodzkiej

  Kowalowe Wzgórze - agroturystyka z klimatem w Kotlinie Kłodzkiej0

  Kowalowe Wzgórze to agroturystyka z klimatem, położona w Kamieńcu w niewielkiej miejscowości pomiędzy Kłodzkiem a Polanicą – Zdrój w Kotlinie Kłodzkiej, tuż przy Górach Stołowych. Nasze gospodarstwo to miejsce przyjazne rodzinom z dziećmi. Jest idealnym miejscem na spędzenie urlopu na Dolnym Śląsku. Położona z dala od zgiełku miasta w otoczeniu gór w przepięknej aurze.

  2015-11-14 14:57

  miejscowość:Kamieniec

  dostepność noclegu:cały rok

 • RODZINNE WAKACJE W COTTONINIA VILLA & MINERAL SPA RESORT!

  RODZINNE WAKACJE W COTTONINIA VILLA & MINERAL SPA RESORT!0

  Jeśli czują się Państwo zmęczeni i pragną zregenerować swoje siły, a przy okazji skorzystać z uroków górskiego kurortu, jakim jest Świeradów-Zdrój, zapraszamy do odwiedzenia Cottonina Villa & Mineral SPA Resort.

  2015-04-23 21:40

  miejscowość:Świeradów-Zdrój

  dostepność noclegu:cały rok

 • Hotel & Medi- SPA Biały Kamień - Hotel Przyjazny Rodzinie

  Hotel & Medi- SPA Biały Kamień - Hotel Przyjazny Rodzinie0

  Nasz Hotel jest miejscem, w którym rodziny z dziećmi oraz przyszłe matki mogą czuć się komfortowo, spokojnie oraz bezpiecznie. Zespół pracowników Hotelu Biały Kamień jest profesjonalnie  przygotowany do obsługi naszych najmłodszych lecz najważniejszych gości.

  2015-03-28 23:54

  miejscowość:Świeradów-Zdrój

  dostepność noclegu:cały rok

 • Agroturystyka Izerski Potok

  Agroturystyka Izerski Potok0

  Jesteśmy agroturystyką nastawioną na pobyt dzieci. Mamy pokój zabaw dla dzieci, plac zabaw, prowadzimy warsztaty dla dzieci z decoupage, ceramiki oraz zajęcia plastyczne i zajęcia z rozpoznawania gatunków drzew. Posiadamy udogodnienia dla najmniejszych dzieci - małe łóżeczka, matę edukacyjną, fotelik do karmienia, kojec i bardzo dużo zabawek!!

  2014-04-19 22:49

  miejscowość:Przecznica

  dostepność noclegu:cały rok

 • Karkonoskie Siodło

  Karkonoskie Siodło0

  Pensjonat agroturystyczny Karkonoskie Siodło to idealne miejsce na wakacje z dziećmi w Karkonoszach. Agroturystyka mieści się w malowniczo położonej wsi Kostrzyca położonej w odległości 5 km od Karpacza.

  2014-02-26 22:00

  miejscowość:Kostrzyca k. Karpacza

  dostepność noclegu:cały rok

 • Agroturystyka Pod Śnieżką

  Agroturystyka Pod Śnieżką1

  Agroturystykę Pod Śnieżką odwiedziliśmy dwukrotnie - podczas majówki oraz noworocznego pobytu. Z pewnością jeszcze tu wrócimy, a to dzięki pięknemu terenowi gospodarstwa i atmosferze, jaką potrafi stworzyć Pani Patrycja. Planując wakacje z dziećmi na Dolnym Śląsku zdecydowanie warto rozważyć pobyt w tej agroturystyce.

  2014-02-21 23:17

  miejscowość:Mysłakowice

  dostepność noclegu:cały rok

  ocena:

 • Hotel Concordia - najbardziej RODZINNIE jak tylko się da!

  Hotel Concordia - najbardziej RODZINNIE jak tylko się da!1

  Hotel Concordia*** jest szczególnym miejscem na RODZINNY WYPOCZYNEK. Oprócz urokliwego położenia w centralnym punkcie Karkonoszy, został pieczołowicie przygotowany na goszczenie Rodzin z Dziećmi. Jest miejscem, które JEDNOCZY ŚWIAT DUŻYCH I MAŁYCH !

  2014-01-17 21:56

  miejscowość:Zachełmie

  dostepność noclegu:cały rok

  ocena:

 • Villa Greta zaprasza

  Villa Greta zaprasza0

  Nasz dom zlokalizowany jest w Dobkowie, w Sudetach Zachodnich na granicy Gór Kaczawskich i Pogórza Kaczawskiego – regionie mniej znanym, położonym nieco na uboczu głównych sudeckich szlaków turystycznych. Do naszego domu szczególnie gorąco zapraszamy rodziny na wakacje z dziećmi oraz na rodzinne ferie zimowe w górach. Dlaczego?

  2013-10-29 00:17

  miejscowość:Dobków

  dostepność noclegu:cały rok

wyświetlanie rekordów 1 - 10 z 12