dzisiaj jest środa, 22 maja 2024
Booking.com

Kliknij województwo, aby zobaczyć atrakcje.

Mapa atrakcji dolnośląskie kujawsko-pomorskie lubelskie lubuskie łódzkie małopolskie mazowieckie opolskie podkarpackie podlaskie pomorskie śląskie świętokrzyskie warmińsko-mazurskie wielkopolskie zachodniopomorskie

Kliknij województwo, aby zobaczyć wycieczki.

Mapa wycieczek dolnośląskie kujawsko-pomorskie lubelskie lubuskie łódzkie małopolskie mazowieckie opolskie podkarpackie podlaskie pomorskie śląskie świętokrzyskie warmińsko-mazurskie wielkopolskie zachodniopomorskie

Kliknij województwo, aby zobaczyć noclegi.

Mapa noclegów dolnośląskie kujawsko-pomorskie lubelskie lubuskie łódzkie małopolskie mazowieckie opolskie podkarpackie podlaskie pomorskie śląskie świętokrzyskie warmińsko-mazurskie wielkopolskie zachodniopomorskie

Agroturystyka Izerski Potok

2014-04-19 23:30

Tak do pobytu w Izerskim Potoku zachęcają Agnieszka i Bogdan. Góry Izerskie to miejsce, w którym odpoczniesz od zgiełku miasta, a jednocześnie pełne różnorodnych atrakcji, blisko górskich szlaków pieszych oraz szlaków rowerowych.

Przyjechaliśmy tutaj z dużego miasta. Zapewniamy, że zmieniła się jakość naszego życia.
Cieszy nas i nasze dzieci łagodny klimat, atmosfera serdeczności wśród ludzi, spokój i piękno natury. Tą radością chcemy podzielić się z Wami i Waszymi dziećmi. Przyjeżdżajcie do nas!
Zobaczycie jak wieloma miłymi niespodziankami obdarzy i zaskoczy Was ta kraina obfita we wszelkie atrakcje.

 

Akcja Kompas - baza gospodarstw agroturystycznych przyjaznych rodzinomObiekt zgłoszony w ramach Akcji Kompas

W okolicy czekają na Was trasy rowerowe, możliwość odbycia spływów kajakowych, liczne szlaki górskie idealne na wycieczki z dziećmi, ruiny zamków i pałaców oraz tajemnicze sztolnie i kopalnie - oczywiście udostępnione do zwiedzania. Zimą czekają liczne wyciągi narciarskie i trasy do narciarstwa biegowego.

Wyślij zapytanie o nocleg

Dla dzieci i dorosłych przygotowaliśmy warsztaty decoupage, warsztaty dla dzieci "Jakie to drzewo?" z rozpoznawania gatunków drzew najczęściej występujących w okolicy. Latem dzieci mogą uczyć się rozpoznawania warzyw poprzez obserwację lub pomoc w pielęgnowaniu ogrodu warzywnego.

Komentarze

Zalogowani użytkownicy nie muszą wpisywać kodu bezpieczeństwa. Zarejestruj się teraz lub zaloguj się jeśli masz już konto.