dzisiaj jest środa, 19 czerwca 2024
Booking.com

Kliknij województwo, aby zobaczyć atrakcje.

Mapa atrakcji dolnośląskie kujawsko-pomorskie lubelskie lubuskie łódzkie małopolskie mazowieckie opolskie podkarpackie podlaskie pomorskie śląskie świętokrzyskie warmińsko-mazurskie wielkopolskie zachodniopomorskie

Kliknij województwo, aby zobaczyć wycieczki.

Mapa wycieczek dolnośląskie kujawsko-pomorskie lubelskie lubuskie łódzkie małopolskie mazowieckie opolskie podkarpackie podlaskie pomorskie śląskie świętokrzyskie warmińsko-mazurskie wielkopolskie zachodniopomorskie

Kliknij województwo, aby zobaczyć noclegi.

Mapa noclegów dolnośląskie kujawsko-pomorskie lubelskie lubuskie łódzkie małopolskie mazowieckie opolskie podkarpackie podlaskie pomorskie śląskie świętokrzyskie warmińsko-mazurskie wielkopolskie zachodniopomorskie

Karkonoskie Siodło

2014-02-26 22:00

Gospodarze Karkonoskiego Siodła oferują komfortowe pokoje z łazienkami, domową kuchnię oraz niezwykłe widoki na panoramę Karkonoszy. A ponadto:

  • salon z kominkiem-jadalnią (wyposażony w lodówkę, czajnik, mikrofalówkę, zastawę kuchenną),
  • zaplecze sportowo-rekreacyjne (boisko do siatkówki plażowej, stajnia rekreacyjna),
  • parking na terenie obiektu,
  • stały dostęp do internetu Wi-Fi.

Niewielka odległość do Karpacza sprawia, że jest to atrakcyjna baza wypadowa na narty. Ponadto wymarzone miejsce do uprawiania turystyki jeździeckiej, rowerowej i pieszej (szlaki turystyczne) oraz dla amatorów spacerów w formie nordic walking (możliwość wypożyczenia sprzętu i profesjonalnego instruktażu).

Akcja Kompas - baza gospodarstw agroturystycznych przyjaznych rodzinom Obiekt zgłoszony w ramach Akcji Kompas

Karkonoskie Siodło to również idealne miejsce do wypoczynku rodziców z małymi dziećmi. Na dzieci czeka atrakcyjny plac zabaw, basen oraz rozległy teren zielony.

W stajni na małych jeźdźców czekają kucyki oraz możliwość nauki jazdy konnej.

Ponadto istnieje możliwość skorzystania z usług doświadczonej opiekunki do dzieci (z przygotowaniem pedagogicznym) i animatora zabaw.

Obiekt jest w pełni przystosowany do potrzeb rodziców wypoczywających nawet z bardzo małymi dziećmi (na miejscu krzesełko do kamienia, łóżeczko dziecięce).

Komentarze

Zalogowani użytkownicy nie muszą wpisywać kodu bezpieczeństwa. Zarejestruj się teraz lub zaloguj się jeśli masz już konto.