dzisiaj jest środa, 22 maja 2024
Booking.com

Kliknij województwo, aby zobaczyć atrakcje.

Mapa atrakcji dolnośląskie kujawsko-pomorskie lubelskie lubuskie łódzkie małopolskie mazowieckie opolskie podkarpackie podlaskie pomorskie śląskie świętokrzyskie warmińsko-mazurskie wielkopolskie zachodniopomorskie

Kliknij województwo, aby zobaczyć wycieczki.

Mapa wycieczek dolnośląskie kujawsko-pomorskie lubelskie lubuskie łódzkie małopolskie mazowieckie opolskie podkarpackie podlaskie pomorskie śląskie świętokrzyskie warmińsko-mazurskie wielkopolskie zachodniopomorskie

Kliknij województwo, aby zobaczyć noclegi.

Mapa noclegów dolnośląskie kujawsko-pomorskie lubelskie lubuskie łódzkie małopolskie mazowieckie opolskie podkarpackie podlaskie pomorskie śląskie świętokrzyskie warmińsko-mazurskie wielkopolskie zachodniopomorskie

RODZINNE WAKACJE W COTTONINIA VILLA & MINERAL SPA RESORT!

2024-01-08 22:20

Proponujemy Państwu rodzinny wypoczynek w pięknej scenerii Gór Izerskich, pełen atrakcji zarówno dla dorosłych jak i najmłodszych.

Cottoninę tworzy kompleks dwóch obiektów. Odrestaurowana Willa Fabrykanta wprowadza gości w przestrzeń komfortu, wysokiego poziomu usług i bogatej oferty, na którą składa się 15 pokoi klasy Premium i 3 ekskluzywne apartamenty klasy Deluxe. To miejsce dla osób, które szczególnie cenią luksus, spokój i wyciszenie. Dodatkowo wyjątkowego charakteru nadaje budynkowi, znajdujący się w podziemiach, nastrojowy Cotton Club oraz sala klubowa z bilardem.

Nowoczesny standard nowo wybudowanego budynku Mineral SPA polecamy osobom ceniącym niezobowiązującą elegancję i aktywność. Do dyspozycji gości oddajemy 39 pokoi w standardzie Comfort, basen, strefę saun, jacuzzi zewnętrzne, prysznic wrażeń, gabinety SPA, tepidarium, siłownię, salę fitness oraz pokój zabaw dla dzieci.


Naszym Gościom szczególnie polecamy:

* Kolorowy POKÓJ ZABAW I BEZPIECZNY PLAC na świeżym powietrzu, do wyłącznej dyspozycji najmłodszych Gości Cottoniny.

* Leżakowanie w promieniach słońca. Wierzymy, że pogoda będzie zawsze na tyle wakacyjna, że promienie słoneczne pozwolą na błogi relaks.

* Wycieczki rowerowe, które polecamy zarówno amatorom, jak i zawodowcom. Na miłośników dwóch kółek czeka single track, czyli pierwszy w Europie całościowy system tras MTB, inspirowany pomysłami rodem z Walii, Szkocji czy Irlandii. Na naszych Gości czeka 64 km tras w czterech poziomach trudności. Udostępnimy Państwu profesjonalnie przygotowaną przechowalnię rowerów oraz mapy okolicznych tras.

* Wyprawy na piknik, które polecamy wszystkim spragnionym kontaktu z naturą. Miejsce, w którym spędzą Państwo ten dzień będzie piękne i pełne zieleni. Wskażemy drogę na najbardziej urokliwą polanę oraz umożliwimy zakup kosza piknikowego, wypełnionego zdrowymi owocami i warzywami.

* Okoliczne zabytkowe zamki i młyn owiane legendami i pełne tajemnic. Między innymi: Zamek Śląskich Legend, Zamek Czocha, Zamek Frydlant i Czarci Młyn sąsiadujący z Cottoniną.

* Spacery nordic walking. Wszystkich miłośników tej formy ruchu zachęcamy do wypraw po okolicznych szlakach. Marsz z kijami to nie tylko przyjemność, ale również doskonała porcja zdrowia.

Spragnionych relaksu zapraszamy do wyjątkowego Mineral SPA. Unikalne, pierwsze w kraju, inspirowane bogactwem złóż minerałów Gór Izerskich, oferuje profesjonalne i kompleksowe zabiegi, z których można skorzystać w sześciu gabinetach SPA. Oparte na skutecznych, a jednocześnie nasyconych naturalną energią produktach, które umożliwiają nie tylko odprężenie, ale także regenerację naturalnych sił witalnych, poprawę kondycji, wyglądu i samopoczucia.

Jednym z naszych priorytetów jest zapewnienie spokojnego i bezpiecznego wypoczynku. W związku z tym obiekt jest monitorowany i posiada prywatny parking. W obu budynkach znajdują się windy, a cały kompleks jest przystosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych, niewidomych i niedowidzących.

Szczególnie polecamy Rodzinne Ferie w Górach oraz Ferie w SPA.

Jeśli będziecie Państwo rezerwowali noclegi w Cottonina Villa & Mineral SPA Resort, prosimy o powołanie się na portal "Dzieciaki w Plecaki".

Komentarze

Zalogowani użytkownicy nie muszą wpisywać kodu bezpieczeństwa. Zarejestruj się teraz lub zaloguj się jeśli masz już konto.