dzisiaj jest środa, 22 maja 2024
Booking.com

Kliknij województwo, aby zobaczyć atrakcje.

Mapa atrakcji dolnośląskie kujawsko-pomorskie lubelskie lubuskie łódzkie małopolskie mazowieckie opolskie podkarpackie podlaskie pomorskie śląskie świętokrzyskie warmińsko-mazurskie wielkopolskie zachodniopomorskie

Kliknij województwo, aby zobaczyć wycieczki.

Mapa wycieczek dolnośląskie kujawsko-pomorskie lubelskie lubuskie łódzkie małopolskie mazowieckie opolskie podkarpackie podlaskie pomorskie śląskie świętokrzyskie warmińsko-mazurskie wielkopolskie zachodniopomorskie

Kliknij województwo, aby zobaczyć noclegi.

Mapa noclegów dolnośląskie kujawsko-pomorskie lubelskie lubuskie łódzkie małopolskie mazowieckie opolskie podkarpackie podlaskie pomorskie śląskie świętokrzyskie warmińsko-mazurskie wielkopolskie zachodniopomorskie

Villa Greta zaprasza

2024-01-08 22:29

Jesteśmy rodzicami 5-letniej Tosi i 2-letniego Tymka, wiemy czego potrzebuje rodzina z dziećmi.

Pokój rodzinny – w każdym pokoju możliwe jest nieodpłatne dostawienie łóżeczka dla niemowlaka.

Oferujemy 4 dwu-pomieszczeniowe pokoje 4-osobowe typu rodzinnego z łazienkami.

Dodatkowo do każdego pokoju, również do pokoi 2-osobowych możliwe jest nieodpłatne dostawienie łóżeczka dla dziecka z pościelą, zamówienie czajnika elektrycznego i wanienki do kąpieli niemowlaka.

Co jest może oczywiste, ale dla mam z małymi dziećmi szczególnie ważne, w naszym domu jest zawsze ciepło, a pokoje i toalety są naprawdę czyste.

Villa Greta położona jest z daleka od dróg publicznych, dzięki czemu rodzice nie muszą martwić się o bezpieczeństwo maluchów.

Villa Greta otoczona jest ponad 1-hektarowym sadem, w którym rosną stare, często przedwojenne drzewa, z których można do woli zjadać owoce.

Plac zabaw w Villi Greta. Jedyny w swoim rodzaju. Wakacje z dziećmi w Villi Greta

W sadzie zbudowaliśmy duży plac zabaw z platformą, mini ścianką wspinaczkową, pajęczyną, karuzelą, huśtawkami, dużą piaskownicą i ulubioną przez dzieci 30-metrową tyrolką zwaną przez nie „talerzykiem”.

Często, ku zdziwieniu rodziców, dzieci nie grymaszą przy jedzeniu, może dlatego, że nasza kuchnia oparta jest w dużej mierze na produktach miejscowych, naturalna, zwykła i domowa, a może dzieci po całym dniu biegania są po prostu zmęczone i głodne, do dyspozycji rodziców są foteliki do karmienia dla dzieci. Galeria posiłków.

Specjalnie dla rodzin z dziećmi wprowadziliśmy możliwość rozdzielenia obiadokolacji na zupę z pieczywem w godzinach obiadowych i drugie danie wieczorem. Dzięki temu rodziny, które pozostają w Villi Greta nie muszą martwić się posiłkiem w ciągu dnia.

W odległości do 50 minut jazdy samochodem jest kilkanaście średniowiecznych zamków (m.in. Grodziec, Bolków, Świny, Bolczów, Lipa, Chojnik, Książ, wieża rycerska w Siedlęcinie) oraz dziesiątki innych obiektów kultury ciekawych zarówno dla maluchów jak i rodziców. Dolny Śląsk i Sudety to najciekawsze miejsce w Polsce na wakacje z rodziną.

Równie ciekawy jest świat przyrody: stożki wygasłych wulkanów (Ostrzyca, Czartowska Skała, Górzec, Wilcza Góra), skalne organy, zapory, stare sztolnie, salamandry, storczyki, lasy, a w nich grzyby.

Rodzinne poszukiwania agatów i innych minerałów, pokażemy gdzie i jak agatów szukać oraz zaopatrzymy rodzinę w niezbędne do poszukiwań młotki oraz damy gwarancję znalezienia cennych skarbów. A jeżeli poszukiwaczom sprzyjać będzie szczęście za drobną opłatą znalezione agaty przetniemy i wyszlifujemy.

Zimą jest gdzie pojeździć na sankach, ulepić bałwana, pospacerować, a nieopodal (15 minut jazdy samochodem) znajduje się stok narciarski Łysa Góra, która jest idealną górą do uczenia się jazdy na nartach. Łysa Góra to stok o długości 1km (z łączną długością tras ok. 4km), naśnieżany, oświetlony, posiada pełną infrastrukturę: parkingi, bary, wypożyczalnie sprzętu narciarskiego itd. Możliwe jest także zamówienie kuligu za parą koni, a gdy śniegu nie ma wycieczki po okolicy bryczką z Panem Jankiem.

Na miejscu w Ekomuzeum Rzemiosła można zamówić warsztaty ceramiczne dla całej rodziny połączone z zabawą oraz warsztaty robienia kwiatów i ozdób świątecznych z bibuły.

Specjalnie dla rodzin z dziećmi dostępne są rowery: 5 dużych, dwa dla dzieci i fotelik do wożenia maluchów do 20kg.

Na podwórzu mieszkają pupile dzieci: pies Azor i kot Bazalt, a spacerując po wiosce zobaczyć można wszystkie domowe zwierzaki: krowy, konie, kozy, kury, perliczki, kaczki itd. Villa Greta to dobre miejsce na wakacje z rodziną na polskiej wsi.

Góry i Pogórze Kaczawskie to miejsce niezwykle malownicze, tajemnicze i naturalne, niezdeptane przez masową turystykę, nieodkryte…

Atrakcje w okolicy

Jeśli będziesz rezerwował nocleg w Villa Greta powołaj się na portal "Dzieciaki w Plecaki".

Komentarze

Zalogowani użytkownicy nie muszą wpisywać kodu bezpieczeństwa. Zarejestruj się teraz lub zaloguj się jeśli masz już konto.