dzisiaj jest piątek, 24 maja 2024
Booking.com

Kliknij województwo, aby zobaczyć atrakcje.

Mapa atrakcji dolnośląskie kujawsko-pomorskie lubelskie lubuskie łódzkie małopolskie mazowieckie opolskie podkarpackie podlaskie pomorskie śląskie świętokrzyskie warmińsko-mazurskie wielkopolskie zachodniopomorskie

Kliknij województwo, aby zobaczyć wycieczki.

Mapa wycieczek dolnośląskie kujawsko-pomorskie lubelskie lubuskie łódzkie małopolskie mazowieckie opolskie podkarpackie podlaskie pomorskie śląskie świętokrzyskie warmińsko-mazurskie wielkopolskie zachodniopomorskie

Kliknij województwo, aby zobaczyć noclegi.

Mapa noclegów dolnośląskie kujawsko-pomorskie lubelskie lubuskie łódzkie małopolskie mazowieckie opolskie podkarpackie podlaskie pomorskie śląskie świętokrzyskie warmińsko-mazurskie wielkopolskie zachodniopomorskie

Agrokwatera Żubrowa Ostoja w Słobódce

2017-02-17 13:38

Gospodarze są też dobrze przygotowani, by podpowiedzieć, gdzie warto się wybrać, a przede wszystkim – mają świetną biblioteczkę, gdzie odnajdziesz wszystko o regionie – począwszy od map rowerowych, poprzez broszury informacyjne, a skończywszy na książkach ornitologicznych. Przy domu biegnie rzeka, można skorzystać z kajaków gospodarzy. Udostępniają oni również rowery. To jedno z Miejsc Przyjaznych Rowerzystom na Szlaku Green Velo. Dla dzieci przygotowana jest trampolina i zjeżdżalnia, choć i tak Bamber (pies) wygrywa z każdą inną atrakcją. Jest również miejsce na ognisko i zadaszony taras. No i kuźnia – autentyczna, zachowana w dobrym stanie – radocha dla dzieci jak nie wiem. W pobliżu jest całkiem spory zalew Siemianówka (5 km) z dobrze przygotowaną infrastrukturą wypoczynkową."

Słobódka stanowi wspaniałą bazę wypoczynkową i wypadową nad Zalew Siemianówka, do Puszczy Białowieskiej i całego rejonu tej części województwa podlaskiego. 

Autor zdjęcia: www.swojepodroze.pl

Na terenie Gminy Narewka możesz skorzystać z wielu szlaków turystycznych, a ich przebieg i ciekawe miejsca, przez które przebiegają, znajdziesz na dokładnej mapie - "Szlaki turystyczne na terenie Gminy Narewka".

Obiekt agrokwatery Zubrowa Ostoja w Słobódce jest całorocznym, drewnianym domem. W kwaterze przygotowanych jest 18 miejsc noclegowych. Noclegi w agrokwaterze Zubrowa Ostoja są "strzałem w dziesiątkę" dla osób pragnących odpocząć w ciszy, wśród natury.

 

 Akcja Kompas - baza gospodarstw agroturystycznych przyjaznych rodzinom

Obiekt zgłoszony w ramach Akcji Kompas

Atrakcje w okolicy:

  • rzeka Narew - 60 m,
  • las - 200 m,
  • Zalew Siemianówka - 2,5 km,
  • Puszcza Białowieska - 5 km.

Agrokwatera Zubrowa Ostoja w Słobódce przygotowała do dyspozycji gości:

  • trzy pokoje 5-osobowe z łazienkami,
  • jeden pokój 3-osobowy z łazienką,
  • we wszystkich pokojach znajduje sie po jednym łóżku 2-osobowym,
  • parter i znajdująca się tam jedna z łazienek są przystosowane do wjazdu wózków osób niepełnosprawnych,
  • salon z aneksem kuchennym i kominkiem,
  • dostęp do internetu WiFi.

Atrakcje na miejscu:

Wycieczki rowerowe w okolicy Narewki opisane na naszym portalu.

Wyślij zapytanie o nocleg

Komentarze

Zalogowani użytkownicy nie muszą wpisywać kodu bezpieczeństwa. Zarejestruj się teraz lub zaloguj się jeśli masz już konto.