dzisiaj jest sobota, 13 lipca 2024
Booking.com

Kliknij województwo, aby zobaczyć atrakcje.

Mapa atrakcji dolnośląskie kujawsko-pomorskie lubelskie lubuskie łódzkie małopolskie mazowieckie opolskie podkarpackie podlaskie pomorskie śląskie świętokrzyskie warmińsko-mazurskie wielkopolskie zachodniopomorskie

Kliknij województwo, aby zobaczyć wycieczki.

Mapa wycieczek dolnośląskie kujawsko-pomorskie lubelskie lubuskie łódzkie małopolskie mazowieckie opolskie podkarpackie podlaskie pomorskie śląskie świętokrzyskie warmińsko-mazurskie wielkopolskie zachodniopomorskie

Kliknij województwo, aby zobaczyć noclegi.

Mapa noclegów dolnośląskie kujawsko-pomorskie lubelskie lubuskie łódzkie małopolskie mazowieckie opolskie podkarpackie podlaskie pomorskie śląskie świętokrzyskie warmińsko-mazurskie wielkopolskie zachodniopomorskie

województwo warmińsko-mazurskie

zmień:
warmińsko-mazurskie

Do odwiedzenia województwa warmińsko – mazurskiego nikogo przekonywać nie trzeba. Kraina zaprasza amatorów wypoczynku nad wodą i na wodzie. Turyści znajdą tu wspaniałe żeglarskie i kajakowe szlaki. Ponadto lasy pełne grzybów i jagód, urocze miasteczka, tajemnicze zamki. Wręcz idealne miejsce na rodzinny wypoczynek. Z dziećmi warto wybrać się w nieśpieszną podróż Ełcką Koleją Wąskotorową, odwiedzić stację badawczą PAN w Kosewie Górnym, gdzie w naturalnych warunkach żyją stada jeleni i danieli oraz udać się w rejs po Kanale Elbląskim, rejs nietypowy, bo po wodzie i po trawie…

Atrakcje

Noclegi

 • Kanał Ostródzko-Elbląski i jego atrakcje

  Kanał Ostródzko-Elbląski i jego atrakcje0

  Kanał Elbląski często jest nazywany również kanałem Ostródzko-Elbląskim. To jedyne w swoim rodzaju rozwiązanie łączące wielkie jeziora Mazur z Morzem Bałtyckim. O jego niezwykłości decyduje nie tylko wspaniały krajobraz, ale także technika. To właśnie dzięki pomysłowości twórców, którzy stworzyli nietypowy system śluz i pochyli statki mogą pokonywać różne poziome wody.

  2020-11-26 00:06

  miejscowość:Ostróda

  dostepność atrakcji:

 • Leśne Arboretum Warmii i Mazur w Kudypach im. Polskiego Towarzystwa Leśnego

  Leśne Arboretum Warmii i Mazur w Kudypach im. Polskiego Towarzystwa Leśnego0

  Pośród bogatej oferty edukacyjno-turystycznej Leśnego Kompleksu Promocyjnego Lasy Olsztyńskie możemy znaleźć wyjątkowe miejsce w skali Polski północno-wschodniej, jest nim Leśne Arboretum Warmii i Mazur w Kudypach im. Polskiego Towarzystwa Leśnego.

  2016-07-13 11:08

  miejscowość:Kudypy

  dostepność atrakcji:Arboretum dostępne jest dla zwiedzających codziennie od 15 kwietnia do 31 października w godzinach 9.00 – 18.00.

 • Ogrody pokazowe i motylarnia

  Ogrody pokazowe i motylarnia0

  Na powierzchni ponad 3 tys. m2 znajduje się 14 tematycznych aranżacji ogrodowych oraz Motylarnia, która jest obiektem edukacyjno-badawczym i stanowi dodatek do Ogrodów Pokazowych.

  2016-07-04 11:43

  miejscowość:Marcinkowo

  dostepność atrakcji:Ogrody i Motylarnia otwarte w miesiącach maj - wrzesień

 • Rodzinny Park Rozrywki Nowa Holandia

  Rodzinny Park Rozrywki Nowa Holandia 0

  Nowa Holandia to obiekt o powierzchni ok. 64 ha, na terenie której znajduje się unikalna sieć sztucznych kanałów o łącznej długości linii brzegowej wynoszącej około 24 km oraz Rodzinny Park Rozrywki wraz z dodatkowymi obiektami. Obecnie park zajmuję powierzchnię 16 ha! To doskonałe miejsce na wycieczki szkolne, zarówno te rekreacyjne jak i edukacyjne, na terenie parku znajdują się unikalne obszary przyrodnicze, ścieżka edukacyjna o tematyce ekologicznej, replika osady wikingów oraz liczne atrakcje rozrywkowe dla całej rodziny.

  2013-11-04 20:54

  miejscowość:Elbląg

  dostepność atrakcji:od 1 maja 2014 r.

 • Mazurolandia czyli... Mazurski Park Atrakcji0

  Trochę dla mamy, trochę dla brata; dla dużego i dla dzieciaka – tak humorystycznie można opisać kolejną atrakcję kryjącą się w polskiej krainie 1000 jezior. Park Miniatur Warmii i Mazur to miejsce idealne dla miłośników produktów „3w1”. Na obszarze 30 tysięcy metrów kwadratowych czeka na Was 7 punktów z atrakcjami, a my Wam ułatwimy dokonanie wyboru – co warto zobaczyć. Zaczynamy!

  2013-06-11 15:06

  miejscowość:Gierłoż

  dostepność atrakcji:kwiecień - grudzień

 • Jeleń danielowi muflonem czyli... Stacja Badawcza Jeleniowatych PAN

  Jeleń danielowi muflonem czyli... Stacja Badawcza Jeleniowatych PAN0

  Kuc - niewielki koń o wysokości w kłębie nie przekraczającej 148 cm…? Oj, ale nie o takiego kuca nam chodzi. Na Mazurach, w Kosewie Górnym, przy drodze Mrągowo – Mikołajki, nad jeziorem Kuc, znajduje się stacja badawcza PAN, która prowadzi fermę jeleniowatych. To malowniczy teren położony na pofałdowanych wzgórzach wśród lasów i stawów, który zamieszkują niezwykłe zwierzęta.

  2013-06-11 13:53

  miejscowość:Kosewo Górne

  dostepność atrakcji:27 kwietnia - 1 września (w 2013 r.)

 • Park Dzikich Zwierząt w Kadzidłowie

  Park Dzikich Zwierząt w Kadzidłowie0

  To miejsce przypomina trochę dom i ogród Doktora Dolittle’a. Gospodarz, dr Andrzej Krzywiński, prowadząc działalność naukową stworzył azyl dla dwu- i czworonożnych pechowców. Trafiają do niego pokrzywdzone przez los – osierocone lub ranne – maluchy różnych gatunków, a On je przygarnia i leczy. Niektóre wracają do lasu, inne zostają w parku na zawsze.

  2012-11-20 16:57

  miejscowość:Kadzidłowo

  dostepność atrakcji:cały rok

 • Stacja Badawcza Rolnictwa Ekologicznego i Hodowli Zachowawczej Zwierząt w Popielnie0

  Za górami, za lasami i rzekami przysiadła sobie na brzegu mała wioska Popielno. Stop! Gór tutaj nie ma, ale las jest i to całkiem gęsty i stary, bo to sama Puszcza Piska. Zamiast rzek są głębokie jeziora, a trzy z nich, Śniardwy, Mikołajskie i Warnołty otaczają wioskę tak szczelnie, że ma się wrażenie bycia na końcu świata.

  2012-11-20 16:07

  miejscowość:Popielno

  dostepność atrakcji:

 • Ełcka Kolej Wąskotorowa0

  Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji posiada w swej ofercie rzecz nietypową. Wszyscy spodziewają się basenów, sauny, masaży czy fitnessu, a tymczasem ełcki MOSiR proponuje nieśpieszną podróż Ełcką Koleją Wąskotorową, której jest właścicielem.

  2012-11-20 15:21

  miejscowość:Ełk

  dostepność atrakcji:maj - sierpień (w określonych terminach)

 • 1
wyświetlanie rekordów 1 - 9 z 9