dzisiaj jest środa, 22 maja 2024
Booking.com

Kliknij województwo, aby zobaczyć atrakcje.

Mapa atrakcji dolnośląskie kujawsko-pomorskie lubelskie lubuskie łódzkie małopolskie mazowieckie opolskie podkarpackie podlaskie pomorskie śląskie świętokrzyskie warmińsko-mazurskie wielkopolskie zachodniopomorskie

Kliknij województwo, aby zobaczyć wycieczki.

Mapa wycieczek dolnośląskie kujawsko-pomorskie lubelskie lubuskie łódzkie małopolskie mazowieckie opolskie podkarpackie podlaskie pomorskie śląskie świętokrzyskie warmińsko-mazurskie wielkopolskie zachodniopomorskie

Kliknij województwo, aby zobaczyć noclegi.

Mapa noclegów dolnośląskie kujawsko-pomorskie lubelskie lubuskie łódzkie małopolskie mazowieckie opolskie podkarpackie podlaskie pomorskie śląskie świętokrzyskie warmińsko-mazurskie wielkopolskie zachodniopomorskie

Rejsy żeglarskie jachtem po Mazurach? Dlaczego nie!

2022-07-28 11:16

Wakacyjne rejsy dla dzieci, młodzieży, dorosłych

Przystań - baza żeglarska Puntovita na Mazurach

Skorzystanie z jachtingu w sezonie letnim to prawdziwa przyjemność, nie tylko dla dzieci i młodzieży, ale także dla dorosłych. Jeśli szukasz swojej własnej drogi od dawna, czujesz, że chcesz coś zmienić – żeglarstwo może być Twoim nowym hobby i sposobem na życie. Mazurski obóz może stać się więc Twoją inspiracją do odważnych zmian i nowych decyzji w życiu zawodowym. Sprawdź, co może zaproponować Ci PuntoVita i wybierz odpowiedni rodzaj rejsu dla siebie! Odkryj swoje nowe umiejętności i zakochaj się w śródlądowej oraz morskiej żegludze! Doświadczona załoga PuntoVita na pewno Ci w tym pomoże!

Rejsy szkoleniowe na patent żeglarza jachtowego    

Pływanie żaglówką na Mazurach

Rejsy na Mazurach od wielu lat cieszą się sporym zainteresowaniem klientów w różnym wieku: dzieci, młodzieży i dorosłych, którzy chcą przeżyć przygodę swojego życia, nabyć nowe umiejętności i jednocześnie w przyszłości sprawdzić się w nowej roli – kapitana własnej łajby. Właśnie dla takich osób został przygotowany rejs szkoleniowy na patent żeglarza jachtowego. Skorzystać z niego mogą wszystkie osoby, które ukończyły 14. rok życia i odbyły praktykę śródlądową na jachcie, a także zdały egzamin z wiedzy teoretycznej i praktycznej. Zdobyty patent umożliwia prowadzenie jachtów żaglowych po wodach śródlądowych, a także organizowanie własnych wycieczek oraz rejsów turystycznych.

Dlaczego warto korzystać z rejsów?

Rejs jachtem po Mazurach to spełnienie marzeń wielu osób, które na co dzień tęsknią za wolnością, zmianami i poznawaniem Polski. Skorzystanie z rejsu szkoleniowego z patentem żeglarskim to wspaniała okazja do odmiany w swoim życiu, a także rozpoczęcia nowej, zaskakującej przygody na nieznanych wodach śródlądowych i morskich. Jeśli pragniesz poznać jak żyje się na łajbie na Morzu Adriatyckim – warto skorzystać z dalekomorskiego rejsu żeglarskiego w Chorwacji, ponieważ oferta firmy PuntoVita jest bardzo obszerna ( http://puntovita.pl/rejsy-zeglarskie/ ) i z pewnością każdy klient wybierze coś dla siebie.

Rejsy żeglarskie dla każdego

Szkoła żeglarska PuntoVita od wielu lat organizuje rejsy żeglarskie dla dzieci, młodzieży, dorosłych, studentów i rodzin. Po to, aby inspirować do zmiany codziennego życia i dzielić się żeglarską pasją z innymi, a także wesprzeć swoich klientów w dążeniu do celu poprzez starannie przygotowane rejsy szkoleniowe na Mazurach uwzględniające indywidualne potrzeby każdej grupy kursantów. Wędrowne obozy turystyczne odkryją przed Tobą nowe tajemnice Krainy Tysiąca Jezior Mazurskich, a żeglarskie rejsy szkoleniowe są świetnym uzupełnieniem wiedzy o tajnikach żeglarstwa i kultury oraz dają możliwość uzyskania patentu żeglarskiego.

Komentarze

Zalogowani użytkownicy nie muszą wpisywać kodu bezpieczeństwa. Zarejestruj się teraz lub zaloguj się jeśli masz już konto.