dzisiaj jest wtorek, 26 stycznia 2021
Booking.com

Kliknij województwo, aby zobaczyć atrakcje.

Mapa atrakcji dolnośląskie kujawsko-pomorskie lubelskie lubuskie łódzkie małopolskie mazowieckie opolskie podkarpackie podlaskie pomorskie śląskie świętokrzyskie warmińsko-mazurskie wielkopolskie zachodniopomorskie

Kliknij województwo, aby zobaczyć wycieczki.

Mapa wycieczek dolnośląskie kujawsko-pomorskie lubelskie lubuskie łódzkie małopolskie mazowieckie opolskie podkarpackie podlaskie pomorskie śląskie świętokrzyskie warmińsko-mazurskie wielkopolskie zachodniopomorskie

Kliknij województwo, aby zobaczyć noclegi.

Mapa noclegów dolnośląskie kujawsko-pomorskie lubelskie lubuskie łódzkie małopolskie mazowieckie opolskie podkarpackie podlaskie pomorskie śląskie świętokrzyskie warmińsko-mazurskie wielkopolskie zachodniopomorskie

Idealny samochód rodzinny - na co zwrócić uwagę?

2019-10-08 01:20

Kryteria wyboru

Jeszcze do niedawna posiadanie niemowlaka w domu lub małego dziecka wiązało się z koniecznością rezygnacji z pasji oraz planów podróżowania. Dzięki pojawieniu się na rynku motoryzacyjnym dużych, przestronnych, wygodnych samochodów z pojemnym bagażnikiem, zwanych powszechnie samochodami rodzinnymi, rodzice mogą zabrać ze sobą maluszka w każdą podróż z całym niezbędnym dziecięcym wyposażeniem: wózkiem, łóżeczkiem turystycznym oraz niezliczoną ilością bagaży, tworzących absolutne minimum.

Co więcej większość aut rodzinnych posiada wiele nowoczesnych i innowacyjnych rozwiązań takich jak chociażby system isofix, który zapewnia dziecku w każdym wieku bezpieczną podróż. Każdy van, suv, pickup czy tzw. "kombiak" może pełnić funkcję samochodu rodzinnego. Zanim jednak zdecydujemy się na konkretny model i markę przyszły właściciel musi wziąć pod uwagę kilka zasadniczych kwestii: ilość dzieci oraz ich wiek, indywidualne potrzeby całej rodziny, ekonomiczność, sposób i częstotliwość jego eksploatacji. Każdy jednak samochód rodzinny powinien być przede wszystkim: wygodny, bezpieczny, przestronny, tani w utrzymaniu, praktyczny i funkcjonalny, dodatkowo wyposażony w dużą ilość schowków elegancko ukrytych w poszczególnych częściach pojazdu. Szczególną uwagę należy zwrócić na pojemność bagażnika, w którym powinien w całości zmieścić się nie tylko każdy rodzaj i model wózka, ale również inne akcesoria maluszka i bagaże rodziców.

Samochody rodzinne marki Skoda

Wybór odpowiedniego samochodu rodzinnego często stanowi prawdziwe wyzwanie zwłaszcza, jeśli posiadamy ograniczone fundusze na jego zakup, dlatego na uwagę zasługują przede wszystkim samochody marki Skoda, które doskonale sprawdzają się zarówno w czasie codziennej jazdy po mieście jak i w czasie długich, wakacyjnych wycieczek krajowych lub nawet zagranicznych.

Skoda Rapid Spaceback oraz nowy Superb Combi uznawane za najpopularniejsze samochody rodzinne marki Skoda, zapewniają komfort i bezpieczeństwo jazdy. Standardem wyposażenia auta rodzinnego marki Skoda są:
- praktyczne uchwyty na kubki i butelki,

- funkcjonalny pojemnik na odpadki,

- zestaw siatek i schowków w bagażniku oraz SunSet.

Dopełnienie całości stanowi duży, foremny i pojemny bagażnik, w którym zmieści się każdy wózek dziecięcy, namiot czy nosidło dziecięce.

Komentarze

Zalogowani użytkownicy nie muszą wpisywać kodu bezpieczeństwa. Zarejestruj się teraz lub zaloguj się jeśli masz już konto.