dzisiaj jest poniedziałek, 24 czerwca 2024
Booking.com

Kliknij województwo, aby zobaczyć atrakcje.

Mapa atrakcji dolnośląskie kujawsko-pomorskie lubelskie lubuskie łódzkie małopolskie mazowieckie opolskie podkarpackie podlaskie pomorskie śląskie świętokrzyskie warmińsko-mazurskie wielkopolskie zachodniopomorskie

Kliknij województwo, aby zobaczyć wycieczki.

Mapa wycieczek dolnośląskie kujawsko-pomorskie lubelskie lubuskie łódzkie małopolskie mazowieckie opolskie podkarpackie podlaskie pomorskie śląskie świętokrzyskie warmińsko-mazurskie wielkopolskie zachodniopomorskie

Kliknij województwo, aby zobaczyć noclegi.

Mapa noclegów dolnośląskie kujawsko-pomorskie lubelskie lubuskie łódzkie małopolskie mazowieckie opolskie podkarpackie podlaskie pomorskie śląskie świętokrzyskie warmińsko-mazurskie wielkopolskie zachodniopomorskie

Miejsca przyjazne rodzinom z dziećmi - rekomendacja naszej czytelniczki

2022-03-29 00:13

Chciałam się podzielić wrażeniami ze wspaniałego miejsca, w którym odpoczywałam wraz z synem Marcelem i moją siostrą. A odpoczywaliśmy w przepięknej nadmorskiej mieścinie Dębinie (między Ustką a Rowami).

Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do naszego newslettera!

Jestem zachwycona miejscem, organizacją, ludźmi, którzy tworzą na co dzień to wspaniałe miejsce, tak bardzo przyjazne rodzinnym wakacjom. O środek zwie się Magra Holiday Club, jest położony między świeżo pachnącymi drzewami, cały teren jest ogrodzony - a więc jest bezpiecznie dla pociech:) Do plaży spacerkiem 10-15 minut - i dobrze, bo po tak pysznych i pełnych posiłkach, najlepiej się poruszać:) Plaża piękna - szeroka, bez tłumów - nikt nie siedzi na nosie:)

Wracając do posiłków - na śniadanko i kolacje szwedzki stół, rzekłabym nawet że szwedzki stół wszelkich obfitości...mniam:) Kolacje w różnych stylach - np. kuchnia włoska, wieczór rybny itd...obiadki eleganckie - ja wegetarianka, z wiecznym zażenowaniem, że tak trudno o obiad wegetariański... Tutaj w Magrze codziennie inna propozycja, dostosowana do mojego wegetariańskiego żywienia:) i teraz żal...bo kto będzie robił takie pyszne i zdrowe śniadania, wieczory włoskie i dobre obiadki...aż się łezka kręci...Kuchnia jest przede wszystkim przyjazna dzieciom - kucharze w Magrze bardzo dobrze znają gusta dziecięce..a to goferki, a to naleśniczki, a to makaronik na słodko...Marcelek nie marudził, wcinał.

Dalej, niedaleko jadalni, recepcja i przy recepcji dwa baseny - jeden duży drugi mały, oba podgrzewane. Zabawa przednia dla małych i dużych. Jest także nauka pływania a obok malutki przecudnie pachnący salonik masażu:) Jest również świetlica a w niej odbywają się każdego dnia zajęcia ruchowe dla dzieci tych młodszych i tych starszych, konkursy, dyskoteka, zajęcia plastyczne i wieczorne oglądanie bajek oraz pokazy slajdów, w czasie których można odbyć wspaniałą podróż w dalekie strony świata...ach ta Nowa Zelandia...Jest również sala TV, gdzie można obejrzeć bajki, filmy, mecze i co tylko:)

Jest również pralnia - rewelacja, nie ma potrzeby zabierania połowy szafy, można wyprać - przy domkach jest suszarka na pranie - praktyczny punkt widzenia każdej mamy:) W łazience w domku grzejnik jest cały czas cieplutki, więc można podsuszyć pranie nawet mimo niepogody.

Miejsca przyjazne dzieciom

Plaża w Dębinie

Dla mnie bardzo ważne jest, że Dębina to taka spokojna cicha miejscowość, gdzie założyciele Magry stworzyli miejsce przyjazne dzieciom i dorosłym, nie ma straganów, głośnych automatów a są zajęcia animacyjne, rowery do wypożyczenia, nauka pływania, dwa place zabaw, itd. itd. Każdy tu przyjeżdża z dziećmi...nawet malutkimi bardzo:) Dzięki temu zawiera się wiele nowych znajomości i dzięki temu w czasie deszczu dzieci się nie nudzą...dorośli także nie. Jest salon masażu, zajęcia typu aqua aerobik, nordic walking, zajęcia ruchowe:)

Właściciele i wszyscy pracownicy przemili, pomocni i zawsze uśmiechnięci... mimo ciężkiej codziennej pracy... by nam wczasowiczom niczego nie brakowało:)

Jeżeli chodzi o dojazd to my podróżowaliśmy środkami lokomocji, tj. pociągiem z dwoma przesadkami pociągowymi ( wyjazd z Katowic) i jedną PKS - podróż może trochę męcząca, ale dla małego fascynata kolei - niesamowita przygoda:) Plus jest taki, że z PKSu wysiada się pod ośrodkiem i nie trzeba dużo dreptać by dojść na miejsce. Ważna uwaga: na miejscu są parasole, leżaki na plażę oraz plażowe zabawki - więc nie trzeba ich także zabierać z domu.

Magra Holiday Club

Ul. Willowa 1, 76-211 Dębina, woj. zachodniopomorskie

www.magraclub.pl/pl/o-nas

Polecam z całego serca.

Basia Pietrowska

Komentarze

Gość - Ciche ostrowo i Balfala - dla mnie to jest to! 2015-02-05 14:11

Miejsc, które byłyby przyjazne rodzinom z małymi dziećmi, wbrew pozorom nie jest łatwo znalezc. Dla mnie liczy się - spokój, niezatłoczona plaża, łagodnie opadające dno, poza tym preferuję domki. A jak domki, to świetnie wyposażone, parterowe - bo brak schodów to przy małym dziecku duży komfort. Zapytałam w zeszłym roku na forum, czy ktoś może polecić takie miejsce. Polecono dwa - we Władku u projektantek i właśnie balfalę. Wybrałam balfalę, bo Ostrowo to maleńka osada, a Władek - wiadomo... I cóż. Jadę w tym roku ponownie. Domek ma charakter apartamentu. Jest w nim wszystko, co przy małym dziecku niezbedne - nawet podgrzewacz do butelek.

Gość - Kasia 2016-03-15 18:58

Ośrodek Paleo we Władysławowie - genialne miejsce, gdzie spędziłam z dziećmi wakacje. Duży ogrodzony teren, smaczne posiłki, blisko centrum miasta. Polecam :)

Zalogowani użytkownicy nie muszą wpisywać kodu bezpieczeństwa. Zarejestruj się teraz lub zaloguj się jeśli masz już konto.