dzisiaj jest piątek, 19 lipca 2024
Booking.com

Kliknij województwo, aby zobaczyć atrakcje.

Mapa atrakcji dolnośląskie kujawsko-pomorskie lubelskie lubuskie łódzkie małopolskie mazowieckie opolskie podkarpackie podlaskie pomorskie śląskie świętokrzyskie warmińsko-mazurskie wielkopolskie zachodniopomorskie

Kliknij województwo, aby zobaczyć wycieczki.

Mapa wycieczek dolnośląskie kujawsko-pomorskie lubelskie lubuskie łódzkie małopolskie mazowieckie opolskie podkarpackie podlaskie pomorskie śląskie świętokrzyskie warmińsko-mazurskie wielkopolskie zachodniopomorskie

Kliknij województwo, aby zobaczyć noclegi.

Mapa noclegów dolnośląskie kujawsko-pomorskie lubelskie lubuskie łódzkie małopolskie mazowieckie opolskie podkarpackie podlaskie pomorskie śląskie świętokrzyskie warmińsko-mazurskie wielkopolskie zachodniopomorskie

województwo mazowieckie

zmień:
mazowieckie

Województwo mazowieckie kojarzy się przede wszystkim z Warszawą.  Stolica Polski to doskonałe miejsce na rodzinne wycieczki. Warto wybrać się na spacer po Parku Łazienkowskim, parku w Wilanowie, pobłądzić staromiejskimi uliczkami czy też odetchnąć od zgiełku miasta udając się na wycieczkę po Puszczy Kampinoskiej. Warszawa ma również do zaoferowania małym turystom ciekawe muzea, parki linowe, kina, zoo oraz liczne place zabaw. Nie sposób narzekać tu na nudę. Po zapoznaniu się z atrakcjami oferowanymi przez stolicę warto wybrać się nieco dalej poza miasto, na przykład na północ. Kurpie zachwycają kolorowym folklorem oraz kuszą balsamicznym powietrzem borów sosnowych i nietuzinkowym krajobrazem piaszczystych wydm.

Wycieczki

Noclegi

 • Kampinoska pętla w Roztoce - wycieczka pieszo-rowerowa z dziećmi

  Kampinoska pętla w Roztoce - wycieczka pieszo-rowerowa z dziećmi0

  Na wycieczkę po lasach Kampinoskiego Parku Narodowego wybraliśmy się w marcowy, piękny dzień. Wiosenne słońce rozgrzało powietrze i nasze głowy zachęcając do aktywnego spędzenia niedzieli. Umówiliśmy się z jedną z rodzin z naszej ekipy (założyciele Białek Design Studio), zabraliśmy przyczepkę, rowery dla starszaków i prowiant :)

  2018-03-19 00:16

  miejscowość:Roztoka

  długość trasy:ok. 10 km

 • Kampinoska mała pętla z dziećmi

  Kampinoska mała pętla z dziećmi0

  Zapraszamy Was w mniej uczęszczaną i dzikszą (mimo, że częściowo w sąsiedztwie zabudowań) część Kampinoskiego Parku Narodowego. My na wycieczkę wybraliśmy się w  zimową niedzielę, koniecznie zabierzcie znajomych! Druga z wycieczek, po drugiej stronie parkingu opisana w artykule Kampinoska pętla w Roztoce - wycieczka pieszo-rowerowa z dziećmi

  2017-01-22 21:53

  miejscowość:Roztoka

  długość trasy:9 km

 • Wycieczka rowerowa na zamek w Czersku

  Wycieczka rowerowa na zamek w Czersku0

  Licząca ok. 30 km (w jedną stronę), łagodna trasa (wyjątkiem jednego ostrego podjazdu w Górze Kalwarii) do zamku w Czersku. Wiedzie głównie po mało uczęszczanych lokalnych drogach asfaltowych i po lesie, ostatni odcinek piaszczystą drogą gruntową pośród sadów jabłkowych, które szczególnie pięknie wyglądają wiosną, gdy kwitną jabłonie. Trasa wiedzie z Kabat, przez Konstańcin-Jeziornę, Obory, Dębówkę, Podłęcze oraz Górę Kalwarię.

  2016-06-10 09:47

  miejscowość:Czersk

  długość trasy:30 km w jedną stronę - trasa Kabaty-Czersk

 • Agrozabawa w Dolinie Bobrów nad Świdrem

  Agrozabawa w Dolinie Bobrów nad Świdrem0

  Gospodarstwo agroturystyczne „Dolina Bobrów”, które położone jest nad rzeką Świder w miejscowości Wólka Dłużewska na Mazowszu, oferuje wiele atrakcji dla rodzin z dziećmi. Od Warszawy dzieli je jedynie 45 km.

  2014-04-12 22:06

  miejscowość:Wólka Dłużewska

  długość trasy:

 • Wycieczka Szlakiem Baśki Murmańskiej

  Wycieczka Szlakiem Baśki Murmańskiej1

  Zagadki, wspólne z rodzicami poszukiwanie figurek białych misiów pośród miasta-twierdzy, niespodzianka jako nagroda za odnalezienie wszystkich figurek, zabytkowe obiekty wojskowe Twierdzy Modlin, czego chcieć więcej? To wszystko czeka nas podczas wycieczki śladami Baśki Murmańskiej w Nowym Dworze Mazowieckim.

  2014-03-08 23:02

  miejscowość:Nowy Dwór Mazowiecki

  długość trasy:

  ocena:

 • W poszukiwaniu bobra czyli... wycieczka nad Mienię

  W poszukiwaniu bobra czyli... wycieczka nad Mienię2

  W sobotnie, jesienne przedpołudnie wybieramy się na krótką wycieczkę do Mazowieckiego Parku Krajobrazowego, do Wiązownej, nad rzekę Mienię. Wycieczkę zaczynamy spod parkingu „Wiązowskiej Karczmy” (Wiązowna, ul. Parkingowa 20), zlokalizowanej przy drodze krajowej nr 17 (kierunek Lublin).

  2013-10-28 21:33

  miejscowość:Wiązowna

  długość trasy:9 km

  ocena:

 • Promem przez Wisłę na Stadion Narodowy

  Promem przez Wisłę na Stadion Narodowy0

  Proponujemy wycieczkę po lewo i prawobrzeżnych atrakcjach Warszawy, stosunkowo nowych, ale już dobrze znanych na mapie rodzinnych atrakcji stolicy. Wycieczkę prezentujemy jako pieszą, ale można ją odbyć również rowerem. Przy każdej z proponowanych atrakcji jest możliwość zostawienia rowerów w stojakach. Rowery można również przewieźć promem. Na terenie Węzła Komunikacyjnego Młociny Zarząd Transportu Miejskiego uruchomiono wypożyczalnię rowerów dla dzieci. Rowerki dla dzieci mogą wypożyczać placówki oświatowe. Więcej informacji tutaj.

  2013-08-21 15:48

  miejscowość:Warszawa

  długość trasy:

 • Górska wędrówka wśród kwiatów Ogrodu Botanicznego PAN

  Górska wędrówka wśród kwiatów Ogrodu Botanicznego PAN 0

  Wycieczka rowerowa do Ogrodu Botanicznego PAN to ciekawa propozycja na aktywnej soboty lub niedzieli na południowych krańcach Warszawy.

  2013-06-14 09:21

  miejscowość:Warszawa

  długość trasy:

 • Wózkiem przez Kampinos

  Wózkiem przez Kampinos0

  Pewnej słonecznej jesiennej niedzieli postanowiliśmy wyjechać na krótki spacer poza miasto. Kampinoski Park Narodowy znaliśmy do tej pory głównie w zimowym wydaniu. Zapadła więc decyzja – szukamy trasy dostępnej dla wózków lub przyczepki rowerowej.

  2013-02-21 13:25

  miejscowość:Izabelin

  długość trasy:3 km

 • Poznajemy uroki Mazowieckiego Parku Krajobrazowego

  Poznajemy uroki Mazowieckiego Parku Krajobrazowego0

  Zapraszamy na wycieczkę rowerową uliczkami Otwocka oraz wąskimi ścieżkami Mazowieckiego Parku Krajobrazowego.

  2013-01-31 21:12

  miejscowość:Otwock

  długość trasy:10,50 km

 • 1
wyświetlanie rekordów 1 - 10 z 10