dzisiaj jest piątek, 24 maja 2024
Booking.com

Kliknij województwo, aby zobaczyć atrakcje.

Mapa atrakcji dolnośląskie kujawsko-pomorskie lubelskie lubuskie łódzkie małopolskie mazowieckie opolskie podkarpackie podlaskie pomorskie śląskie świętokrzyskie warmińsko-mazurskie wielkopolskie zachodniopomorskie

Kliknij województwo, aby zobaczyć wycieczki.

Mapa wycieczek dolnośląskie kujawsko-pomorskie lubelskie lubuskie łódzkie małopolskie mazowieckie opolskie podkarpackie podlaskie pomorskie śląskie świętokrzyskie warmińsko-mazurskie wielkopolskie zachodniopomorskie

Kliknij województwo, aby zobaczyć noclegi.

Mapa noclegów dolnośląskie kujawsko-pomorskie lubelskie lubuskie łódzkie małopolskie mazowieckie opolskie podkarpackie podlaskie pomorskie śląskie świętokrzyskie warmińsko-mazurskie wielkopolskie zachodniopomorskie

województwo kujawsko-pomorskie

zmień:
kujawsko-pomorskie

Województwo kujawsko – pomorskie to przede wszystkim malownicze pagórki, pola, lasy i liczne jeziora. Region niezwykle ciekawy pod względem etnograficznym jak i historycznym. Toruń słynie z klimatycznego Starego Miasta, wypieku pierników oraz planetarium - jak przystało na miejsce narodzin Mikołaja Kopernika. Bydgoszcz, choć mniej znana i popularna, ma również do zaoferowania kilka atrakcji, takich jak Leśny Park Kultury i Wypoczynku „Myślęcinek” – idealne miejsce na spacer, jazdę na rolkach czy rowerze a zimą na sankach lub nartach. Kujawy inspirują ponadto do spotkań z przeszłością. W Biskupinie warto wziąć udział w odbywającym się we wrześniu festynie archeologicznym oraz przejechać się zabytkową kolejką wąskotorową do pobliskiej Wenecji. Natomiast w Rogowie można podziwiać modele olbrzymich dinozaurów w największym w Polsce parku jurajskim. Moc atrakcji dla dzieci gwarantowana!

Atrakcje

Noclegi

 • Muzeum Mydła i Historii Brudu w Bydgoszczy

  Muzeum Mydła i Historii Brudu w Bydgoszczy0

  Muzeum Mydła i Historii Brudu to niepowtarzalne miejsce na kulturalnej mapie Europy. Swój wyjątkowy charakter zawdzięcza tematyce oraz formie prezentacji z jaką spotykają się odwiedzający. Dzięki swojej formie jest przyjazne dla każdej grupy wiekowej. Odwiedzają Muzeum przedszkola, szkoły, ale również rodziny z dziećmi, seniorzy.

  2017-12-29 23:44

  miejscowość:Bydgoszcz

  dostepność atrakcji:

 • ZOO w Bydgoszczy czyli... Ogród Fauny Polskiej0

  Do ZOO już Was wprawdzie zapraszaliśmy, ale mimo to zachęcamy do odwiedzenia Leśnego Parku Kultury i Wypoczynku w Myślęcinku. Znajduje się tu bowiem ZOO inne niż wszystkie. To Ogród Fauny Polskiej, który wyspecjalizował się w ekspozycji i hodowli zwierząt występujących w Polsce i w związku z tym często bagatelizowanych i uznawanych za pospolite, podczas gdy przeciętny mieszkaniec miasta widuje je nie częściej niż niedźwiedzia himalajskiego!

  2012-12-12 12:36

  miejscowość:Bydgoszcz

  dostepność atrakcji:cały rok

 • Leśny Park Kultury i Wypoczynku „Myślęcinek”0

  Wszystkie drogi małych podróżników prowadzą do… Bydgoszczy. Znów Was tam zapraszamy, tym razem do dzielnicy Myślęcinek i położony w jej obszarze największy w Polsce park miejski. Zajmuje on obszar ponad 800-set hektarów, będąc enklawą zalesionych wzgórz, jarów poprzecinanych strumykami, chętnie odwiedzaną nie tylko przez mieszkańców Bydgoszczy, ale także turystów z innych rejonów Polski.

  2012-10-07 18:26

  miejscowość:Bydgoszcz

  dostepność atrakcji:cały rok

 • Raj dla małych czyli... plac zabaw na Wyspie Młyńskiej0

  Bydgoszcz powinna nazywać się rajem dla małych. A to dlatego, że w mieście tym znajduje się największy i najbardziej nowoczesny plac zabaw dla dzieci pomiędzy 2. a 12. rokiem życia.

  2012-10-07 17:33

  miejscowość:Bydgoszcz

  dostepność atrakcji:cały rok

 • 1
wyświetlanie rekordów 1 - 4 z 4