dzisiaj jest poniedziałek, 20 maja 2024
Booking.com

Kliknij województwo, aby zobaczyć atrakcje.

Mapa atrakcji dolnośląskie kujawsko-pomorskie lubelskie lubuskie łódzkie małopolskie mazowieckie opolskie podkarpackie podlaskie pomorskie śląskie świętokrzyskie warmińsko-mazurskie wielkopolskie zachodniopomorskie

Kliknij województwo, aby zobaczyć wycieczki.

Mapa wycieczek dolnośląskie kujawsko-pomorskie lubelskie lubuskie łódzkie małopolskie mazowieckie opolskie podkarpackie podlaskie pomorskie śląskie świętokrzyskie warmińsko-mazurskie wielkopolskie zachodniopomorskie

Kliknij województwo, aby zobaczyć noclegi.

Mapa noclegów dolnośląskie kujawsko-pomorskie lubelskie lubuskie łódzkie małopolskie mazowieckie opolskie podkarpackie podlaskie pomorskie śląskie świętokrzyskie warmińsko-mazurskie wielkopolskie zachodniopomorskie

Boulder Bar w Warszawie - ścianka wspinaczkowa i urodziny dla dzieci

2016-12-11 03:42

Wspinaczka to sport dla każdego. Najmłodsi wspinacze odwiedzający Bulder Bar mają 3 latka i świetnie się przy tym bawią. Nasz instruktor pomoże w rozpoczęciu przygody ze wspinaniem i poprowadzi dla Was treningi. Górnej granicy w zasadzie nie ma. Równie dobrze bawić się będzie 5 i 60 latek.

Bulder Bar to kameralna bulderownia, licząca 74m2 powierzchni. Dużo przewieszeń, urozmaicone drogi i ciekawa bryła zaprojektowane i wykonane przez renomowaną firmę Monolit. Zapewniamy pomieszczenie, w którym można się wspinać na przewieszonych ścianach i suficie bez uprzęży i liny. Zabezpieczeniem jest, gruby, atestowany materac firmy Polimat, który sprawia, że odpadnięcia nawet z sufitu są bardzo bezpieczne. Materac nie posiada żadnych łączeń, co skutecznie zabezpiecza przed kontuzjami. W bryle bulderowni znajduje się również campus HRT.

o-nas-01  o-nas-02  kawalerski-02

Zależy nam na tym, aby każdy czuł się tu dobrze. Obok bulderowni znajduje się część socjalno-wypoczynkowa, która jest idealnym miejscem do zregenerowania sił i spotkania się ze znajomymi przed lub po treningu. Dla najmłodszych przygotowaliśmy kącik dziecięcy.

W Bulder Barze do dyspozycji jest również szatnia, łazienka oraz prysznic.

Bliskość metra Imielin (500 m) oraz przystanek autobusowy (dojazd linią 503, 504, 192, przystanek: Warchałowskiego,) sprawia, że jest to jedna z lepiej skomunikowanych bulderowni warszawskich, a zarazem jedyne tego typu miejsce na Ursynowie.

Urodziny na ściance wspinaczkowej na Ursynowie

Zapraszamy do oryginalnego sposobu zorganizowania urodzin na ściance bulderowej na Ursynowie. Gwarantujemy dobrą, bezpieczną zabawę zarówno dla najmłodszych jak i starszych. Czeka Was moc wrażeń i niezapomniane wspomnienia, a aktywnie spędzone u nas chwile zaowocują zdrowym wysiłkiem i szczerym uśmiechem.

urodziny-04urodziny-06

Urodziny mają charakter imprezy zamkniętej i dostępne są tylko dla uczestników.

Komentarze

Zalogowani użytkownicy nie muszą wpisywać kodu bezpieczeństwa. Zarejestruj się teraz lub zaloguj się jeśli masz już konto.