dzisiaj jest sobota, 30 września 2023
Booking.com

Kliknij województwo, aby zobaczyć atrakcje.

Mapa atrakcji dolnośląskie kujawsko-pomorskie lubelskie lubuskie łódzkie małopolskie mazowieckie opolskie podkarpackie podlaskie pomorskie śląskie świętokrzyskie warmińsko-mazurskie wielkopolskie zachodniopomorskie

Kliknij województwo, aby zobaczyć wycieczki.

Mapa wycieczek dolnośląskie kujawsko-pomorskie lubelskie lubuskie łódzkie małopolskie mazowieckie opolskie podkarpackie podlaskie pomorskie śląskie świętokrzyskie warmińsko-mazurskie wielkopolskie zachodniopomorskie

Kliknij województwo, aby zobaczyć noclegi.

Mapa noclegów dolnośląskie kujawsko-pomorskie lubelskie lubuskie łódzkie małopolskie mazowieckie opolskie podkarpackie podlaskie pomorskie śląskie świętokrzyskie warmińsko-mazurskie wielkopolskie zachodniopomorskie

województwo zachodniopomorskie

zmień:
zachodniopomorskie

Województwo zachodniopomorskie kusi piaszczystymi plażami, urokliwymi zatoczkami, stromymi klifami i latarniami morskimi. Warto wybrać się na spacer po molo w Międzyzdrojach i odwiedzić tamtejszy Gabinet Figur Woskowych. Małych turystów z pewnością ucieszy spotkanie z żubrami w Wolińskim Parku Narodowym, które nad morzem czują się równie dobrze jak w Białowieży. Polecamy również wizytę w średniowiecznej osadzie Wikingów w Wolinie oraz podróż zabytkową kolejką z Gryfic do Pogorzelicy, która zatrzymuje się w najbardziej popularnych miejscowościach regionu.

Atrakcje

Noclegi

Wyświetlanie atrakcji w mieście:

Kołobrzeg (4) usuń wybór

Lista miejscowości:

 • Atrakcje dla dzieci Kołobrzeg - Pomerania

  Atrakcje dla dzieci Kołobrzeg - Pomerania0

  Każdy wie, że w Kołobrzegu znajduje się latarnia morska, piękna plaża i port. Jednak czy słyszałeś/aś o Pomeranii? Jest to największy park rozrywki dla całej rodziny, który dostarczy Wam moc przygód i wrażeń na cały dzień! Niesamowite atrakcje dla dzieci i dorosłych w każdym wieku.

  2022-12-21 21:37

  miejscowość:Kołobrzeg

  dostepność atrakcji:

 • MUZEUM BURSZTYNU W KOŁOBRZEGU

  MUZEUM BURSZTYNU W KOŁOBRZEGU0

  Początkowo nasza działalność opierała się na handlu biżuterią i wyrobami z bursztynu, ale zupełnie obok od lat rozwijała się wielka pasja. Stopniowo kiełkowało marzenie o miejscu, w którym moglibyśmy przekazać innym cząstkę magicznego, bursztynowego świata, fascynującego nas od tak długiego czasu. Dzisiaj mamy przyjemność zaprosić Państwa do Muzeum Bursztynu, owocu naszych długotrwałych starań i miejsca wartego odwiedzenia na mapie Kołobrzegu.

  2022-05-11 00:06

  miejscowość:Kołobrzeg

  dostepność atrakcji:Muzeum jest czynne w miesiącach wrzesień – czerwiec od 10.00 do 18.00, a lipiec-sierpień od 10.00 do 20.00.

 • W każdym chłopcu drzemie dusza wojownika czyli... Twierdza Kołobrzeg (Festung Kolberg) i Muzeum Oręża Polskiego

  W każdym chłopcu drzemie dusza wojownika czyli... Twierdza Kołobrzeg (Festung Kolberg) i Muzeum Oręża Polskiego0

  Dlatego właśnie ciągnie nas (chłopców i ich ojców) do zwiedzania bunkrów, fortyfikacji, twierdz i muzeów wojska! Pod tym względem Polska jest rajem – możemy zwiedzać zarówno średniowieczne ruiny twierdz, zamków, jak i obiekty, które służyły jeszcze w XIX czy XX w. jako miejsca obronne. Nad polskim morzem wiele takich atrakcji pochodzi z czasów II wojny światowej – np. umocnienia na Helu. Są jednak starsze budowle – np. Twierdza Kołobrzeg, do której Was dzisiaj zabieramy, pochodzi z XVII w. To znaczy, że zbudowano ją ponad 300 lat temu!

  2013-03-19 19:16

  miejscowość:Kołobrzeg

  dostepność atrakcji:cały rok

 • Indianie zawitali nad morze czyli... Centrum Rozrywki i Jazdy Konnej "Dziki Zachód" w Kołobrzegu0

  Co robicie spędzając wakacje nad morzem? Już wiem, co powiecie – pływacie, budujecie zamki z piasku, szukacie muszelek i bursztynów, chodzicie na spacery wzdłuż brzegu i do smażalni ryb na świeżo złowioną flądrę – tak? A co się dzieje, gdy pada deszcz lub macie dość słońca i tłumu na plaży? Zanim spuścicie nosy na kwintę, to ja Wam podpowiem – zabawcie się w Indian wraz z rodzicami! Dziki Zachód jest bliżej niż myślicie, bo w Kołobrzegu-Zieleniewie.

  2012-10-29 10:58

  miejscowość:Kołobrzeg

  dostepność atrakcji:cały rok

 • 1
wyświetlanie rekordów 1 - 4 z 4