dzisiaj jest sobota, 13 lipca 2024
Booking.com

Kliknij województwo, aby zobaczyć atrakcje.

Mapa atrakcji dolnośląskie kujawsko-pomorskie lubelskie lubuskie łódzkie małopolskie mazowieckie opolskie podkarpackie podlaskie pomorskie śląskie świętokrzyskie warmińsko-mazurskie wielkopolskie zachodniopomorskie

Kliknij województwo, aby zobaczyć wycieczki.

Mapa wycieczek dolnośląskie kujawsko-pomorskie lubelskie lubuskie łódzkie małopolskie mazowieckie opolskie podkarpackie podlaskie pomorskie śląskie świętokrzyskie warmińsko-mazurskie wielkopolskie zachodniopomorskie

Kliknij województwo, aby zobaczyć noclegi.

Mapa noclegów dolnośląskie kujawsko-pomorskie lubelskie lubuskie łódzkie małopolskie mazowieckie opolskie podkarpackie podlaskie pomorskie śląskie świętokrzyskie warmińsko-mazurskie wielkopolskie zachodniopomorskie

Atrakcje dla dzieci Kołobrzeg - Pomerania

2022-12-21 21:39

Atrakcje dla dzieci Kołobrzeg

Kołobrzeg słynie z rozrywki i różnego typu atrakcji. Wiele osób wypoczywających w tym pięknym mieście może odwiedzić Miasto Myszy, Dziki Zachód, wejść na sam szczyt latarni morskiej, czy przejść się do muzeum bursztynu, muzeum minerałów lub muzeum figur woskowych. Jednak jeśli chcesz poczuć prawdziwy zew przygody i radośnie spędzić dzień wraz z całą rodziną, koniecznie odwiedź Park Rozrywki Pomerania. Niezapomniane wspomnienia i emocje będą towarzyszyć Ci jeszcze przez długi czas.

Całoroczny park rozrywki Pomerania

Jeśli jesteś z województwa zachodniopomorskiego lub wybierasz się tam na weekend, koniecznie odwiedź Pomeranie! Jest to największy park rozrywki w całym województwie. Miejsce pełne radości, pozytywnych emocji i niezapomnianych przygód dla całej rodziny. Pomerania jest czynna przez cały rok i zapewnia mnóstwo atrakcji. Liczne karuzele, plac zabaw, wodny świat, mini Zoo to tylko część z nich. Zarówno dzieci jak i dorośli, świetnie spędzą czas wolny i poczują chwilę beztroski. Tu nie ma miejsca na nudę, każdy znajdzie coś dla siebie.

Pomerania - atrakcje dla dzieci Kołobrzeg to świetny pomysł na spędzenie czasu z rodziną. Wiele zabawy i radości dla osób wypoczywających nad morzem lub zwiedzających okolicę. Zabawy skierowane są do dzieci w każdym wieku, nawet tych najmłodszych. Młodzież oraz dorośli również znajdą dla siebie wiele atrakcji i niespodzianek.

Pomerania sprawia, że bawić można się dosłownie cały rok niezależnie, czy na zewnątrz świeci słońce i jest 30 stopni, czy za oknami właśnie pada śnieg. Większość parków rozrywki otwarte jest od późnej wiosny do końca wakacji, jednak Pomerania, czynna jest cały rok! Kryta hala pozwala bawić się dzieciom podczas najgorszych mrozów, czy deszczów. Jest to jedyne tak duże i niezwykłe miejsce w okolicach Kołobrzegu. 

Atrakcje dla dzieci Kołobrzeg - Pomerania

Wodny świat

Nic tak nie cieszy latem, jak możliwość zabawy w wodzie. Podczas słonecznych dni zapraszamy do Wodnego Świata, gdzie Twoje dzieci znajdą pełno atrakcji, a Ty będziesz mógł/a zrelaksować się na plaży lub w jednym z basenów.

W parku wodnym znajdują się baseny z wieloma zjeżdżalniami oraz jedna dmuchana zjeżdżalnia, która ma aż 13 metrów! Czekają na Ciebie rowerki wodne, basen rekreacyjny oraz odkryty, dmuchany basen Rekin. Możesz zrelaksować się na plaży z leżakami, a gdy zgłodniejesz, zapraszamy do naszej restauracji lub kawiarni.

Dla najmłodszych

Nie zapomnieliśmy oczywiście o naszych najmłodszych uczestnikach. Na terenie parku w okresie wakacyjnym, jest wiele atrakcji dmuchanych, gdzie mogą bawić się małe, ale również i te starsze dzieci. Dmuchane budowle, zamki i zwierzaki, pozwolą na wiele zabawy i radości dla wszystkich dzieci.

Zapraszamy na statek, wyspę lub zamek. Dla małych wielbicieli zwierzaków prawdziwą atrakcją będzie dmuchana stonoga. Natomiast jeśli Twoje pociechy mają dużo energii, zabierz je na tor przeszkód ze zjeżdżalniami. Na gości czeka również podwójny tor tubingowy – tubing.

Wioska Wikingów

Jakie atrakcje czekają na Twoją rodzinę w województwie zachodniopomorskim? Koniecznie musisz zajrzeć do krainy prawdziwych Wikingów! To niezwykłe miejsce sprawi, że poczujesz się jak w Skandynawii. Wraz z rodziną, będziecie mogli poznać legendy Wikingów, ich obyczaje i kulturę. Dowiecie się jak żyli, spędzali czas oraz zobaczycie jak wyglądali.

Wioska Wikingów to wyjątkowe miejsce, gdzie możesz zobaczyć m.in. z wielką precyzją odwzorowane chaty Wikingów, poznać wojów oraz mieszkańców wioski, spędzić trochę czasu na świeżym powietrzu w przydomowym ogródku. Prawdziwych śmiałków zapraszamy na strzelnicę oraz do sali warsztatowej.

Całoroczna hala zabaw

Jak już wiesz Pomerania to miejsce, do którego możesz przyjechać o każdej porze roku, niezależnie od pogody jaka panuje na zewnątrz. Wszystko to dzięki naszej krytej hali, która ma powierzchnię blisko 3000 m2. Moc atrakcji jakie tam znajdziecie, sprawią, że na zabawie w tym miejscu można spędzić dosłownie cały dzień. Hala zabaw przystosowana jest dla dzieci w każdym wieku. Starsze dzieci z pewnością będą chciały wypróbować swoich sił w parku linowym, zjechać z ośmiometrowych zjeżdżalni oraz poskakać w parku trampolin. Śmiałkowie mogą wejść na ogromny statek, z którego będą mieć świetny punkt widokowy na cały plac zabaw i zdobyć wyspę z małpim gajem. Maluchy zapraszamy natomiast na place zabaw do basenów z kulkami.

Chcesz zorganizować swojemu dziecku wyjątkowe urodziny? Pomerania to idealne miejsce, aby uczcić takie święto. Posiadamy 6 tematycznych sal urodzinowych, wyposażonych w stoliki i krzesełka. W cenie rezerwacji, dzieci będą mogły bawić się na hali zabaw i korzystać z różnych atrakcji. Zapewniamy również opiekę animatora, poczęstunek oraz gwarancję świetnej zabawy.

Komentarze

Zalogowani użytkownicy nie muszą wpisywać kodu bezpieczeństwa. Zarejestruj się teraz lub zaloguj się jeśli masz już konto.