dzisiaj jest wtorek, 21 maja 2024
Booking.com

Kliknij województwo, aby zobaczyć atrakcje.

Mapa atrakcji dolnośląskie kujawsko-pomorskie lubelskie lubuskie łódzkie małopolskie mazowieckie opolskie podkarpackie podlaskie pomorskie śląskie świętokrzyskie warmińsko-mazurskie wielkopolskie zachodniopomorskie

Kliknij województwo, aby zobaczyć wycieczki.

Mapa wycieczek dolnośląskie kujawsko-pomorskie lubelskie lubuskie łódzkie małopolskie mazowieckie opolskie podkarpackie podlaskie pomorskie śląskie świętokrzyskie warmińsko-mazurskie wielkopolskie zachodniopomorskie

Kliknij województwo, aby zobaczyć noclegi.

Mapa noclegów dolnośląskie kujawsko-pomorskie lubelskie lubuskie łódzkie małopolskie mazowieckie opolskie podkarpackie podlaskie pomorskie śląskie świętokrzyskie warmińsko-mazurskie wielkopolskie zachodniopomorskie

Telegraf - stok narciarski i minigolf

2016-12-11 02:23

Stok i szkółka narciarska

Stok narciarski Telegraf to atrakcyjne miejsce dla początkujących narciarzy i snowboarderów jak i dla wymagających profesjonalistów. Dla tych pierwszych na miejscu znajduje się szkółka narciarska. Daj się wciągnąć w białe szaleństwo!

Szkółka narciarska dla dzieci świętokrzyskie - Telegraf

Na stoku działa wyciąg krzesełkowy, którego  przepustowość wynosi 2400 osób na godzinę. Trasa zjazdowa ma długość 500 metrów, różnica wysokości wynosi 90 metrów. Stok jest sztucznie naśnieżany i odpowiednio ratrakowany.

Telegraf atrakcyjny także latem

Pod Telegrafem możesz grać m.in. w minigolf. Na specjalnie przygotowanych torach do gry możecie powalczyć z dziećmi o to, kto umieści piłkę w dołkach na końcu każdego toru, przy pomocy specjalnego kija, niemal identycznego z tym stosowanym w prawdziwym golfie. Celem gracza jest umieszczenie piłki w dołku przy pomocy jak najmniejszej liczby uderzeń.

Telegraf - plac zabaw i minigolf - atrakcje dla dzieci Kielce

Plac zabaw na Telegrafie to prawdziwa frajda mnóstwo uśmiechu i radości. Zabawa u nas wprawia maluchy w dobry nastrój oraz pozwala spędzić niezapomniane chile z rodzicami i opiekunami.

Na miejscu dostępne są m. in.: huśtawki, piaskownica, dmuchane zjeżdżalnie, suchy basen z kulkami, które do dziś są najpopularniejszymi atrakcjami wśród najmłodszych. Dmuchane, gigantyczne zjeżdżalnie to maksimum wrażeń dla dzieci i nie tylko.

Komentarze

Zalogowani użytkownicy nie muszą wpisywać kodu bezpieczeństwa. Zarejestruj się teraz lub zaloguj się jeśli masz już konto.