dzisiaj jest sobota, 05 grudnia 2020
Booking.com

Kliknij województwo, aby zobaczyć atrakcje.

Mapa atrakcji dolnośląskie kujawsko-pomorskie lubelskie lubuskie łódzkie małopolskie mazowieckie opolskie podkarpackie podlaskie pomorskie śląskie świętokrzyskie warmińsko-mazurskie wielkopolskie zachodniopomorskie

Kliknij województwo, aby zobaczyć wycieczki.

Mapa wycieczek dolnośląskie kujawsko-pomorskie lubelskie lubuskie łódzkie małopolskie mazowieckie opolskie podkarpackie podlaskie pomorskie śląskie świętokrzyskie warmińsko-mazurskie wielkopolskie zachodniopomorskie

Kliknij województwo, aby zobaczyć noclegi.

Mapa noclegów dolnośląskie kujawsko-pomorskie lubelskie lubuskie łódzkie małopolskie mazowieckie opolskie podkarpackie podlaskie pomorskie śląskie świętokrzyskie warmińsko-mazurskie wielkopolskie zachodniopomorskie

Wyjątkowe plecaki dla najmłodszych – idealne na rodzinną wycieczkę i pierwsze kroki w przedszkolu

2020-11-08 23:58

Po co dziecku plecak?

Plecak to niesamowity prestiż i ogromna radość dla dziecka. Przydaje się na rodzinne wycieczki, odwiedziny u babci, a także jako pierwszy atrybut prawdziwego przedszkolaka. Kilkulatek może do plecaka spakować wodę czy przekąski wybierając się z rodziną na spacer lub wycieczkę, co pozwoli mu poczuć się bardzo samodzielnie. Może w nim zabierać ukochaną przytulankę i inne zabawki na wakacje, a także każdego dnia pakować do niego niezbędne rzeczy do przedszkola.

Jaki powinien być pierwszy plecak dla dziecka?

Pierwszy plecaczek dla dziecka powinien być dopasowany do jego wzrostu, wieku i możliwości. Plecak dla kilkulatka nie może być zbyt duży i ciężki, ponieważ maluch go nie uniesie, lub będzie zbyt mocno obciążał jego kręgosłup. Zwróćmy uwagę na szelki plecaka, dobrze, aby w części, która styka się z ramionami szelki miały miękką amortyzację. Fajnie też, kiedy plecaczek jest wyposażony w klamrę spinającą szelki na brzuchu dziecka, nie będą one się wtedy zsuwać z ramion dziecka, powodując dyskomfort. Wybierając plecaczek dla dziecka dobrze jest również sprawdzić jego jakość oraz bezpieczeństwo materiałów, z których został wykonany.

Z pluszowym przyjacielem na podbój świata 

W ofercie plecaczków dla dzieci dostępnych w Habarri.pl, na które warto zwrócić szczególną uwagę znajdują się cudowne plecaki z odpinanym, pluszowym misiem lub króliczkiem. Plecaki  i maskotki występują w kilku wersjach kolorystycznych, a każdy z nich jest równie uroczy. Większość maluchów uwielbia pluszowe misie, które stają się ich towarzyszami do snu, a także kompanami w podróży. Pluszowy miś jest dobry na wszystkie smutki, a ten na plecaku przedszkolaka idealnie sprawdzi się na przykład podczas dnia pluszowego misia, który to przypada na 25 listopada. 

https://www.sklep.habarri.pl/plecaki

Plecaczki dla dziecka, które skradną serce każdego maluszka

O ile my rodzice wybieramy plecak dla dziecka biorąc pod uwagę, wszystkie wspomniane wyżej parametry, o tyle dla dziecka plecak musi być po prostu ładny. W sklepie internetowym www.habarri.pl znajdziemy niesamowite wzory plecaczków dla dzieci, w których nie sposób się nie zakochać. Uroczy plecaczek dla dziecka z przytulanką, czy też plecak w kształcie pszczółki lub biedronki to gwarancja, że maluszek z radością będzie pakował swoje zabawki na każdą podróż i dzielnie maszerował dumnie prezentując go na plecach. Kolorowe plecaczki z Habarri to gwarancja najwyższej jakości, bezpiecznych materiałów oraz niepowtarzalnego wzornictwa, które w pełni trafia w dziecięce gusta. Plecaczki posiadają bardzo intensywne kolory, dzięki którym bez problemu odnajdziemy nasze dziecko w tłumie. Modele takie jak biedronka czy też pszczółka, otwierają się bardzo wygodnie tworząc dwie komory, zabezpieczone wygodną siatką, do której możemy zapakować niezbędne akcesoria dla dziecka i oczywiście dziecięce zabawki.

https://www.sklep.habarri.pl/plecak-dzieciecy-samochod-niebieski

Plecaki dla przedszkolaków – aby pierwsze kroki w nowej roli były łatwiejsze

Plecaczek dla dziecka, w przypadku przedszkolaka, który niebawem będzie stawiał pierwsze kroki w nowej rzeczywistości, będzie pełnił jeszcze jedną, bardzo ważną funkcję. Nowy, piękny plecak może bowiem dodać dziecku otuchy, pomóc przełamać strach i pokonać smutek związany z rozłąką z rodzicami. Plecaki dla przedszkolaków mogą wręcz pełnić funkcję symbolu wspominanej wcześniej „dorosłości”. Nowy plecach, nowy etap w życiu, to dla dziecka nobilitacja i w taki sposób możemy spróbować mu to przedstawić, przygotowując malucha do pójścia do przedszkola. Niepewny tego, co go czeka kilkulatek, z pewnością poczuje się lepiej mając przy sobie niepowtarzalny plecak w formie kosmicznej rakiety, czy też sportowego samochodu, które znajdziemy w ofercie Habarii. Komfortowe, regulowane szelki, pojemne wnętrze oraz bajeczny design tych plecaków gwarantuje, że nasz przedszkolak będzie czuł się wyjątkowo.

Plecak dla dziecka – niepozorny gadżet z wielką misją

Plecak dla przedszkolaka czy też młodszego dziecka może wydawać się zbędnym, niewiele znaczącym gadżetem, który dziecko może mieć, ale nie musi. Jednak nie bagatelizujmy jego roli, zwłaszcza jeżeli sam maluch wspomina, że chciałby mieć swój własny plecak, lub kiedy dziecko przygotowuje się do pójścia do przedszkola. Jak już wspomniano, plecak to symbol samodzielności, dorosłości, pewnego nowego etapu w życiu małego człowieka. Takimi małymi gestami budujemy w swoim dziecku poczucie własnej wartości, świadomość mocy sprawczej, a także podwaliny odpowiedzialności i samodzielności. To naprawdę ważne, aby umożliwić i pozwolić dziecku na posiadanie i wybór własnego plecaka. To, co dla nas wydaje się sprawą błahą, dla niego, może okazać się kamieniem milowym w pokonywaniu nieśmiałości, budowaniu pewności siebie i wiary we własne siły.

Komentarze

Zalogowani użytkownicy nie muszą wpisywać kodu bezpieczeństwa. Zarejestruj się teraz lub zaloguj się jeśli masz już konto.