dzisiaj jest wtorek, 04 sierpnia 2020
Booking.com

Kliknij województwo, aby zobaczyć atrakcje.

Mapa atrakcji dolnośląskie kujawsko-pomorskie lubelskie lubuskie łódzkie małopolskie mazowieckie opolskie podkarpackie podlaskie pomorskie śląskie świętokrzyskie warmińsko-mazurskie wielkopolskie zachodniopomorskie

Kliknij województwo, aby zobaczyć wycieczki.

Mapa wycieczek dolnośląskie kujawsko-pomorskie lubelskie lubuskie łódzkie małopolskie mazowieckie opolskie podkarpackie podlaskie pomorskie śląskie świętokrzyskie warmińsko-mazurskie wielkopolskie zachodniopomorskie

Kliknij województwo, aby zobaczyć noclegi.

Mapa noclegów dolnośląskie kujawsko-pomorskie lubelskie lubuskie łódzkie małopolskie mazowieckie opolskie podkarpackie podlaskie pomorskie śląskie świętokrzyskie warmińsko-mazurskie wielkopolskie zachodniopomorskie

Walutę taniej wymieniaj w Internecie.

2018-07-18 14:59

Kiedyś wyjazd zagraniczny jawił się niczym mitologiczna kraina – wszyscy o niej słyszeli, ale nikt nie widział. Jednak od lat Polacy chętnie korzystają z możliwości wyjazdu do innych państw. Gdzie najchętniej? To już zależy od naszych preferencji. Ci, którzy uwielbiają słońce i plażę, wybierają Costa Brava, Baleary czy greckie wysepki. Inni, zakochani w zwiedzaniu i poznawaniu nieznanych miejsc, preferują aktywny wypoczynek i zwiedzanie Doliny Loary czy podziwianie zabytków Paryża lub Budapesztu. 

Bez względu na to, gdzie jedziemy, musimy przygotować się na wydatki. A te nie są niskie. Przeciwnie, wyjazd wakacyjny potrafi nieźle nadszarpnąć nasz budżet. Dlatego powinniśmy przemyśleć nie tylko to, na co wydajemy pieniądze, ale też to gdzie i po jakim kursie kupujemy walutę.

Kantory stacjonarne i banki przez lata dominowały jako źródła waluty. Ale czy taniej? To już kwestia sporna. Jako monopoliści na polskim rynku, mogli narzucać kursy swoim klientom. Ci, zmuszeni do zakupu pieniędzy na podróże zagraniczne, nie mieli żadnej alternatywy. Do czasu.

Niespełna 10 lat temu w Internecie zaczęły pojawiać się serwisy, które postanowiły zburzyć walutowy status quo. Kantory online zaoferowały Polakom usługę, jakiej do tej pory w naszym kraju nie było – dostęp do waluty przez Internet, szybko, sprawnie, wygodnie. Przede wszystkim jednak liczyła się cena – o wiele bardziej korzystna, w porównaniu z tradycyjnymi źródłami dolarów czy euro. Serwisy takie jak Internetowykantor.pl, który powstał w 2010 roku, z roku na rok zaczęły zdobywać coraz większą rzeszę wiernych klientów. Już teraz ten poznański e-kantor może pochwalić się 280 tysiącami klientów, którzy w serwisie Opineo wystawili mu 700 tysięcy pozytywnych opinii!

Turyści to jedna z największych grup użytkowników kantorów internetowych. Wyjeżdżający za granicę szukają bowiem prostych i łatwo dostępnych źródeł waluty, a e-kantory szczycą się swoją dostępnością. Co więcej, wymiana online jest bardzo prosta. Po pierwsze, musimy się zarejestrować, zakładając swój osobisty profil.  Następnie przelewamy dowolną kwotę i po zaakceptowaniu najlepszego możliwego kursu, możemy cieszyć się wymienioną kwotą. Pieniądze musimy jedynie odesłać na swoje konto i tyle! Sprawnie, a dodatkowo bezpiecznie. Nie musimy bowiem martwić się, że po wyjściu z tradycyjnego kantoru, narażamy się na atak i utratę pieniędzy.

Przy okazji kolejnego wakacyjnego wypadu za granicę, warto więc zastanowić się nad wymianą online. Bez zbędnych formalności, szybko i z gwarancją bezpieczeństwa. Czego chcieć więcej?

Komentarze

Zalogowani użytkownicy nie muszą wpisywać kodu bezpieczeństwa. Zarejestruj się teraz lub zaloguj się jeśli masz już konto.