dzisiaj jest sobota, 04 lipca 2020
Booking.com

Kliknij województwo, aby zobaczyć atrakcje.

Mapa atrakcji dolnośląskie kujawsko-pomorskie lubelskie lubuskie łódzkie małopolskie mazowieckie opolskie podkarpackie podlaskie pomorskie śląskie świętokrzyskie warmińsko-mazurskie wielkopolskie zachodniopomorskie

Kliknij województwo, aby zobaczyć wycieczki.

Mapa wycieczek dolnośląskie kujawsko-pomorskie lubelskie lubuskie łódzkie małopolskie mazowieckie opolskie podkarpackie podlaskie pomorskie śląskie świętokrzyskie warmińsko-mazurskie wielkopolskie zachodniopomorskie

Kliknij województwo, aby zobaczyć noclegi.

Mapa noclegów dolnośląskie kujawsko-pomorskie lubelskie lubuskie łódzkie małopolskie mazowieckie opolskie podkarpackie podlaskie pomorskie śląskie świętokrzyskie warmińsko-mazurskie wielkopolskie zachodniopomorskie

Czarter jachtów na wakacje

2019-11-29 11:38

Dlaczego czarter jachtów?

Atmosfera

Wakacje można spędzić w różny sposób. W zależności od tego, czy bardziej lubisz cieplejsze, czy zimniejsze miejsca, możesz wybrać sobie właściwy kierunek. Ale gdziekolwiek nie wyjedziesz, praktycznie zawsze będziesz miał możliwość wynajęcia łodzi motorowej, jachtów żaglowych, czy nawet katamaranów. Dlaczego czarter jachtów to dobra opcja? Jesteśmy zwolennikami spędzania wakacji wspólnie, z całą rodziną. Dzięki temu jest to czas dla nas, w którym możemy się dobrze bawić, uczyć się od siebie nawzajem i cieszyć się ze swojej obecności. To ten moment, kiedy zacieśniamy więzi i czerpiemy z tego mnóstwo radości. Na pokładzie starcza miejsca dla wszystkich, nawet dla naszych przyjaciół z dziećmi. Żyjąc ze sobą przez kilka lub kilkanaście dni czasami musimy wykazać się wszyscy dużą cierpliwością, ale odcięci od świata zewnętrznego, mamy okazję naprawdę się zintegrować.

Tańsze niż myślisz

Czarter jachtów w Chorwacji jest też również nie taką wcale drogą opcją jak mogłoby Ci się wydawać. Oczywiście bardziej luksusowe jachty mogą być szalenie drogie, ale na platformie Click & Boat, często nazywanej Airbnb dla łodzi, można znaleźć oferty łodzi motorowych, jachtów żaglowych, katamaranów, pontonów RIB, które są wynajmowane od bezpośrednich właścicieli, dzięki czemu można sporo oszczędzić.

Rejs to również nauka

Nic tak dobrze nie działa, jak możliwość nabycia łatwej i praktycznej wiedzy. Nowe możliwości, nowe umiejętności, których mogą się nauczyć Twoje dzieciaki sprawią, że będzie im się bardzo podobać taka forma aktywnego wypoczynku. Jeśli interesuje Cię czarter jachtów bez patentu, to możesz wynająć skippera, który zajmie się sterowaniem. Jeśli uda Ci się trafić na osobę, która jest bardzo przyjazna dzieciom i łatwo nawiązuje kontakty, może się okazać, że Twoje dzieciaki będą doskonałymi pomocnikami na łodzi. Dzięki poczucie odpowiedzialności będą czuły, że są „dorosłe”, a jeśli Ty będziesz odpowiednio dobrze je chwalił i pokazywał jaki jesteś dumny sprawisz im wielką radość.

Port w Makarskiej w Chorwacji

Ciekawość dziecka będzie zaspokojona

Jest to doskonały pomysł na urozmaicenie wakacji. Dzieciaki nie będą mogły marudzić, że „cooooo, znooooowu Chorwacjaaaa?”. Tym razem będą mogły zobaczyć jak to jest na pokładzie jachtu, jak się si, jak się żyje, jak się zachowuje, co można ciekawego robić. Taka właśnie możliwość odkrywania będzie bardzo ciekawa, szczególnie dla dzieci lubiących przygody i poznawanie świata. Pamiętaj, że każdy typ łodzi to inne wrażenia. Katamaran, czyli bardzo stabilny dwukadłubowiec, na którym dzieciaki będą miały dużo miejsca szczególnie na przestrzeni pomiędzy kadłubami sprawdzi się dla mniejszych dzieciaków. Jacht żaglowy to opcja dla starszych dzieci, którym spodoba się na pewno możliwy lekki przechył i uczestniczenie w prowadzeniu jachtu. Łódź motorowa to oczywiście

Dlaczego czarter jachtów w Chorwacji?

Temat już wielokrotnie poruszany, przez co niektórym może się wydać oklepany, ale my jesteśmy stanowczymi zwolennikami wakacji w Chorwacji. Dalej jest to jedno z najpiękniejszych miejsc, które udało nam się zobaczyć, absolutnie przepiękna i niezwykle zróżnicowana linia brzegowa, bliska lokalizacja, to tylko kilka z wielu zalet tego kraju. Jest to również dobra alternatywa dla innych krajów Morza Śródziemnego, szczególnie jeśli chodzi o koszty. Można znaleźć miejsca, które nie nadszarpną naszego budżetu, a w których spędzimy piękne chwile.

Gdzie zacząć?

Jeśli dokonasz czarteru jachtów właśnie w Puli będziesz mógł liczyć na spokojny rejs, który pozwoli Ci na relaks z dala od wakacyjnych tłumów. Stamtąd będziesz mógł wybrać się w rejs, podczas którego będziesz mógł zobaczyć i odwiedzić wiele okolicznych wysp. Dzięki temu zmieniającemu się krajobrazowi dzieciaki nie będą się nudzić. Warto również pomyśleć o ciekawym punkcie docelowym. Może Veli Lošinj? Można tam spotkać ponad 180 delfinów butelkonosych, które będziesz mógł podziwiać z pokładu wynajętej łodzi. Uwielbiają one płynąć za jachtem, więc bardzo duża szansa, że je tam właśnie zobaczysz!

Oczywiście miejscem bardziej turystycznym i znanym wszystkim są Split i Dubrownik. Ich walory historyczne i architektoniczne są naprawdę zapierające dech w piersiach. A kiedy znuży Cię obecność turystów możesz się wybrać do okolicznych uroczych zatoczek, czarujących portów i poczuć magiczną atmosferę Chorwacji. Na takim czarterowanym jachcie masz wolność wyboru gdzie się wybrać, jak długo tam zostać i możesz elastycznie dostosować się do potrzeb Twojej załogi.

Jeśli chciałbyś wybrać się w taką nietypową podróż, wejdź na stronę Click & Boat i znajdź łódź, na której spędzisz swoje wymarzone wakacje!

Komentarze

Zalogowani użytkownicy nie muszą wpisywać kodu bezpieczeństwa. Zarejestruj się teraz lub zaloguj się jeśli masz już konto.