dzisiaj jest wtorek, 21 listopada 2017

Kliknij województwo, aby zobaczyć atrakcje.

Mapa atrakcji dolnośląskie kujawsko-pomorskie lubelskie lubuskie łódzkie małopolskie mazowieckie opolskie podkarpackie podlaskie pomorskie śląskie świętokrzyskie warmińsko-mazurskie wielkopolskie zachodniopomorskie

Kliknij województwo, aby zobaczyć wycieczki.

Mapa wycieczek dolnośląskie kujawsko-pomorskie lubelskie lubuskie łódzkie małopolskie mazowieckie opolskie podkarpackie podlaskie pomorskie śląskie świętokrzyskie warmińsko-mazurskie wielkopolskie zachodniopomorskie

Kliknij województwo, aby zobaczyć noclegi.

Mapa noclegów dolnośląskie kujawsko-pomorskie lubelskie lubuskie łódzkie małopolskie mazowieckie opolskie podkarpackie podlaskie pomorskie śląskie świętokrzyskie warmińsko-mazurskie wielkopolskie zachodniopomorskie
Booking.com

Teva odświeża linię sandałów outdoorowych na lato’ 2018

2017-07-10 23:46

Co typowe dla Tevy, aspekt techniczny, pójdzie w parze z elegancją i naciskiem na design, nieszablonowe wzornictwo oraz odświeżoną kolorystykę - osobną dla kobiet i mężczyzn. Czym ponadto będą się one charakteryzowały?

Terra Float 2 Universal będzie modelem lekkich sandałów turystycznych, dedykowanym aktywnościom w mniej wymagającym, nierównym terenie. Świetna amortyzacja, duża wytrzymałość trakcyjna i dobra przyczepność do podłoża mają stanowią wizytówkę niniejszego modelu. Możliwe to będzie m.in. dzięki zastosowaniu pianki Eva w warstwie śródpodeszwy i wytrzymałego kauczuku w podeszwie zewnętrznej FloatLite™. Wyróżniająca się ciekawą kolorystyką cholewka wykonana zostanie z wytrzymałych, poliestrowych pasków zespolonych z gąbczastym materiałem w warstwie wewnętrznej. Dzięki wytrzymałym rzepom pozwolą one utrzymać stopę w optymalnym położeniu, również w czasie intensywnego marszu.

Terra Float 2 Universal Knit przyciągnie wzrok niezwykle stylową cholewką. W przeciwieństwie do wersji standardowej nie będzie tu łączenia pasków z klamrami, gdyż cała cholewka wykonana zostanie z jednego fragmentu, poliestrowego materiału o charakterze dzianiny. Przyjemny w dotyku, szybkoschnący materiał o świetnych właściwościach oddychających zapewni optymalne ułożenie stopy w sandale. Warto dodać, iż od spodu stopa spotka się z przyjemnym w dotyku materiałem, zapobiegającym m.in. powstawaniu odcisków. Wysoki stopień amortyzacji oraz dobrą przyczepność do podłoża zapewnią, odpowiednio, pianka Eva oraz podeszwa Rugged Durabrasion Rubber ™. We wszystkich jej warstwach zastosowano antybakteryjny środek Microban® Zinc. Skutecznie zmniejsza on rozwój grzybów i bakterii na powierzchni sandała, dzięki czemu ogranicza powstawanie nieprzyjemnych zapachów, nawet po kilku sezonach użytkowania.

Hurricane XLT 2 będzie odświeżoną wersją kultowego modelu XLT - jednego z najchętniej kupowanych sandałów outdoorowych z portfolio amerykańskiego potentata. Sprawdzi się on w zróżnicowanym terenie - na turystycznych szlakach w niższych partiach gór, w płaskim, outdoorowym środowisku, nad wodą czy również w warunkach miejskich. Cholewkę stworzy system siedmiu kompatybilnych ze sobą, poliestrowych pasków, łączonych ze pomocą klamr i wytrzymałych rzepów. Poprawioną amortyzację zapewni śródpodeszwą z pianki EVA, natomiast jeszcze lepszą przyczepność do podłoża da kauczukowa podeszwa Rugged Durabrasion Rubber™.

Hurricane XLT Infinity, w przeciwieństwie do wersji podstawowej, wyróżni się innowacyjnym i niezwykle oryginalnym systemem wiązania w warstwie cholewki. Górną część sandała stworzy system powiązanych ze sobą, wytrzymałych taśm i sznurków z przyjemnego w dotyku, szybkoschnącego nylonu. Z jednej strony pozwolą one stopie na zachowanie optymalnego poziomu oddychalności, z drugiej, dzięki punktom regulacji, zapewnią jej optymalne ułożenie w sandale. Do tego dochodzą elementy typowe dla wersji podstawowej, czyli śródpodeszwą z wtryskiwanej pianki EVA, wykonana z wytrzymałego, odpornego na ściennie kauczuku podeszwa zewnętrzna Rugged Durabrasion Rubber ™ czy antybakteryjny środek Microban® Zinc.

--
O producencie
TEVA jest ogólnoświatowym liderem w produkcji sandałów turystyczno - sportowych i zarazem najszybciej rozwijająca się marką w kategorii sandałów lifestylowych. Sukces marki opiera się na wyjątkowo udanym łączeniu funkcji użytkowych z walorami estetycznymi, opartymi na najnowszych trendach mody. Początki marki sięgają 1984 roku, gdy Mark Thatcher, młody przewodnik spływów kajakowych po Wielkim Kanionie, stworzył pierwszy na świecie model sandała sportowego, czym zrewolucjonizował przemysł obuwniczy. Obecnie Teva sprzedawana jest do ponad 40 krajów na świecie, w tym - od wiosny 2015 - również w Polsce.

Więcej informacji na http://www.teva-eu.com.

Komentarze

Zalogowani użytkownicy nie muszą wpisywać kodu bezpieczeństwa. Zarejestruj się teraz lub zaloguj się jeśli masz już konto.