dzisiaj jest czwartek, 09 lipca 2020
Booking.com

Kliknij województwo, aby zobaczyć atrakcje.

Mapa atrakcji dolnośląskie kujawsko-pomorskie lubelskie lubuskie łódzkie małopolskie mazowieckie opolskie podkarpackie podlaskie pomorskie śląskie świętokrzyskie warmińsko-mazurskie wielkopolskie zachodniopomorskie

Kliknij województwo, aby zobaczyć wycieczki.

Mapa wycieczek dolnośląskie kujawsko-pomorskie lubelskie lubuskie łódzkie małopolskie mazowieckie opolskie podkarpackie podlaskie pomorskie śląskie świętokrzyskie warmińsko-mazurskie wielkopolskie zachodniopomorskie

Kliknij województwo, aby zobaczyć noclegi.

Mapa noclegów dolnośląskie kujawsko-pomorskie lubelskie lubuskie łódzkie małopolskie mazowieckie opolskie podkarpackie podlaskie pomorskie śląskie świętokrzyskie warmińsko-mazurskie wielkopolskie zachodniopomorskie

Rejsy do Dani - z wizytą w Legolandzie

2017-08-09 00:59

Prom do Danii – atrakcje Legolandu

Wizyta w Legolandzie to nie lada atrakcja dla każdego malucha. W tej znajdującej się w duńskim mieście Billund krainie zabawy, jest aż 50 kolejek, karuzeli oraz innych zabawowych możliwości, ulokowanych w ośmiu, różniących się tematycznie krainach. Co najważniejsze, całe miejsce zbudowane jest z 58 milionów klocków lego, zawierających repliki atrakcji turystycznych z całego świata.
Podczas rejsu z dzieckiem do tego wyjątkowego miejsca, dobrze jest wcześniej zaplanować, które krainy odwiedzić, bo wybór może się okazać nie lada zagwozdką. A można wybierać spośród m.in. odwiedzenia rekinów w Atlantis, przejazdu łodzią Wikingów, wzięcia udziału w morskiej bitwie na pirackim statku czy chociażby uczestniczenia z całą ekipą w gaszeniu pożaru. Oprócz tego, na wszystkich czekają tajemnice średniowiecznego zamku, możliwość posmakowania życia rodem z Dzikiego Zachodu i wizyta w mlecznej krainie Duplo. Jest w czym wybierać!

Rejs z dzieckiem – krainy Legolandu

Rejs do Danii, którego celem jest wizyta w Legolandzie to niezapomniana przygoda dla wszystkich członków rodziny. Odwiedziny Krainy Duchów, Zatoki Piratów, Krainy Przygód czy Legoredo zapewnią całą masę emocjonujących przeżyć. Maluchy, które lubią się bać, powinny odwiedzić Krainę Duchów. Czeka tam na nich Nawiedzony Dom, w którym jest pełno wampirów i duchów oraz szalony naukowiec, usiłujący za wszelką cenę wysłać wszystkich w czarną otchłań. Zatoka Piratów spodoba się wielbicielom morskich uciech, którzy będą musieli stoczyć wodną bitwę z piratami i morskimi stworami.
Kraina przygód to idealne miejsce dla małych odkrywców. Podczas jazdy kolejką górską, dzieci mają za zadanie odnaleźć ukryty skarb, co z pewnością pozwoli im doświadczyć niezapomnianych emocji. Natomiast każdy, kto odwiedzi Legoredo, poczuje się jak na Dzikim Zachodzie. To właśnie w tym wyjątkowym miejscu w powietrzu czuć zapach prochu z rewolwerów, indiańskiego ogniska oraz jedzenia rodem z saloonu.

Prom do Danii – poznaj skandynawskie safari

Decydując się na rejs z dzieckiem do Danii, warto zahaczyć o wizytę w tamtejszym safari. W Givskud ZOO na odwiedzających czeka ponad 90 gatunków najróżniejszych zwierząt. Na wyciągnięcie ręki są żyrafy, lwy oraz wiele innych zwierząt. Cała przygoda odbywa się podczas podróży własnym samochodem lub busem. Przemierzając po rozległych terenach safari, można podziwiać swobodnie hasające po całym terenie na co dzień niespotykane gatunki. Warto dodać, że podopiecznych można również karmić, co z pewnością przypadnie do gustu najmłodszym.

Rejs do Danii – zwiedzanie i zabawa

Wycieczka promem do Danii to wspaniała atrakcja dla całej rodziny. Podczas wyprawy, najmłodsi mogą bez reszty oddać się zabawie w największym parku rozrywki w Europie, jakim niewątpliwie jest Legoland. Sporą atrakcją jest bez wątpienia możliwość odwiedzenia duńskiego safari, gdzie z bliska można podziwiać wiele gatunków zwierząt. Rejsy do Danii to jednak nie tylko zabawa, ale też zwiedzanie. Podczas wyprawy można zobaczyć najciekawsze miejsca w Kopenhadze, podziwiać baśniową Syrenkę, zobaczyć słynną katedrę w Roskilde czy odwiedzić Muzeum Łodzi Wikingów. Ciekawe opcje rejsów z dzieckiem, nie tylko do Danii, można znaleźć na tej stronie: http://www.stenaline.pl/wycieczki/rodzinne. To świetne propozycje podróży, które w idealny sposób łączą w sobie zabawę z poznawaniem nowych rzeczy.

Źródło zdjęcia: pixabay.pl

Komentarze

Zalogowani użytkownicy nie muszą wpisywać kodu bezpieczeństwa. Zarejestruj się teraz lub zaloguj się jeśli masz już konto.