dzisiaj jest sobota, 18 stycznia 2020
Booking.com

Kliknij województwo, aby zobaczyć atrakcje.

Mapa atrakcji dolnośląskie kujawsko-pomorskie lubelskie lubuskie łódzkie małopolskie mazowieckie opolskie podkarpackie podlaskie pomorskie śląskie świętokrzyskie warmińsko-mazurskie wielkopolskie zachodniopomorskie

Kliknij województwo, aby zobaczyć wycieczki.

Mapa wycieczek dolnośląskie kujawsko-pomorskie lubelskie lubuskie łódzkie małopolskie mazowieckie opolskie podkarpackie podlaskie pomorskie śląskie świętokrzyskie warmińsko-mazurskie wielkopolskie zachodniopomorskie

Kliknij województwo, aby zobaczyć noclegi.

Mapa noclegów dolnośląskie kujawsko-pomorskie lubelskie lubuskie łódzkie małopolskie mazowieckie opolskie podkarpackie podlaskie pomorskie śląskie świętokrzyskie warmińsko-mazurskie wielkopolskie zachodniopomorskie

Świąteczne warsztaty dla dzieci w Starochorzowskim Domu Kultury

2014-11-25 16:37

Informacje i rezerwacja miejsc pod numerem tel.: (32) 247 39 53 / 56 / 57 / 58

ANIOŁOWO – KONKURS PLASTYCZNY

5 grudzień 2014 r. oraz 13 grudnia 2014 r. godz. 17:00

Do 5 grudnia 2014 r. czekamy na prace, które wezmą udział w konkursie plastycznym Aniołowo. Ci, którzy jako najmłodsze przedszkolaki wzięli udział w konkursie plastycznym ANIOŁOWO dziś kończą szkołę podstawową, lub są na początku drogi przez gimnazjum. Ci, którzy przygotowują uczestników do tego konkursu każdego roku, mogli zobaczyć, razem z nami organizatorami, jak zmienia się twórcze uosobienie anioła w rękach artysty nieprofesjonalnego (niezależnie od wieku). Na rok przed jubileuszową edycją ANIOŁOWA zapraszamy Was – twórców i instruktorów do przemyśleń, do wzajemnego inspirowania się i tworzenia postaci aniołów.
13 grudnia 2014 r. o godz. 17:00 odbędzie się wernisaż wystawy, wręczenie nagród oraz koncert.

Cena: wstęp wolny

SPEKTAKL „TAJEMNICA ŚNIEŻNEJ KRAINY” ORAZ SPOTKANIE ZE ŚW. MIKOŁAJEM

6 grudnia 2014 r. godz. 16:00

Zapraszamy do Nas na spektakl oraz na spotkanie ze św. Mikołajem, będzie magicznie, rodzinnie i bardzo radośnie.

Cena: 8 zł, 6 zł – z kartą Bajtel ChCK

„POGODOMY O ŚLĄSKU – DZIECIĄTKO PRZYSZŁO Z CZECH” - SPOTKANIE DLA DZIECI Z MARKIEM SZOŁTYSKIEM

11 grudnia 2014 r. godz. 10:00 i 11:00

Do dzisiaj na Śląsku prezenty w Wigilię Bożego Narodzenia przynosi Dzieciątko, czyli nowonarodzony Jezusek. Ta tradycja jest bardzo żywa, choć niewiele ludzi wie, że zwyczaj ukształtował się na Śląsku pod wypływem pewnej czeskiej historii. Jakiej? O tym właśnie opowiemy. To bardzo ciekawe!

Cena: ChCKarta

JARMARK ŚWIĄTECZNYCH UMIEJĘTNOŚCI

13 grudnia 2014 r. godz. 15:00

Na targ wystawiamy przedświąteczne umiejętności, których oczywiście mieć nie trzeba, ale ich nabycie na pewno każdemu poprawi humor! Dla dzieci: Fabryka słodkości! Upieczemy świąteczne ciasteczka! (pyszne i zdrowe) Upieczemy, ozdobimy i ... zapakujemy we własnoręcznie zrobione (ozdobne oczywiście) pudełeczka! Do fabryki zapraszamy dzieci od 3 r.ż. oraz lubiące gotować dzieci i młodzież. Udział w pracach fabryki jest bezpłatny! Obowiązuje wcześniejsza rezerwacja miejsc. Dla dorosłych i młodzieży: Fabryka prezentów i ozdób choinkowych! Każdy uczestnik zajęć będzie mógł zapoznać się ze sztuką tworzenia osikowych ozdób choinkowych. Niewtajemniczonym uchylimy rąbka tajemnicy, że są to ozdoby wykonywane z drewnianych wiórów różnego kształtu i koloru. Do fabryki zapraszamy młodzież od 15 r. ż. i dorosłych. Obowiązuje wcześniejsza rezerwacja miejsc.

Cena: wstęp wolny

MAŁA AKADEMIA JAZZU – BLUES&GOSPEL JAK RODZIŁA SIĘ WSPÓŁCZESNA MUZYKA ROZRYWKOWA

19 grudnia 2014 r. godz. 11:00

Spotkanie z wokalistką Beatą Bednarz, która opowie o swojej fascynacji 'czarną muzyką' i chórami gospel. Zapoznać będzie się można dokładniej z tymi kierunkami w muzyce, które wywarły wpływ na współczesną muzykę rozrywkową.

Cena: ChCKarta

RODZINNY PORANEK TEATRALNY20 grudnia 2014 r. godz. 10:00
BAJKOWE SKARBKI ŚLĄSKA - „OPOWIEŚĆ Z ZIMOWEJ DOLINY”
Bajka opowiada o losach pięknej księżniczki i wyhodowanym przez nią kwiecie dobrego serca. Nacisk położono na ważne wartości: szczerość i troskliwość w kontakcie z innymi ludźmi. Zaraz po spektaklu zapraszamy na warsztaty artystyczne.

Cena: 3 zł

WARSZTATY ARTYSTYCZNE

20 grudnia 2014 r. godz. 11:00

Tradycyjnie po porannym spektaklu zapraszamy dzieci wraz z rodzicami na warsztaty artystyczne. Tym razem będziemy zdobić pierniki naturalnymi ozdobami, napijemy się przepysznego kakao oraz nauczymy się grać i śpiewać zimową piosenkę, która wprowadzi nas w magiczna atmosferę świątecznych przygotowań. Będziemy zdobić, grać, śpiewać i smakować!

Cena: 2 zł

PORANEK FILMOWY – MARY POPPINS

27 grudzień 2014 r. godz. 10:00

Supercalifragilisticexpialidocious! (pl .Superkalifradalistodekspialitycznie ) - czyli najdłuższe angielskie słowo, które oznacza coś fantastycznego i właśnie na taki poranek filmowy zapraszamy dzieci wraz z rodzicami, gdzie wspólnie przeżyjemy przygody dzieci i ich niesamowitej niani w rozśpiewanym klimacie jednego z najlepszych Disneyowkich musicali!

Cena: ChCKarta

Komentarze

Zalogowani użytkownicy nie muszą wpisywać kodu bezpieczeństwa. Zarejestruj się teraz lub zaloguj się jeśli masz już konto.