dzisiaj jest sobota, 22 lutego 2020
Booking.com

Kliknij województwo, aby zobaczyć atrakcje.

Mapa atrakcji dolnośląskie kujawsko-pomorskie lubelskie lubuskie łódzkie małopolskie mazowieckie opolskie podkarpackie podlaskie pomorskie śląskie świętokrzyskie warmińsko-mazurskie wielkopolskie zachodniopomorskie

Kliknij województwo, aby zobaczyć wycieczki.

Mapa wycieczek dolnośląskie kujawsko-pomorskie lubelskie lubuskie łódzkie małopolskie mazowieckie opolskie podkarpackie podlaskie pomorskie śląskie świętokrzyskie warmińsko-mazurskie wielkopolskie zachodniopomorskie

Kliknij województwo, aby zobaczyć noclegi.

Mapa noclegów dolnośląskie kujawsko-pomorskie lubelskie lubuskie łódzkie małopolskie mazowieckie opolskie podkarpackie podlaskie pomorskie śląskie świętokrzyskie warmińsko-mazurskie wielkopolskie zachodniopomorskie

Ekologiczne butelki dla dzieci - Klean Kanteen

2015-03-06 23:40

Butelki Klean Kanteen mają poręczny kształt. Stal, z których zostały wykonane pochodzi w 100 % z recyklingu. Duży otwór (44 mm) zapewnia łatwe napełnianie i opróżnianie, ale co ważniejsze dla rodziców małych dzieci, wraz z zaokrąglonymi brzegami ma ułatwiać czyszczenie, zapobiegając rozwojowi bakterii w niedomytych zakamarkach. Można je myć w zmywarce nie martwiąc się o ich zniszczenie.

Butelka Klean Kanteen Sippy

Na pewno podzielimy się z Wami informacją o tym, jak butelki Klean Kanteen sprawują się w codziennym użytkowaniu! :)

A tymczasem kilka słów o firmie Klean Kanteen:

Klean Kanteen to rodzinna firma mająca siedzibę w Kalifornii, została założona by dać ludziom alternatywę dla mających szkodliwy wpływ na zdrowie plastikowych opakowań. Klean Kanteen to marka pojemników wykonanych z najwyższej jakości stali nierdzewnej, bezpiecznych, zdrowych, lekkich i zdatnych do wielokrotnego użytku. Są one wolne od Bisfenolu A (BPA) oraz innych szkodliwych i toksycznych substancji. Pokryte są pięknie wyglądającą, wolną od ołowiu farbą akrylową, a gładkie krawędzie podnoszą wytrzymałość i ułatwiają czyszczenie. Całość procesu technologicznego jest zgodna z najbardziej rygorystycznymi normami ekologicznymi.

Po 10 latach od sprzedaży pierwszego produktu Klean Kanteen, świat jest już zupełnie innym miejscem. Produkty nadające się do powtórnego użycia nie są już żadną nowością, wiodą one prym w ruchu, którego celem jest zapewnienie ochrony naszej planecie i naszemu zdrowiu.

W październiku 2008, firma Klean Kanteen podjęła decyzję o swoim członkostwie w niezwykłej organizacji o nazwie 1% dla Planety. Założona w 2002, organizacja 1% dla Planety promuje wspomaganie przez społeczność biznesową ponad 3.000 zatwierdzonych organizacji środowiskowych, które działają na rzecz ochrony i odbudowy naszego środowiska naturalnego. Członkostwo przedsiębiorstwa w 1% dla Planety oznacza, że firma zobowiązuje się ofiarować 1% wartości rocznej sprzedaży brutto na rzecz organizacji non-profit, koncentrując się na sprawach dotyczących środowiska i osiągnięciach. Na świecie ponad 1.300 firm jest członkami 1% dla Planety, tworząc prawdziwą koalicję firm zakorzenionych we wspólnej żyznej glebie zobowiązań finansowych mających na celu tworzenie zdrowej planety.

Butelka Klean Kanteen Baby Bottle - idealny produkt do karmienia niemowląt

Butelki Klean Kanteen do nabycia w naszym Sklepie.

Komentarze

Zalogowani użytkownicy nie muszą wpisywać kodu bezpieczeństwa. Zarejestruj się teraz lub zaloguj się jeśli masz już konto.