dzisiaj jest czwartek, 12 grudnia 2019

Kliknij województwo, aby zobaczyć atrakcje.

Mapa atrakcji dolnośląskie kujawsko-pomorskie lubelskie lubuskie łódzkie małopolskie mazowieckie opolskie podkarpackie podlaskie pomorskie śląskie świętokrzyskie warmińsko-mazurskie wielkopolskie zachodniopomorskie

Kliknij województwo, aby zobaczyć wycieczki.

Mapa wycieczek dolnośląskie kujawsko-pomorskie lubelskie lubuskie łódzkie małopolskie mazowieckie opolskie podkarpackie podlaskie pomorskie śląskie świętokrzyskie warmińsko-mazurskie wielkopolskie zachodniopomorskie

Kliknij województwo, aby zobaczyć noclegi.

Mapa noclegów dolnośląskie kujawsko-pomorskie lubelskie lubuskie łódzkie małopolskie mazowieckie opolskie podkarpackie podlaskie pomorskie śląskie świętokrzyskie warmińsko-mazurskie wielkopolskie zachodniopomorskie

DELI Park nowe miejsce do nauki i zabawy w Wielkopolsce od 20 czerwca

2014-06-16 22:42

Dzieci uwielbiają odkrywać nowe rzeczy. Dlatego DELI Park – nowa atrakcja zlokalizowana 15 minut od Poznania w miejscowości Trzebaw jest właśnie dla nich. Mali odkrywcy dowiedzą się w nim,  co jadły, jak długo żyły prehistoryczne zwierzęta, które mieszkały tam miliony lat temu. Ich uwagę skupią również owady w wersji XXL. Ekspozycja obejmuje owady zagrożone wyginięciem, które żyją w sąsiadującym tuż obok Wielkopolskim Parku Narodowym.

Kolejna lekcja przyrody będzie dostępna w mini zoo. Informacje o innych kontynentach, cywilizacjach i kulturach dzieci znajdą w parku miniatur. W 6-cio hektarowym parku jest również miejsce na plac zabaw z interaktywnymi atrakcjami. Niezależnie od pory roku, park będzie czynny przez cały czas. Dlatego będzie możliwość poznania zmieniającej się w ciągu roku przyrody oraz obejrzenia sezonowych atrakcji.

Więcej informacji: www.delipark.pl

DELI Park | Park edukacyjno-rozrywkowy

Trzebaw/Rosnówko, ul. Poznańska 1

62-060 Stęszew

Komentarze

Gość - Krzysztof 2014-08-31 19:19

Bardzo ładne miejsce zasługujące na odwiedzenie z dziećmi. W jednej cenie biletów mamy na powietrzu 4 osobne i ogromne zjeżdżalnie z mnóstwem przejść, schodków i ścianek itp. W parku pełno alejek z mnóstwem pięknych klombów z kwiatami, wrzosowe pole, góra dyniowa.
Po wejściu mamy małe zoo z lemurami, kozami, alpakami i mnóstwem innych zwierząt. Pod dachem interaktywna zabawa na dotykowych ekranach - do wyboru gry lub quizy oraz wielki plac zabaw z trampolinami, basenem z piłkami, klocki, pufy i inne eko zabawki, są też kanapy i fotele dla rodziców gdzie można odpocząć i wypić kawę. Wszystko bardzo ładnie wykonane i rozplanowane. Byliśmy zaskoczeni bo nie trzeba za nic dopłacać a dzieci mogą się wybiegać i nabawić. Polecam!!!

Gość - gość parku 2014-09-01 11:16

Witam faktycznie park polecam każdemu bogatemu człowiekowi. po pierwsze płatne atrakcje takie jak zwierzątka na biegunach i kolejka. Dodatkowo sklepik który przerasta nie towarem a wysokimi cenami oraz bar i cafe są nie do zniesienia . Wstęp rodzinny 45 zl a zjedzenie obiadu w 4 wynosi ponad 60 zł i nie idzie się tym najeść . Jedynie co nam sprawilo zabawę to zwiedzanie karmienie zwierzątek oraz gigantyczne place zabaw gdzie dzieci były najbardziej z tego zadowolone . Pozdrawiam z poważaniem gość Parku

Gość - Nie nie nie 2015-08-02 21:17

Nie polecam absolutnie.wydzieranie kasy na wszystkie możliwe sposoby.na polu przy drodze stoi kilka smutnych miniatur i mamut a poza tym bar bar i bar.sztuczne wszystko i beznadziejne za spora kasę.

Gość - diakon 2015-08-24 22:30

Zdecydowanie odradzam. Ceny jak z księżyca za to by pooddychać na powietrzu ;) Za wszystko trzeba płacić. Poza kilkoma figurami oraz zwierzakami, które w upale siedzą w budkach to nie ma nic ciekawego. Słynna eko-wioska to tylko przejście się po drzewach frajda dla dzieci. Cafe z kawa z ekspresu oraz starymi zepsutymi lodami które pewnie zostały po wczorajszym weselu drożyzna, a ten śmieszny bar to tylko ceny z kosmosu i jedzenie pozostałe z imprez, którym nie idzie sie najeść. Żenada najgorzej wydane pieniądze

Gość - REM 2015-09-20 11:03

Super miejsce. Mój syn uwielbia odwiedzac Deli Park. Duży obiekt, sporo atrakcji, dzieci nie nudzą się ani chwile. A jak komuś jest drogo to niech sobie wiecej dzieci nie robi albo niech sie przejdzie na huśtawki pod blokiem będzie miał tanio. Uważam, że Deli Park to jedno z najlepszych miejsc dla dzieci w wielkopolsce, jak nie w Polsce, a wraz z synem odwiedziliśmy wszystkie i mamy porownanie.

Gość 2015-10-05 13:46

Cena zdecydowanie zbyt wysoka - rodzina 2+2 = 78zł.
Park miniatur częściowo uszkodzony, bez śladów jakichkolwiek napraw.
Od progu straszy napis o zakazie wnoszenia własnych napoi i jedzenia - a szkoda, bo miejsce mogłoby być fajne na pikniki.
Dużo zakazów dotykania czegokolwiek.
Plac zabaw ok.
Jedynym plusem jest ścieżka edukacyjna, choć częściowo też brak napraw delikatniejszych ekspozycji takich jak np. gniazdo.

Zalogowani użytkownicy nie muszą wpisywać kodu bezpieczeństwa. Zarejestruj się teraz lub zaloguj się jeśli masz już konto.