dzisiaj jest sobota, 15 maja 2021
Booking.com

Kliknij województwo, aby zobaczyć atrakcje.

Mapa atrakcji dolnośląskie kujawsko-pomorskie lubelskie lubuskie łódzkie małopolskie mazowieckie opolskie podkarpackie podlaskie pomorskie śląskie świętokrzyskie warmińsko-mazurskie wielkopolskie zachodniopomorskie

Kliknij województwo, aby zobaczyć wycieczki.

Mapa wycieczek dolnośląskie kujawsko-pomorskie lubelskie lubuskie łódzkie małopolskie mazowieckie opolskie podkarpackie podlaskie pomorskie śląskie świętokrzyskie warmińsko-mazurskie wielkopolskie zachodniopomorskie

Kliknij województwo, aby zobaczyć noclegi.

Mapa noclegów dolnośląskie kujawsko-pomorskie lubelskie lubuskie łódzkie małopolskie mazowieckie opolskie podkarpackie podlaskie pomorskie śląskie świętokrzyskie warmińsko-mazurskie wielkopolskie zachodniopomorskie

Konkurs „Aktywnie z Keen i Dzieciaki w Plecaki”

2014-01-19 15:11

Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do naszego newslettera!

Od wygranej dzielą Was dwa kroki:

1) wyślijcie na adres kontakt@dzieciakiwplecaki.pl zdjęcie Waszego autorstwa pokazujące jak aktywnie spędzacie przerwę świąteczną. Na zdjęcia czekamy do 12.01.2014 do godz. 18.00.

2) pod postem konkursowym opublikujcie link do wybranego modelu butów ze strony www.sklep.keen.pl, które chcielibyście otrzymać oraz informację dlaczego.

Do wygrania buty, skarpety oraz nagroda niespodzianka z kolekcji dostępnej na stronie www.sklep.keen.pl. Zwycięzców wyłoni redakcja portalu „Dzieciaki w Plecaki” oraz przedstawiciele marki KEEN. Przekonajcie nas swoimi zdjęciami, że aktywnie spędziliście przerwę świąteczną. Spośród nadesłanych zdjęć wybierzemy i nagrodzimy autorów 3 najciekawszych zdjęć!


Udostępniajcie i zapraszajcie znajomych, warto aktywnie spędzać czas z dziećmi!

 

Regulamin konkursu„Aktywnie z Keen i Dzieciaki w Plecaki w czasie przerwy świątecznej”

1. Konkurs jest organizowany za pośrednictwem strony „Dzieciaki w Plecaki” w serwisie Facebook.com - https://www.facebook.com/DzieciakiWPlecaki

2. Niniejszy regulamin określa warunki, na jakich odbywa się Konkurs „Aktywnie z Keen i Dzieciaki w Plecaki w czasie przerwy świątecznej”, zwany dalej „Konkursem”. Konkurs odbywa się zgodnie z niniejszym regulaminem, zwanym dalej "Regulaminem" oraz przepisami prawa polskiego, a w szczególności Kodeksu Cywilnego.

3. Konkurs nie jest w żaden sposób zarządzany, administrowany, wspierany ani stowarzyszony z serwisem Facebook. Wszelkie dane osobowe wymagane i powierzane przez użytkowników w czasie trwania Konkursu, są przekazywane Organizatorowi, a nie serwisowi Facebook.

4. Organizatorem konkursu jest firma „Dzieciaki w Plecaki” s.c. oraz MMSport sp.j. Kontakt z Organizatorem jest możliwy pod adresem email: kontakt@dzieciakiwplecaki.pl

5. Aby wziąć udział w konkursie należy wysłać na adres kontakt@dzieciakiwplecaki.pl zdjęcie pokazujące jak aktywnie spędzacie przerwę świąteczną (z informacją gdzie zostało wykonane) oraz pod postem konkursowym w komentarzu opublikować link do wybranego modelu butów ze strony www.sklep.keen.pl, które chcielibyście otrzymać oraz informację dlaczego.

6. Na zdjęcia czekamy od 30.12.2013 r. do 12.01.2014 do godz. 18.00.

7. Wszystkie przesłane zdjęcia opublikujemy w dniu 13.01.2014 w albumie na stronie „Dzieciaki w Plecaki” na Facebooku.

8. Jedna osoba może przesłać tylko jedno zdjęcie. Dopuszczalne jest zastosowanie techniki kolażu.

9. Wysłanie zdjęć na adres kontakt@dzieciakiwplecaki.pl oznacza wyrażenie zgody na opublikowanie tych zdjęć na profilu „Dzieciaki w Plecaki” na Facebooku. Zdjęcie nie może naruszać praw autorskich jego twórców.

10. Spośród wszystkich zdjęć redakcja portalu „Dzieciaki w Plecaki” oraz przedstawiciele marki KEEN wybiorą 3 najciekawsze.

11. Nagrodą za zajęcie pierwszego miejsca są buty marki KEEN (damskie, męskie lub dziecięce w rozmiarze wskazanym przez wygrywającego, dostępne w sklepie www.sklep.keen.pl). Organizatorzy zastrzegają możliwość przedstawienia innego modelu butów, w przypadku braku dostępności modelu wskazanego przez wygrywającego.

12. Nagrodą za zajęcie drugiego miejsca są skarpety marki KEEN (damskie lub męskie w rozmiarze wygrywającego).

13. Trzecia nagroda to nagroda niespodzianka z kolekcji dostępnej na stronie www.sklep.keen.pl.

14. Organizator, po zakończeniu konkursu, skontaktuje się ze zwycięzcami konkursu za pomocą profilu facebook lub e-mailem.

15. Uczestnicy biorący udział w konkursie zgadzają się na ewentualną publikację imienia i nazwiska na stronach KEEN na Facebooku oraz „Dzieciaki w Plecaki” na Facebooku.

16. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za problemy techniczne, powstałe w trakcie przesyłania zdjęć konkursowych i wynikające z nich opóźnienia bądź braki publikacji zdjęć.

17. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone na stronie „Dzieciaki w Plecaki” na Facebooku w dniu 15.01.2014 r.

18. Nagrody zostaną wysłane na adres wskazany przez laureatów bezpośrednio od przedstawiciela marki KEEN w ciągu 30 dni od ogłoszenie wyników konkursu.

19. Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany zasad Konkursu nawet w trakcie jego trwania, w tym prawo do zmiany terminów: rozpoczęcia i zakończenia dodawania zgłoszeń konkursowych. Informacja o zmianach będzie umieszczona na stronie „Dzieciaki w Plecaki” w serwisie Facebook.com. Zmiany wchodzą w życie z dniem ich ogłoszenia na serwisie Facebook.com.

20. We wszystkich sprawach dotyczących Konkursu, a nieuregulowanych Regulaminem mają zastosowanie przepisy prawa polskiego, a w szczególności przepisy Kodeksu cywilnego.

 

Komentarze

HeUz 2014-01-11 14:52

http://sklep.keen.pl/produkt-924.html
..miłość od pierwszego kliknięcia model CNX Tunari
więcej niż wszystko co bezcenne dla mnie dobry but warty, ma designerski wygląd, cudowny kolor i kreatywne kształty. i wygodnie w nim pokonywać zdarza się asfalty, chodniki, kostkę brukową i trawniki.. chociaż po tych ostatnich nie chodzę, nie robię na złość przyrodzie. przemierzam za to górskie szlaki. to teren taki z profilu aktywny i dotlenia wdechem w dechę. buty Keen dają mi pewność kroku i bezpieczeństwo, gdy nad przepaścią każda myśl to szaleństwo. A teraz już tylko czekać jak w tym miesiącu pojawi się moje maleństwo i za jakiś czas z tatą w nosidełku ukryty będzie zdobywał swoje pierwsze szczyty :)

Zalogowani użytkownicy nie muszą wpisywać kodu bezpieczeństwa. Zarejestruj się teraz lub zaloguj się jeśli masz już konto.