dzisiaj jest niedziela, 21 kwietnia 2024
Booking.com

Kliknij województwo, aby zobaczyć atrakcje.

Mapa atrakcji dolnośląskie kujawsko-pomorskie lubelskie lubuskie łódzkie małopolskie mazowieckie opolskie podkarpackie podlaskie pomorskie śląskie świętokrzyskie warmińsko-mazurskie wielkopolskie zachodniopomorskie

Kliknij województwo, aby zobaczyć wycieczki.

Mapa wycieczek dolnośląskie kujawsko-pomorskie lubelskie lubuskie łódzkie małopolskie mazowieckie opolskie podkarpackie podlaskie pomorskie śląskie świętokrzyskie warmińsko-mazurskie wielkopolskie zachodniopomorskie

Kliknij województwo, aby zobaczyć noclegi.

Mapa noclegów dolnośląskie kujawsko-pomorskie lubelskie lubuskie łódzkie małopolskie mazowieckie opolskie podkarpackie podlaskie pomorskie śląskie świętokrzyskie warmińsko-mazurskie wielkopolskie zachodniopomorskie

województwo podlaskie

zmień:
podlaskie

Województwo podlaskie jest stosunkowo rzadko odwiedzane przez turystów. Rodzinom z dziećmi polecamy jednak te tereny. Świeże powietrze, spacery po lesie oraz możliwość pokazania maluchom tradycyjnej wsi to niewątpliwe atuty tego regionu. Oprócz atrakcji przyrodniczych warto odwiedzić inne ciekawe miejsca jak Park Miniatur Zabytków Podlasia w Hajnówce, odbyć multimedialną podróż do serca Puszczy Białowieskiej w Muzeum Przyrodniczo – Leśnym w Białowieży czy też dowiedzieć się dlaczego należy zmieniać koniom podkowy z letnich na zimowe w Muzeum Kowalstwa i Ślusarstwa w Hajnówce. Obowiązkowym punktem programu jest oczywiście wizyta u „króla puszczy” w Rezerwacie Pokazowym Żubra w Białowieży.

Wycieczki

Noclegi

 • Rowerem z Michałowa do Kruszynian

  Rowerem z Michałowa do Kruszynian0

  Celem naszej wycieczki są Kruszyniany - miejscowości, w której do dzisiaj zamieszkuje muzułmańska mniejszość tatarska. To właśnie  Kruszynianach znajduje się meczet i słynne gospodarstwo agroturystyczne/restauracja "Tatarskia Jurta".

  2016-05-05 00:13

  miejscowość:Kruszyniany

  długość trasy:W zależności od wybranego wariantu 50-60 km

 • Wycieczka szlakiem ścieżek edukacyjnych Biebrzańskiego Parku Narodowego

  Wycieczka szlakiem ścieżek edukacyjnych Biebrzańskiego Parku Narodowego0

  Pierwsza wycieczka, jaką udało nam się zrealizować w Biebrzańskim Parku Narodowym przebiegała ścieżkami edukacyjnymi „Górą Skobla” - znaki czerwone, trasa zaczyna się przed budynkiem Dyrekcji BPN oraz ścieżką „Kładka” - znaki zielone. Ścieżki polecamy zwiedzać z dostępnymi w siedzibie BPN folderami (zimą 2016 r. koszt 4 zł za folder) opisującymi ścieżki.

  2016-01-28 11:03

  miejscowość:Osowiec Twierdza

  długość trasy:ok. 9 km

 • Wycieczka kolejowo–rowerowa nad Biebrzę

  Wycieczka kolejowo–rowerowa nad Biebrzę0

  Przewozy Regionalne zachęcają do aktywnego wypoczynku na łonie natury, wśród pięknych krajobrazów Biebrzańskiego Parku Narodowego. Dojazd, wraz z rowerami, z Białegostoku do Osowca (startu i mety wycieczki) ułatwią pociągi REGIO, w których można bez problemu przewozić rowery.

  2015-02-09 20:08

  miejscowość:Osowiec Twierdza

  długość trasy:23 km rowerem

 • Zamek Tykocin i bociania osada w Pentowie

  Zamek Tykocin i bociania osada w Pentowie1

  Wycieczkę proponujemy rozpocząć spod sklepu w Rzędzianach. Znajduje się on po lewej stronie trasy S8 (jadąc w kierunku Białegostoku). Na parkingu, po uzgodnieniu z obsługą można zostawić samochody.

  2014-08-20 10:01

  miejscowość:Tykocin

  długość trasy:ok. 30 km

 • Rowerem po kładkach Narwiańskiego Parku Narodowego

  Rowerem po kładkach Narwiańskiego Parku Narodowego1

  Ciekawa wycieczka, w trakcie, której przejedziemy z jedenej wioski do drugiej za pomocą ruchomych pomostów i kładek na Narwii, zamoczymy wiosła w Narwii i okrążymy wybraną część Narwiańskiego Parku Narodowego. Uwaga: do końca 2018 r. kładki zamknięte z powodu remontu.

  2014-05-20 00:14

  miejscowość:Kruszewo

  długość trasy:~35 km

  ocena:

wyświetlanie rekordów 11 - 15 z 15