dzisiaj jest wtorek, 23 lipca 2024
Booking.com

Kliknij województwo, aby zobaczyć atrakcje.

Mapa atrakcji dolnośląskie kujawsko-pomorskie lubelskie lubuskie łódzkie małopolskie mazowieckie opolskie podkarpackie podlaskie pomorskie śląskie świętokrzyskie warmińsko-mazurskie wielkopolskie zachodniopomorskie

Kliknij województwo, aby zobaczyć wycieczki.

Mapa wycieczek dolnośląskie kujawsko-pomorskie lubelskie lubuskie łódzkie małopolskie mazowieckie opolskie podkarpackie podlaskie pomorskie śląskie świętokrzyskie warmińsko-mazurskie wielkopolskie zachodniopomorskie

Kliknij województwo, aby zobaczyć noclegi.

Mapa noclegów dolnośląskie kujawsko-pomorskie lubelskie lubuskie łódzkie małopolskie mazowieckie opolskie podkarpackie podlaskie pomorskie śląskie świętokrzyskie warmińsko-mazurskie wielkopolskie zachodniopomorskie

Agroturystyka "Dom pod sową"

2014-05-08 21:51

"Dom pod sową" jest odnowionym zajazdem z 1825 roku położonym w niewielkiej wsi - Nawojów Śląski w malowniczej dolinie rzeki Kwisy. Wnętrza z klimatem, miły nastrój i spokojna okolica gwarantują udany wypoczynek, a atrakcje w pobliskiej okolicy dodatkowo zapewniają niezapomniane wspomnienia.

Goście mogą zwiedzić liczne zamki: Kliczków, Czocha, Świecie, Gryf, Grodziec, Frydlant, wędrować po Górach Izraelskich czy wypocząć w Görlitz (basen rodzinny, muzeum przyrodnicze). W okoicy można skorzystać z licznych szlaków pieszych i rowerowych.

Do dyspozycji gości przewidziano 12 miejsc noclegowych (cztery przestronne pokoje z łazienkami z dostępem do WiFi), sala rekreacyjna, z nagłośnieniem (możliwość organizacji imprez i warsztatów) w pełni wyposażona kuchnia z jadalnią, grill, miejsce na ognisko, parking oraz wypożyczalnię sprzętu rekreacyjnego.

Jeśli chodzi o same udogodnienia dla dzieci to gospodarze oferują: plac zabaw na terenie obiektu, miejsce do pluskania/basen, piaskownicę, dostępną informację o okolicznych atrakcjach dla rodzin z dziećmi, możliwość przechowywania wózka, dostęp do lodówki/możliwość przechowywania jedzenia dla dziecka.

Na podwórku i w ogrodzie oprócz stadka kotów, kóz i kur uwija się liczne ptactwo co niebywale uszczęśliwia najmłodszych. Goście mogą spróbować tutejszego mleka koziego, jaj, dżemów a od pobliskich gospodarzy warzyw, miodu, sera i mleka.

Akcja Kompas - baza gospodarstw agroturystycznych przyjaznych rodzinomObiekt zgłoszony w ramach Akcji Kompas

 

 

Komentarze

Zalogowani użytkownicy nie muszą wpisywać kodu bezpieczeństwa. Zarejestruj się teraz lub zaloguj się jeśli masz już konto.