dzisiaj jest sobota, 13 lipca 2024
Booking.com

Kliknij województwo, aby zobaczyć atrakcje.

Mapa atrakcji dolnośląskie kujawsko-pomorskie lubelskie lubuskie łódzkie małopolskie mazowieckie opolskie podkarpackie podlaskie pomorskie śląskie świętokrzyskie warmińsko-mazurskie wielkopolskie zachodniopomorskie

Kliknij województwo, aby zobaczyć wycieczki.

Mapa wycieczek dolnośląskie kujawsko-pomorskie lubelskie lubuskie łódzkie małopolskie mazowieckie opolskie podkarpackie podlaskie pomorskie śląskie świętokrzyskie warmińsko-mazurskie wielkopolskie zachodniopomorskie

Kliknij województwo, aby zobaczyć noclegi.

Mapa noclegów dolnośląskie kujawsko-pomorskie lubelskie lubuskie łódzkie małopolskie mazowieckie opolskie podkarpackie podlaskie pomorskie śląskie świętokrzyskie warmińsko-mazurskie wielkopolskie zachodniopomorskie

Komentarze

Gość - Ania 2013-03-04 13:38 przyznana ocena:

Bardzo ciekawa atrakcja dla dzieci, szczególnie w wieku 3 - 8/10 lat. Pani przewodnik ma bardzo dobry kontakt z dziećmi i mobilizuje je do wspólnej zabawy i aktywnego udziału.

Gość - Monika 2013-03-05 08:15 przyznana ocena:

Serdecznie polecam wycieczkę do Pacanowa!!! Mnóstwo atrakcji dla dzieci, fajnie zagospodarowany plac zabaw, mój 4-letni synek bawił się świetnie zarówno w sali jak i na zewnątrz uważając oczywiście aby nie podeptać biegających krasnali :) a po wycieczce kupiliśmy w tamtejszej księgarni kolekcję książek o koziołku Matołku

Gość - Tomek 2014-02-05 18:28 przyznana ocena:

Byliśmy z synem (4 lata). Extra zabawa nie tylko dla dziecka ale również dla dorosłych. Na 1,5 godz. przenieśliśmy się w świat baśni i legend. Super oprowadzająca! Polecamy!

Gość - Karolina 2017-07-21 00:38 przyznana ocena:

Jesteśmy właśnie po wizycie. Pełne uroku, bajkowe miejsce godne polecenia nie tylko najmłodszym. Przyjechaliśmy tutaj z synkami (4 i 5 lat), ale tak naprawdę ta wizyta mnie samej dała niesamowitą frajdę. Wagon przenoszący zwiedzających w świat bajek uaktywnił we mnie dziecko :-) Ten element wycieczki po bajkowej krainie jest genialny! Moi synkowie byli święcie przekonani, że naprawdę byliśmy w kosmosie i nurkowaliśmy w głębinach oceanu magicznym wagonem.
Do tego jeszcze plus za to, że obiekt nie jest przeładowany zwiedzającymi. W naszej grupie było jeszcze tylko dwoje dzieci poza naszymi. Później byliśmy jeszcze na przedstawieniu o Małej Syrence. Także wspaniałym.
Serdecznie polecam to Europejski Centrum Bajki! Na pewno tu jeszcze wrócimy za kilka lat z najmłodszym, trzecim synkiem :)

Zalogowani użytkownicy nie muszą wpisywać kodu bezpieczeństwa. Zarejestruj się teraz lub zaloguj się jeśli masz już konto.